Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

بهترین کاراکترهای فری فایر

معرفی بهترین کاراکترهای بازی فری فایر

معرفی بهترین کاراکترهای بازی فری فایر

یکی از اصلی ترین قسمت های هر بازی کاراکتر های آن بازی است. در بازی Free Fire، سی و چهار کاراکتر متنوع وجود دارد که 16 کاراکتر آن زن و بقیه کاراکتر ها مرد هستند. هر یک از این کاراکترها توانایی منحصر به فرد خود را دارند. برخی از آن ها دارای مهارت حمله بالایی هستند که می توانند در بهتر بازی کردن شما تأثیر گذار باشند.

معرفی بهترین کاراکترهای بازی فری فایر

5 شخصیت برتر زن در بازی فری فایر

1- ِDasha

2- Moco

3-Kelly

4-A124

5-Laura

کاراکتر Dasha

Dasha یک کاراکتر زن جدید است که توانایی خاصی به نام “Partying On” را دارد. این کاراکترشوخ طبع، لباس خاصی به نام Rebellious Prankster Set دارد که باعث می شود ظاهر او را جالب تر و جذاب تر کند. با توانایی خاصی که دارد، می تواند آسیب ناشی از سقوط را 30 الی 50 درصد و زمان بهبودی سقوط را 60 الی 80 کاهش دهد.

علاوه بر این، او می تواند دقیق شلیک کند و دشمن را به سرعت نابود کند. شما می توانید برای خرید جم فری فایر به فروشگاه اینترنتی آیدی گیم مراجعه کنید.

 

بهترین کاراکترهای فری فایر

 

 

مهارت و گیم پلی کاراکتر DASHA

بهترین ترکیب مهارت برای Dasha، شامل Raging Reload of Jai وSharp Shooter of Laura یا Sustained Raids of Jota است. اگر شما با این کاراکتر بازی می کنید، می توانید توانایی Dasha را با مهارت Dead Silent، رافائل یا توانایی Bushido، هایاتو ترکیب کنید.

کاراکتر  Moco

کاراکتر بعدی که ارزش خرید را  در بازی فری فایر دارد، هکر برجسته Moco است. او مهارت خاصی به نام “Hacker’s Eye” را دارا می باشد که به او کمک می کند تا دشمنانی را که اطراف او شلیک می کنند، برای 2 الی 5 ثانیه شناسایی کند. شما می توانید دو بسته انحصاری Hacker’s Gear و Technician Jacket را برای وی تهیه کنید.

 

بهترین کاراکترهای فری فایر

 

مهارت و گیم پلی کاراکتر Moco

Moco به لطف توانایی Hacker’s Eye خود می تواند دشمنانی را که در پشت Gloo Wall مخفی شده اند را با اسلحه M28B با هدف head shot شناسایی کند و به سمت آن ها شلیک کند. بهترین ترکیب مهارت Moco شامل Dash of Kelly، Raging Reload of Jai و Drop the Beat of Alok است.

کاراکتر Kelly

Kelly یکی از محبوب ترین و عالی ترین شخصیت های زن در بازی فری فایر است. سازندگان بازی همچنین نسخه به روز شده ای از Kelly را با نام Kelly The Swift معرفی کردند. توانایی طبیعی او به نام Dash، سرعت دوندگی را بین 3 الی 6 مرتبه افزایش میدهد. علاوه بر آن، سرعت ازبین بردن دشمن در نسخه Kelly The Swift افزایش یافته است.

 

بهترین کاراکترهای فری فایر

 

مهارت و گیم پلی کاراکتر Kelly

بهترین ترکیب مهارت برای Kelly شامل Drop the Beat of Alok و Raging Reload of Jai است. دو بسته انحصاری برای او وجود دارد، یکی yellow Race Set و دیگریRed-Blue Training Set. سرعت کشندگی Kelly The Swift افزایش یافته و دمیج گلوله اول بین 110 الی 120 درصد و گلوله دوم بین 120 الی 125 درصد است.

کاراکتر A124

برخلاف دیگر کاراکتر های زن دربازی فری فایر، A124 یک ربات با تکنولوژی بالا و دارای مهارت فعال به نام “Thrill of Battle” است. این امر به او کمک می کند تا هر 60 الی 90 ثانیه 25 الی 50، EP

(Energy Points) را به HP تبدیل کند. بنابراین، برای بهبودی نیازی به یافتن مد کیت یا دیگر مهمات درمانی ندارید.

 

بهترین کاراکترهای فری فایر

 

مهارت و گیم پلی کاراکتر A124

دو بسته انحصاری برای این دختر رباتی درون بازی وجود دارد، به نام های Cyborg Set و AI Jacket.  بهترین ترکیب مهارت برای این شخصیت شامل Bushido از Hayato و Limelight of Wolfrahh است. همچنین، شما می توانید توانایی او را با، Luqueta’s Hat Trick از Laura’s و  Crazy slayer از Miguel ترکیب کنید.

کاراکتر Laura

Laura یکی دیگر از کاراکتر های زن، در بازی فری فایر است.  او دارای توانایی انفعالی، به نام Sharp Shooter است که به شما کمک می کند تا دقت تیراندازی شما بین  10 الی 30 افزایش یابد شما می توانید یکی از دو بسته انحصاری را که شامل Special Agent’s Outfit و Agent’s Windbreaker اس را برای او تهیه  کنید.

 

بهترین کاراکترهای فری فایر

 

مهارت و گیم پلی کاراکتر Laura

شما می توانید توانایی Laura را با بسیاری از توانایی های دیگر در بازی به عنوان یک Tanker یا Sniper مانند،Hacker’s Eye ،Dead Silent ،  Nutty Movement ترکیب کنید. از نظر توانایی کاراکتر Laura بهترین کاراکتر بازی است، چون توانایی او با بیشتر توانایی ها کاراکتر های موجود در بازی ترکیب می شود.

بهترین کاراکترهای فری فایر

5 شخصیت برتر مرد در بازی فری فایر

1- Alok

2- K

3- Jai

4- Luqueta

5- Hayato

کاراکتر Alok

واضح ترین انتخاب برای کاراکتر از لحاظ قدرت و توانایی کاراکتر شماره یک و برتر بازی Alok است. مهارت آلوک پس از این همه مدت حتی پس از انتشار بسیاری از شخصیت های جدید نیز همچنان بهترین مهارت در بین تمامی کاراکتر ها است. هیچ مهارت دیگری وجود ندارد که بتوان آن را با Drop The Beat مقایسه کرد، این توانایی، HP و Speed، را همزمان به شما می دهد.

 

 

کاراکتر K

K اولین شخصیت با 2 توانایی به جای 1 توانایی است. این دو حالت با یکدیگر هم افزایی دارند یکی EP را مصرف می کند و دیگری آن را تأمین می کند. به طور کلی ، K بهترین شخصیت خود ترمیم کننده بازی است. در استفاده از مهارت او مجبور نیستید از medkit استفاده کنید.

 

 

کاراکتر Jai

Jai دیگر شخصیت مرد بازی است او با توانایی، Furious Reload تا حد زیادی نیازشما به Reload کردن مجدد سلاح را بی اثر می کند و به شما این امکان را می دهد که به طور مداوم با چندین دشمن مبارزه کنید. این بهترین کاراکتر برای بازی های تیمی است که باید در آن به مصاف تیم های حریف بروید.

 

بهترین کاراکترهای فری فایر

 

کاراکتر Luqueta

در حالی که توانایی، Hat Trick شخصیت Luqueta در ابتدای مسابقه هیچ قدرت خاصی برای شما فراهم نمی کند، اما پس از اینکه 2 فرد را ازبین بردید، 35 اچ پی به شما تعلق میگیرد و اچ پی شما به طور کامل شارژ می شود. با داشتن Max HP همیشه درنبرد های  تک به تک  در برابر دشمنان پیروز هستید.

 

بهترین کاراکترهای فری فایر

 

کاراکتر Hayato

مهارت شخصیت، Hayato که با نام “The Samurai” است، محبوب ترین مهارت در بازی فری فایر است. حتی بیشتر از توانایی، Drop the Beat که متعلق به  Alok است. این توانایی تقریباً یکی از دو مهارت افزایش damage در حال حاضر در بازی فری فایر است. که در نبردهای تک به تک بسیار موثر است.

 

بهترین کاراکترهای فری فایر

 

حال شما با بهترین کاراکتر های فری فایر آشنایی دارید و می توانید بر اساس توانایی هر کدام، آن ها را انتخاب کنید. انتخاب آن ها بستگی به سبک بازی شما دارد.

3.9/5 - (18 امتیاز)

یک نظر

 1. محمدحسین

  سلام کدوم کاراکتر بهتره است؟

 2. انتونی ایا خوب است یا هایاتو

  1. علی game

   بهترینش کرونو (رونالدو) است

  2. هردوشون خوبن

 3. با اینکه کراکتر کرونو یا هنون کریستیانو رونالدو خودمون بهترین کراکتر مرده ولی از وقتی که اومده ریده شده تو فری و فقط با حمله از جلو میشه کارشو ساخت و خلاصه وقتی که سپر میزنه مو به تنم سیخ میشه

  1. به نظر من بهترین کارکتر فری فایر اسکایلر و هایاتو هستند

 4. بهترین کاراکتر فقط kshmr

  1. سلام بچه ها قدرت ،موکو،کاپلا،میشاوهایاتو و آلونک عالیه وهمینجور لورا ۰ من لورا و موکو و میشه رو دارم خیلی خوبه من23تا آدم دارم موکد رو گذاشتم

  2. پس اسکایلر چی میشه

 5. امیر حسین

  کبرا بهترینه

 6. هیچی به اسکایلر نمیرسه اینا همه چرتن

 7. سلام به برو بچ
  به نظر من موکو فوق العادست اما دی جیA-Loke از نظر قدرت یا بوکانگه ووکانگه نمیدونم چیه بین قدرت مند های بازی از لحاظ بوته شدن خیلی باحاله
  ممنونم از garena

 8. این سایت یک نفر رو نگفته که از همه بهتره اونم اسکایلر هست

 9. ۵ تا از بهترین کاراکترهای مرد به نظرم
  ۱_اسکایلر
  ۲_هایاتو
  ۳_لوکتا
  ۴_جوتا
  ۵_لئون
  ۵ تا از بهترین کاراکتر های زن
  ۱_کلی
  ۲_موکو
  ۳_لونا
  ۴_آنیتا
  ۵_لورا

 10. 🤣🤣🤣🤣🤣 شما با کاراکتر های مزخرف تون هیچ کاراکتری به پای کشمیر K نمی‌رسه خدای EP HP هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
 • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
 • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.