Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

کاراکترهای ماه ژانویه در بازی فری فایر

معرفی بهترین کاراکترهای ماه ژانویه در بازی فری فایر free fire

معرفی بهترین کاراکترهای ماه ژانویه در بازی فری فایر

شخصیت های بازی Free Fire ماهیت فقط لوازم آرایشی و بهداشتی ندارند، زیرا هر یک از آن ها دارای توانایی خاص بقا هستند که می تواند رویکرد شما را در جنگ کاملا تغییر دهد. این موارد از بهبود توانایی شما در پشتیبانی از هم تیمی ها، پنهان کردن موقت شما در مینی نقشه، افزایش دقت و بارگیری بیشتر است.

اگر به دنبال شخصیت های قدرتمندی هستید که بازی خود را با آن ها شروع کنید، این 5 موردی را که می توانید با سکه های طلا خریداری کنید بررسی کنید.

سیستم شخصیت به بخشی جدایی ناپذیر از تجربه بازی فری فایر تبدیل شده است. از آنجا که هر یک از آن ها توانایی چشم گیری دارند که می توانند روند بازی را تغییر دهند، چالش برانگیز ترین آن ها هستند.

معرفی بهترین کاراکترهای ماه ژانویه در بازی فری فایر

بازی فری فایر طیف گسترده ای از شخصیت ها را در اختیار بازیکنان خود قرار می دهد که می توانند از بین آن ها انتخاب کنند. این شخصیت ها را می توان از فروشگاه بازی الماس خریداری کرد.

بازی فری فایر یک بازی قابل توجه نبرد رویال است که در سیستم عامل موبایل موجود است. این بازی به دلیل توانایی اجرا در دستگاه های سطح پایین به محبوبیت گسترده ای رسیده است.

بازیکنان می توانند شخصیت های خود را از فروشگاه های داخل بازی یا با سکه های طلایی یا الماس خریداری کنند. اما برای کسانی که تازه کار خود را شروع کرده اند، گزینه دوم ممکن است یک پیشنهاد لوکس باشد.

برخی از گیمرهای موبایل وقتی فهمیدند که بازی فری فایر از دستگاه هایی پشتیبانی می کند که نسبتاً RAM کمتری دارند، آهی راحت کشیدند. این بازی از 500 میلیون بارگیری در فروشگاه Google Play پیشی گرفته است.

  • کاراکترهای ماه ژانویه در بازی فری فایر

بازی فری فایر دارای انبوهی از اسکین های منحصر به فرد، مواد آرایشی و اسلحه است. این بازی همچنین دارای طیف گسترده ای از شخصیت ها است که بازیکنان می توانند از بین آن ها انتخاب کنند.

بنابراین، اگر به دنبال شخصیت های قدرتمندی هستید که بازی خود را با آن ها شروع کنید، این 5 موردی را که می توانید با سکه های طلا خریداری کنید، بررسی کنید.

شما می توانید برای خرید تمام محصولات بازی فری فایر به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آن ها را خریداری کنید. البته اگر شما نیز از طرفداران بازی فری فایر هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید جم فری فایر دارید، می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

1- Nikita

 

کاراکترهای ماه ژانویه در بازی فری فایر

 

Nikita در میان شخصیت های اول بازی فری فایر بود. او فقط برای 2000 سکه طلا برای خرید از فروشگاه داخل بازی موجود است. توانایی انفعالی او (Firearms Expert)، به او این امکان را می دهد که اسلحه های دستی را 4٪ سریع تر بارگیری کند.

اگر از طرفداران SMG هستید، Nikita می تواند در طول نبردها به شما کمک قابل توجهی کند.

2- Olivia

طبق گفته ها در بازی فری فایر، Olivia پرستار اصلی یک کلینیک مشهور است. توانایی انفعالی او (Healing Touch)، هر زمان که آن ها را احیا کند 6HP اضافی به آن ها اعطا می کند. این می تواند از مزایای گسترده ای در جنگ های تیمی باشد. Olivia برای 2000 سکه طلا در فروشگاه موجود است.

3- Caroline

 

کاراکترهای ماه ژانویه در بازی فری فایر

 

ایستگاه بعدی، Caroline را داریم که با 8000 سکه طلا وارد بازار می شود. توانایی انفعالی او، چابکی، در حین نگه داشتن تفنگ ساچمه ای سرعت حرکت وی را 3٪ افزایش می دهد. با افزایش سطح Caroline، توانایی او نیز به طور عمده افزایش می یابد.

4- Hayato

 

کاراکترهای ماه ژانویه در بازی فری فایر

 

این لیست بدون سامورایی افسانه ای قابل اعتماد ما کامل نخواهد شد. Hayato یکی از محبوب ترین شخصیت های بازی فری فایر است. توانایی منفعل او، بوشیدو، هنگامی که HP بازیکن در سطح اول 10٪ کاهش یابد، نفوذ زره را 7.5٪ افزایش می دهد. Hayato در 8000 سکه طلا در دسترس است.

5- Moco

 

کاراکترهای ماه ژانویه در بازی فری فایر

 

آخرین و نه مهم ترین هکر، Moco با توانایی منفعل (Hacker’s Eye)، تأثیر خود را بر روی او می گذارد. در سطح اولیه خود، او می تواند دشمنانی را که به مدت دو ثانیه هدف قرار داده و برچسب گذاری کند. اطلاعات فوراً با هم تیمی های وی در میان گذاشته می شود. Moco در فروشگاه داخل بازی 8000 سکه طلا دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.