Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

کاراکترهای کلش اسکواد مود فری فایر

معرفی بهترین کاراکترهای کلش اسکواد مود فری فایر Free Fire

معرفی بهترین کاراکترهای کلش اسکواد مود فری فایر

حالت Clash Squad در بازی Free Fire محبوب ترین حالت بازی است که دارای سیستم رتبه بندی خاص خود است. در این مقاله برخی از قدرتمندترین شخصیت ها برای استفاده در حالت کلش اسکواد در بازی فری فایر ذکر شده است.

بازی فری فایر دارای چندین ویژگی است که آن را از سایر بازی های Battle Royale در پلت فرم موبایل متمایز می کند. یکی از ویژگی های برجسته این عنوان در دسترس بودن شخصیت هایی با توانایی های منحصر به فرد است که به بازیکنان در میدان جنگ مجازی کمک می کند.

برای ایجاد یک تجربه بازی متنوع برای بازیکنان خود، بازی فری فایر دو حالت مختلف بازی از جمله (Battle Royale (BR و (Clash Squad (CS را منتشر کرده است.

معرفی بهترین کاراکترهای کلش اسکواد مود فری فایر

در حال حاضر 34 شخصیت در بازی فری فایر وجود دارد. همه آنها، به جز Primis (آدم ) و Nulla (حوا) توانایی های ویژه ای دارند.

بازی فری فایر طی سال های گذشته پیشرفت کرده و خود را به یکی از موفق ترین عناوین ژانر Battle Royale تبدیل کرده است.

بازی به تدریج برای رسیدن به محبوبیت بالا رفته و به یک پایه بازیکن پایدار دست یافته است. همچنین به عنوان یکی از بازی هایی که هنگام پخش مستقیم در YouTube در سال 2020 بیشترین بیننده را به ثبت رسانده است.

حالت Clash squad یکی از محبوب ترین حالت های بازی است که در بازی موجود است. در این مقاله بهترین کاراکترهای موجود در بازی فری فایر برای حالت Clash Squad ذکر شده است.

توجه: این لیست به ترتیب خاصی نیست. این یک لیست کلی از بهترین شخصیت ها است که می تواند به بازیکنان در حالت رتبه بندی کمک کند.

5 شخصیت برتر بازی فری فایر برای حالت Clash Squad

1) DJ Alok

 

کاراکترهای کلش اسکواد مود فری فایر

 

DJ Alok توانایی فعالی به نام “Drop the Beat” را دارد که می تواند یک هاله 5 متری ایجاد کند که سرعت حرکت متحد را 10٪ افزایش می دهد و  5HP/s را برای پنج ثانیه بازیابی می کند.

توانایی او به بهترین وجه برای بازیکنان پرخاشگر در حالت رتبه بندی شده مناسب است و می توان با استفاده از کارت های افزایش سطح شخصیت، تا سطح شش افزایش داد. حداکثر سطح توانایی افزایش سرعت حرکت متحد را به میزان 15٪ فراهم می کند و HP را برای 5 ثانیه 5HP / s بازیابی می کند.

توانایی DJ Alok در هنگام مبارزه نزدیک با مخالفان در حالت Clash Squad بسیار مفید خواهد بود.

شما می توانید برای خرید تمام محصولات بازی فری فایر به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آن ها را خریداری کنید. اگر شما نیز از طرفداران بازی فری فایر هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید جم فری فایر دارید میتوانید با مراجعه به بخش محصولات، در سایت آیدی گیم هر مقدار جم فری فایر که میخواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به اکانت شما اضافه شود.

2) Jai

 

کاراکترهای کلش اسکواد مود فری فایر

 

همانطور که در توصیف شخصیت وی آمده است، Jai یک فرمانده SWAT (نیروی ضد شورش) مجهز شده است که توانایی بارگیری مجدد مجله اسلحه را به طور خودکار 30٪ پس از براندازی حریف دارد. با این حال، این قابلیت بارگیری مجدد محدود به اسلحه هایی است که در کلاس های AR ،Pistol ،SMG و SG قرار می گیرند.

سرعت بارگیری مجدد اسلحه ها در حالت Clash Squad بسیار مهم است زیرا اسلحه ها نقش مهمی در مبارزات نزدیک به یک چهارم دارند.

  • کاراکترهای کلش اسکواد مود فری فایر

3) Kapella

 

کاراکترهای کلش اسکواد مود فری فایر

 

Kapella یکی از گزینه های عالی برای حالت Clash Squad است. همانطور که در توضیحات خود در بازی آمده است، Kapella یک خواننده پاپ است که توانایی منفعل چشمگیری به نام “Healing Song” دارد.

توانایی Kapella به او این امکان را می دهد تا اثرات موارد و مهارت های درمانی را 10٪ افزایش دهد. توانایی وی همچنین 20 درصد از دست دادن HP متحد را کاهش می دهد. عامل بهبودی این شخصیت به بازیکنان این امکان را می دهد تا هنگام رد و بدل کردن گلوله ها با دشمنان، HP خود را سریعتر احیا کنند.

4) Hayato

 

کاراکترهای کلش اسکواد مود فری فایر

 

Hayato یک سامورایی افسانه ای است که توانایی انفعالی به نام “بوشیدو” را دارد. پس از تجهیز این کاراکتر، با هر 10٪ کاهش در حداکثر HP، نفوذ زره بازیکن 7.5٪ افزایش می یابد. هنگامی که تا سطح شش ارتقاع پیدا کرد، نفوذ زره با 10 درصد کاهش در حداکثر HP 10٪ افزایش می یابد.

توانایی های دفاعی او بهترین استفاده در حالت کلش اسکواد است.

5) Jota

 

کاراکترهای کلش اسکواد مود فری فایر

 

Jota دارای توانایی انفعالی سطح اولیه است که “حملات پایدار” نامیده می شود. این توانایی فوراً 25HP را با هر کشتن SMG یا Shotgun با خنک شدن کوتاه 5 ثانیه بازیابی می کند. در حداکثر پتانسیل خود (سطح شش)، او با هر کیلی که به دست می آورد، 40HP کسب می کند.

Jota یکی از عالی ترین توانایی ها را برای کمک به بازیکنان پرخاشگر و منفعل در طول مسابقات Clash Squad دارد. با هر بار کشتن، بلافاصله HP بازیکنان را بازیابی می کند.

توجه: این مقاله نظر نویسنده را منعکس می کند و آنچه ممکن است از نظر دیگران بهترین باشد ممکن است برای شخص دیگری چنین نباشد.

Squad Ranked یکی از رقابتی ترین حالت های بازی در فری فایر است. رسیدن به Heroic بدون این 5 شخصیت کار آسانی نیست.

حالت Squad بازی فری فایر رقابتی ترین حالت بازی است که 4 بازیکن با هم در برابر تیم های دیگر کار می کنند. اگر می خواهید حرفه ای شوید و به مسابقات بپیوندید، ایجاد یک تیم و تمرین در این حالت یک امر ضروری است و در یک حالت رقابتی مانند این، شما به تمام مزایای ممکن نیاز دارید.

در این مقاله، ما می خواهیم 5 شخصیت برتر را برای استفاده در حالت Squad لیست کنیم.

1– Chrono

 

 

مهارت Time Turnerیک حباب سد مانند ایجاد می کنید که گلوله های دشمن را مسدود می کند. Chrono، جدیدترین شخصیت بازی فری فایر که براساس CR7 ساخته شده است، فوق العاده مغلوب خواهد شد.

این حباب برای ایجاد یک ضد حمله در صورت کمین گرفتن مناسب است. این از دیوار Gloo بسیار بهتر است، زیرا شما و هم تیمی های خود می توانید از پشت این حباب شلیک کنید در حالی که دشمنان نمی توانند.

2– Alok

 

کاراکترهای کلش اسکواد مود فری فایر

 

انتخاب واضح برای مکان شماره یک. مهارت Alok پس از این همه مدت حتی پس از انتشار بسیاری از شخصیت های جدید نیز همچنان تحت فشار است. هیچ مهارت دیگری وجود ندارد که بتوان آن را با Drop The Beat مقایسه کرد. این به شما HP و Speed را می دهد.

3– K

 

کاراکترهای کلش اسکواد مود فری فایر

 

مهارت: استاد برتر همه حداکثر EP 50 افزایش می یابد. حالتJiujitsu  متفقین در عرض 6 میلیون 500 درصد افزایش نرخ تبدیل EP را دریافت می کنند.

حالت Recover EP

این یکی از پیچیده ترین توانایی های بازی است. این دو حالت با یکدیگر هم افزایی دارند. یکی EP شما را افزایش می دهد و دیگری آن را برای HP می سوزاند. به طور کلی، هنگام تجهیز مهارت K، شما به مقدار زیادی EP و توانایی بهبودی مانند Alok خواهید داشت که می توانید در هر زمان به آن دسترسی پیدا کنید.

4– Hayato

 

کاراکترهای کلش اسکواد مود فری فایر

 

“The Samurai” Hayato’s Bonus نفوذ زره پوش محبوب ترین مهارت در بازی پابجی موبایل است. حتی بیشتر از Alok’s Drop the Beat. این تقریباً یکی از دو مهارت افزایش آسیب  در بازی فری فایر در حال حاضر است. با پایین آمدن HP او قدرت افزایش می یابد، که در نبردهای 1vs1 بسیار موثر است.

5– Wolfrahh

 

کاراکترهای کلش اسکواد مود فری فایر

 

شخصیت “پخش کننده” بازی فری فایر اولین شخص با مهارت است که پس از هر کشتن یک پاداش قابل انعطاف کسب می کند. در بازی های تیمی، این بسیار قدرتمند است. با توانایی Wolfrahh در حداکثر سطح، خسارات وارد شده توسط هدشات های مربوط به شخصیت شما 25٪ کاهش می یابد.

اگر این مهارت با یک کلاه ایمنی خوب ترکیب شود، اگر بدانید که چه کاری انجام می دهید، کشته شدن توسط ضربات سر غیرممکن است. پس از 4 کیل می تواند 20٪ خسارت اضافی ایجاد کند.

حالت Clash Squad در بازی فری فایر

Clash Squad یک حالت بازی 4v4 مبتنی بر دور است. دو طرف به نام Warbringers و Howlers وجود دارد و بازیکنان باید 7 دور بازی کنند و تیمی که 4 بار در آن پیروز شود، Booyah را از آن خود می کند.

 

 

بازیکنان همچنین می توانند با انجام مسابقات رده بندی شده با یکدیگر رقابت کنند. با رسیدن به هر ردیف، جوایز مختلفی دریافت می شود. این فصل جاری “طلایی – P90” را برای هر بازیکنی که به Gold 3 صعود می کند ارائه می دهد. حالت Clash Squad را می توان در دو نقشه، Bermuda و Kalahari بازی کرد.

 

کاراکترهای کلش اسکواد مود فری فایر

 

در این حالت دیگر نیازی به جمع آوری غنیمت نیست مانند بازیکنانی که اغلب در حالت BR انجام می دهند. قبل از شروع یک دور، بازیکنان زمانی را برای انتخاب آنچه برای خرید آماده می کنند انتخاب می کنند، که می تواند زره پوش، اسلحه، تاسیسات و غیره باشد.

 

کاراکترهای کلش اسکواد مود فری فایر

 

بازیکنان باید خرید خود را عاقلانه انجام دهند زیرا آنچه می خرند ممکن است بر شانس پیروزی تیمشان تأثیر بگذارد.

نحوه بازی Clash Squad در بازی فری فایر

برای فهمیدن نحوه بازی در حالت Clash Squad، این مراحل داده شده در زیر را بررسی کنید:

مرحله 1: بازی فری فایر را روی دستگاه خود راه اندازی کنید، سپس گزینه انتخاب حالت را انتخاب کنید.

 

کاراکترهای کلش اسکواد مود فری فایر

 

مرحله 2: تمام حالت های بازی درون بازی روی صفحه ظاهر می شوند.

 

کاراکترهای کلش اسکواد مود فری فایر

 

مرحله 3: برای حالت Clash Squad دو گزینه وجود دارد: “Clash Squad” یا “Clash Squad – Ranked”. این شما هستید که می توانید انتخاب کنید چه چیزی را بازی کنید.

 

کاراکترهای کلش اسکواد مود فری فایر

 

مرحله 4: در آخر، دکمه “شروع” را بزنید تا نبرد Clash Squad خود را تجربه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.