Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

معرفی بهترین حیوانات ماه می فری فایر free fire

معرفی بهترین حیوانات ماه می بازی فری فایر free fire

معرفی بهترین حیوانات ماه می بازی فری فایر

بازی پر هیجان و پر مخاطب Free Fire دارای مجموعه ای از حیوانات خانگی و کاراکتر های جذاب است. استفاده از کاراکتر ها به بازیکنان کمک می کند تا بتوانند گیم پلی خود را تقویت کنند ، در حالی که حیوانات خانگی فری فایر به آنها کمک می کنند تا توانایی خود را در زمین بازی و در طول رقابت ها به حداکثر برسانند.

معرفی بهترین حیوانات ماه می بازی فری فایر

با این حال، حیوانات خانگی به صورت رایگان در دسترس نیستند و بازیکنان برای بدست آوردن آنها مجبورند الماس خرج کنند. اما آنها باید بدانند که بهترین حیوانات خانگی برای بهبود عملکرد کاراکتر هایشان و پیروزی در رقابت ها کدام است.

Detective Panda (1

کارآگاه پاندا در بازی فری فایر توانایی چشمگیری به نام Panda’s Blesings دارد که بعد از هر بار کشته شدن HP را بازیابی می کند و این اتفاق در سطح 1 می افتد . حیوان خانگی پاندا در سطح 3 به کاربران امکان می دهد 4 HP را پس از مرگ بازیابی کنند و در نهایت در سطح 7 می تواند 10 HP را پس از کشتن دشمنان بازگرداند.

2) Rockie

توانایی راکی ​​به Stay Chill معروف است و باعث می شود تا زمان خنک شدن مهارت فعال مجهز یک شخصیت 6٪ کاهش یابد. هنگامی که راکی ​​به حداکثر می رسد ، کاهش زمان خنک شدن مهارت شخصیت 15٪ کاهش می یابد.

Robo (3

روبو یکی از بهترین حیوانات فری فایر دارای مهارت اجرای دیوار است و یک سپر به دیوار gloo اضافه می کند که 60 HP اضافی را فراهم می کند. این مهارت با بالا رفتن سطح مهارت به تدریج افزایش می یابد. این یک محافظ به دیوارهای gloo در بالاترین سطح (سطح مهارت 3) اضافه می کند ، که 100 HP اضافی فراهم می کند.

Mr. Waggor (4

Smooth Gloo توانایی منحصر به فردی است که آقای واگور از آن برخوردار است. اگر بازیکنان دیوار gloo نداشته باشند ، این مهارت در هر 120 ثانیه یک نارنجک دیواری gloo در سطح اولیه ایجاد می کند.

در سطح مهارت 3، اگر بازیکنان کمتر از دو نارنجک دیواری gloo داشته باشند ، هر 100 ثانیه یکبار ایجاد می شود.

در صورتی به خرید جم فری فایر احتیاج دارید می توانید از طریق فروشگاه های معتبر آیدی گیم اقدام خرید نمایید.

5) Ottero

اوترو یکی از بهترین حیوانات فری فایر است که توانایی آن در این بازی به Double Blubber معروف است. در حالی که از اسلحه درمانی یا مدکیت استفاده می کنید ، بازیکن همچنین برخی از EP ها را با استفاده از توانایی Ottero بازیابی می کند. مقدار EP بازیابی شده 35٪ HP بازیابی شده است. از این رو ، اگر بازیکنان از یک medkit استفاده کنند ، می توانند با استفاده از مهارت های Ottero ، 26 EP را بازیابی کنند. هنگامی که به سطح 3 افزایش می یابد ، بهبودی EP Ottero به 65٪ افزایش می یابد. انتخاب حیوانات خانگی یک تصمیم شخصی است و اولویت داشتن نسبت به دیگری صرفاً به سبک بازی فرد بستگی دارد.

کلام پایانی

همراهان عزیز در این مقاله سعی داشتیم بهترین حیوانات بازی فری فایر را به شما معرفی کنیم. اما پیشنهاد ما به شما این است که با تمرین و کسب مهارت حیوان خانگی مد نظر خود را انتخاب کنید. اگر تجریبات یا اطلاعاتی دارید که می تواند برای سایر کاربران مفید باشد حتما با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.