Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

مهارت کاراکتر ها بازی فری فایر

معرفی برترین مهارت ها در بازی فری فایر Free Fire

 معرفی برترین مهارت ها در بازی فری فایر Free Fire

بازی فری فایر Free Fire یک بازی چند نفره سبك بتل رویال (Battle Royal) است که توسط شرکت Garena ساخته شده است. این بازی یک پدیده جهانی در دنیای بازی های موبایل و یکی از بهترین بازی های سبک بتل رویال موجود در بازار است. فری فایر بیش از 500 میلیون بار در Google Play Store، دانلود شده است. شرکت Garena  به طور مداوم در تلاش است تا بازی Free Fire را به روزرسانی کند. محبوب ترین راه برای این کار افزودن اسلحه و کاراکتر ها است.  Garena  همیشه مجموعه ای از ویژگی های جدید را در هر بار به روزسانی، به فری فایر اضافه می کند.

معرفی برترین مهارت ها در بازی فری فایر Free Fire

هرکدام از کاراکتر های بازی فری فایر توانایی ها و قابلیت های خودشان را دارند که می توان در موقعیت مناسب از آن ها استفاده کرد. در این پست ما 5 مهارت برتر دفاعی را در بازی فری فایر Free Fire بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

1 – مهارت کاراکتر chrono

مهارت کاراکتر کرونو در بازی فری فایر “Time Turner” نامیده می شود که با آن این یک حباب کوچک با قدرت HP 500 ایجاد می کند که شما و هم تیمی هایتان می توانید وارد آن شوید. شما می توانید با سرعت بیشتری حرکت کنید و در حالی داخل این حباب هستید به بیرون هم شلیک کنید اما دشمن شما باید حباب را از بین ببرد تا بتوانند شما را بزنند.
شاید فکر کنید که این مهارت کاراکتر chrono در بازی فری فایر کامل و بدون نقص است، اما در واقع چنین نیست. ضعف مهارت Time Turner این است که حباب حرکت نمی کند و دشمنان فقط می توانند عقب نشینی کنند تا زمانی که زمان 10 ثانیه ای حباب تمام شود. اما در همین زمان کوتاه هم می توانید دفاع خود را به طور کامل انجام دهید.

مهارت کاراکتر ها بازی فری فایر

2 -مهارت کاراکتر A124

مهارت کاراکتر A124 در بازی فری فایر تبدیل EP به HP برای درگیری ها و نبرد های تک به تک خیلی مناسب است چون تقریباً بلافاصله پس از فشار دادن دکمه به شما HP بیشتری می دهد و در جنگ بهتر عمل خواهید کرد. ضعف این مهارت این است که شما باید برای تأمین EP خود قارچ پیدا کنید اما با این وجود به راحتی می توانید مهارت کاراکتر های  K یا Miguel را بدست آورید تا سوخت آن را تأمین کند.

مهارت ها در بازی فری فایر

3 -مهارت کاراکتر K

کاراکتر K اولین شخصیت با 2 مهارت در بازی فری فایر است به جای یکی مهارتی که بقیه کاراکتر ها دارند. این دو مود به یکدیگر هم کمک می کنند، یکی EP را مصرف می کند و دیگری آن را تأمین می کند. به طور کلی، کاراکتر K بهترین شخصیت خود ترمیم کننده بازی است و در استفاده از مهارت او مجبور نیستید به medkit اعتماد کنید. کاراکتر K همچنین در مود Squad  شگفت انگیز و عالی است یعنی با مهارت خود قادر به تقویت هم تیمی هایش است .

در صورتی که به خرید جم فری فایر احتیاج دارید می توانید به فروشگاه اینترنتی سایت آیدی گیم مراجعه کنید. فروشگاه اینترنتی آیدی گیم دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و می توانید یک خرید امن و مطمئن را در آن داشته باشید.

مهارت ها در بازی فری فایر

4 -مهارت کاراکتر Luqueta

کاراکتر و شخصیت دیگری که مبتنی بر یک فرد مشهور در زندگی واقعی است، Luqueta نام دارد که در تاریخ 29 جولای سال جاری وارد بازی شد. مشابه Wolfrahh  کاراکتر Luqueta همچنین دارای پاداش قابل انعطافی است که پس از کشتن سطح بالاتری پیدا می کند ، اما برخلاف Wolfrahh مهارت Hat Trick کاراکتر Luqueta در بازی فری فایر یک مهارت دفاعی است.
بعد از هر کشتن، کاراکتر Luqueta جایزه حداکثر HP را به دست می آورد، تا حد 35. این کار در واقع فوق العاده قدرتمند است، زیرا این بازی حول شخصیت هایی طراحی شده است که فقط 200 HP دارند.

مهارت کاراکتر ها بازی فری فایر

5 – مهارت کاراکتر Alok

کاراکتر Alok تقریباً همه کاره ترین شخصیت در بازی فری فایر Free Fire در حال حاضر است ، با مهارتی که هم سرعت حرکت را افزایش می دهد و هم در AOE 5m به مدت 10 ثانیه بهبود (heal) می یابد. مهارت های شخصیت های دیگر مانند مهارت passive کاراکتر Kelly فقط می تواند سرعت دو سرعت را 6٪ افزایش دهد و نیازی به ذکر نیست که 50HP فوق العاده است و heal هم تیمی هایتان را به سقف می برد. اگر می خواهید به صورت رقابتی بازی کنید، کاراکتر Alok تقریباً یک کاراکتر ضروری است.

مهارت کاراکتر ها بازی فری فایر

در این پست ما 5 مهارت برتر دفاعی را در بازی فری فایر Free Fire  بررسی کردیم. اگر به مطالب دیگری در زمینه ی بازی فری فایر Free Fire و سلاح ها و کاراکترهای آن علاقه مند هستید می توانید در سایت آیدی گیم آن ها را دنبال کنید و خوشحال می شویم که تجرییات و مشاهدات خودتان را در این زمینه با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.