Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

سلاح M60 بازی فری فایر کلش اسکواد

معرفی بهترین سلاح های حالت کلش اسکواد بازی فری فایر

معرفی بهترین سلاح های حالت کلش اسکواد فری فایر

بازی Free Fire در سال 2017 رونمایی شد و تا به امروز توانسته طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کند و بیش از میلیون­­ها کاربر فعال در سراسر جهان دارد. فری ­فایر با سیستم شخصی سازی شخصیت خود توانسته در ژانر بتل رویال Battle Royale خود را از رقبا جدا کند. بازی فری فایر Free Fire دارای تعداد زیادی سلاح با ویژگی های مختلف است. شرکت Garena  به طور مداوم در تلاش است تا بازی فری فایر را به روزرسانی کند. محبوب ترین راه برای این کار افزودن اسلحه و کاراکتر ها است. برای برداشتن کاراکترها همیشه باید جم پرداخت کنید در حالی که سلاح ها رایگان هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین سلاح های حالت کلش اسکواد بازی فری فایر و نحوه بدست آوردن بهترین ترکیب اسلحه برای این حالت، این مقاله را بررسی کنید.

معرفی بهترین سلاح های حالت کلش اسکواد فری فایر

حالت کلش اسکواد بازی فری فایر یکی از محبوب ترین حالت های بازی است که حالتی فوق العاده با سیستم رتبه بندی شده مختص به خودش و بسیار رقابتی است. در این حالت، شما باید سلاح ها را به جای برداشتن آنها خریداری کنید، بنابراین دانستن اینکه کدام اسلحه را بخرید کلید پیروزی است.

در این مقاله ، ما به این سوال پاسخ خواهیم داد که “بهترین سلاح در حالت کلش اسکواد بازی فری فایر کدام یک است؟” و 10 تا کارآمدترین اسلحه هایی که باید خریداری کنید را لیست می کنیم.

1 – سلاح AN94

کمترین قیمت بین سلاح های AR در این حالت است که فقط با 1200 دلار می توانید AN94 را بدست آورید. در بازی فری فایر، این سلاح دارای سومین رتبه میزان تخریب (damage) در هر شلیک در بین سلاح های AR است یعنی مقدار بالای 6 ، که فقط 2 کمتر از AK و 1ی کمتر از Groza است. برای جبران این قدرت، برد و نرخ آتش آن کمی کمتر از اسلحه های معمول است با این حال  تخریب گلوله بیشتر از نرخ آتش بهتر است. اما دقت آن یک مشکل است و این سلاح لگد زیادی دارد.

سلاح AN94 بازی فری فایر

2 – سلاح Desert Eagle

این تپانچه در واقع یکی از مخرب ترین سلاح های بازی است با 90 دمیج در هر شلیک و برای هدشات ها به شما بونوس تعلق می گیرد. همچنین دامنه فوق العاده بالایی دارد – حتی بیش از بعضی AR ها با این وجود، نرخ آتش و دقت DE بسیار ناچیز است – شما باید شمارش هر شلیک را انجام دهید. شما می توانید دشمن بدون کلاه را با یک شلیک هد شات کنید.
بازیکنان می توانند هنگام نگه داشتن DE 20٪ سریعتر از حد معمول حرکت کنند یعنی این یک سلاح عالی برای حمل سریعتر در حالی است که هنوز می توانید از خود دفاع کنید. این سومین سلاح ارزان قیمت در حالت کلش اسکواد بازی فری فایر با 800 دلار است.

سلاح desert eagle بازی فری فایر

3 – سلاح MP5

با وجود درگیری های زیاد برد کوتاه و برد متوسط در حالت کلش اسکواد بازی فری فایر​​، سلاح MP5 احتمالاً بهترین انتخاب برای بودجه شما است. این سلاج ارزانترین SMG با قیمت 1300 دلار است – که دمیج زیاد، نرخ آتش  و سرعت بارگیری مجدد را به میز می آورد. شما می توانید به طور مداوم درگیر جنگ شوید. البته ضعف اسلحه برد آن است، بنابراین سعی نکنید با آن از فاصله نزدیک و مخفیانه شلیک کنید.

سلاح mp5 بازی فری فایر کلش اسکواد

4 – سلاح M1887

سلاح M1887 تقریباً بهترین نقطه میانه راه بین سلاح های M1014 و SPAS 12 است. یک شات بیشتر از SPAS دارد. بهترین توانایی سلاح M1887 مقدار امتیاز 67 آن در سوراخ کردن زره است. این به این معنی است که حتی اگر بازیکنان دشمن از زره یا کلاه استفاده کنند هم موثر خواهد بود. هزینه بالای آن با 1700 دلار تا حدی مشکل ساز است، اما شما می توانید سرمایه گذاری خود را به راحتی از آن خارج کنید.

سلاج M1887 بازی فری فایر کلش اسکواد

5 -سلاح Thompson

یکی دیگر از جایگزین های ارزان قیمت برای سلاح MP5 همین سلاح است. خروجی تامسون کمی بالاتر است اما کنترل آن سخت تر از سلاح MP5 است، چون  برد آن کمتر است. البته بهترین ویژگی این سلاح در حالت کلش اسکواد بازی فری فایر ارزان بودن آن است یعنی برای تهیه این سلاح فقط 1400 دلار نیاز دارید.

سلاح تامپسون حالت کلش اسکواد فری فایر

6 – سلاح FAMAS

سلاح FAMAS سلاح بسیار پیچیده تری نسبت به سلاح های دیگر این لیست برای استفاده کردن است، با این وجود دقت فوق العاده و برد زیاد آن می تواند بازیکنان را در انجام هدشات ها بسیار کمک کند. هزینه آن به همان اندازه سلاح AN94 یعنی 1200 دلار است.
سلاح FAMAS به دلیل حالت شلیک آتش، که فقط 3 گلوله را همزمان شلیک می کند و کاملاً خودکار نیست، استفاده از آن بسیار دشوار است. با این حال، اگر می دانید چگونه از این سلاح استفاده کنید، فقط یک تپانچه دیگر تهیه کنید تا دمیج اضافی خود را تقویت کنید.

سلاح FAMAS کلش اسکواد فری فایر

7 – سلاح M500

سلاح M500 در حالت کلش اسکواد بازی فری فایر دارای برد بالا و دمیج زیاد است و با قیمت 400 دلار فوق العاده ارزان است. با این حال، اشکال آن بسیار جدی است اسلحه دارای خنک کننده زیاد است و فقط 5 گلوله در خشاب خود دارد. اگر با چیزی مثل سلاح MP5 بیرون بروید، این اسلحه می تواند به عنوان یک سلاح جانبی برای حملات دوربرد عمل کند.

برای استفاده از M500 به سطح خاصی از مهارت احتیاج دارید – سلاح M500 برای هدشات ها دارای بونوس بالایی است.

در صورتی که به خرید جم فری فایر احتیاج دارید می توانید به فروشگاه اینترنتی سایت آیدی گیم مراجعه کنید. فروشگاه اینترنتی آیدی گیم دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و می توانید یک خرید امن و مطمئن را در آن داشته باشید.

8 – سلاح AK

در حالی که سلاح AK در حالت کلش اسکواد بازی فری فایر تقریباً در مقایسه با بتل رویال عادی نیست، دمیج زیاد آن در هر شلیک هنوز چیزی است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد. اگرچه تهیه این محصول نسبتاً گران است، با قیمت 1700 دلار، هنوز هم گزینه خوبی نسبت به سلاح M1887 است.

سلاح AK حالت کلش اسکواد فری فایر

9 – سلاح M60

سلاح M60 در واقع LMG اصلی در بازی فری فایر است  دارای آمار یک سلاح اصلی و مهم است، تنها تفاوت در وزن و اندازه بالای خشاب آن است. در حالت کلش اسکواد، این سلاح خیلی چشمگیر نیست چون شما باید زیاد حرکت کنید. با قیمت 1100 دلار بسیار مقرون به صرفه است.

سلاح M60 بازی فری فایر کلش اسکواد

10 – سلاح M1014

این اسلحه به دلیل داشتن خشاب 6 گلوله احتمالاً محبوب ترین اسلحه در کلاس است. سلاح M1014 به عنوان یک سلاح ساتگان اتوماتیک می تواند قبل از بارگیری مجدد، چند گلوله شلیک کند و خطای شما بسیار بیشتر است.
ضعف سلاح M1014 پخش شدن گلوله زیاد است که منجر به آسیب کمتری می شود. شما باید خیلی نزدیکتر به دشمنان خود بایستید تا شلیک های شما موثر باشد. می توان آن را به یک STOCK مجهز کرد تا حدودی با این نقص مقابله کند.

برای بهترین ترکیب سلاح های حالت کلش اسکواد بازی فری فایر، می توانید هر دو اسلحه موجود در این لیست را تهیه کنید.

سلاح M1014 کلش اسکواد فری فایر

امیدواریم که این موضوع برا شما مفید بوده باشد. اگر به مطالب دیگری در زمینه ی سلاح ها و کاراکتر ها در بازی فری فایر علاقه مند هستید می توانید مطالب دیگر را در سایت آیدی گیم مشاهده کنید. و همچنین می توانید نظرات و تجربیات خود را در قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.