Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

سلاح های حالت کلش اسکواد بازی فری فایر

معرفی بهترین سلاح های حالت کلش اسکواد بازی فری فایر

معرفی بهترین سلاح های حالت کلش اسکواد بازی فری فایر

بازی Free Fire یکی از بازی های پر طرفدار و جذاب از سبک Battle Royale است که با بازی های پابجی موبایل و کالاف دیوتی موبایل در رقابت است. سازندگان این بازی ها هر چند وقت یک بار به روز رسانی هایی انجام میدهند.

در این گونه بازی های سبک Battle Royale موارد زیادی از جمله شخصیت ها، مپ ها، حالت ها و از همه مهم تر اسلحه ها را قرار می دهند. مانند تمام بازی های تفنگی و اکشن، در این سه بازی سبک Battle Royale نیز مهم ترین مورد، اسلحه ها هستند و غنی بودن زمین های بازی از اسلحه های بی عیب و نقص و همه کاره، یک امتیاز مثبت است.

سازندگان این بازی ها در این به روز رسانی ها، شخصیت ها، حیوانات خانگی، مپ ها و اسلحه ها را ارتقاع می دهند تا خواسته بازیکنان را برآورده کرده و به نیاز آن ها پاسخ دهند. همیشه آپدیت و به روز رسانی کردن اسلحه ها مهم تر از موارد دیگر است.

ما در این پست برایتان درباره تغییراتی که در چند سلاح بازی فری فایر به وجود آمده است، مطلبی را فراهم کرده ایم.

معرفی بهترین سلاح های حالت کلش اسکواد بازی فری فایر

به روزرسانی OV25 بازی فری فایر چند تغییر در سلاح های بازی ایجاد کرده است. در اینجا 3 اسلحه برتر در حالت کلش اسکواد بازی فری فایر پس از به روزرسانی وجود دارد.

حالت کلش اسکواد یکی از حالت های رقابتی در بازی فری فایر است. از آنجا که شما مجبور به خرید اسلحه هستید، انتخاب سلاح در حالت کلش اسکواد بسیار مهم است.

و با آخرین به روزرسانی OB25، سلاح جدید Vector SMG همراه با چندین به روزرسانی تعادل سلاح به بازی اضافه شده است. بنابراین در اینجا، ما لیست جدیدی از 3 اسلحه برتر SMG را در حالت کلش اسکواد بازی فری فایر به شما ارائه خواهیم داد.

Vector Akimbo

خسارت: 47
میزان آتش: 81
دامنه: 32
سرعت بارگیری مجدد: 62
مجله: 30
دقت: 61
سرعت حرکت: 69

Vector Akimbo آخرین سلاح در بازی فری فایر است. این اولین اسلحه در بازی فری فایر است که می توانید در هر دست یکی داشته باشید. Vector به دلیل ماهیت سلاح، میزان آتش و خسارت بسیار بالایی دارد. با این حال، Vector دارای دامنه موثر کوتاه است و شما نمی توانید از پایین دید هدف بگیرید.

این مسئله در حالت کلش اسکواد مشکل بزرگی نیست، زیرا بیشتر مبارزات در فاصله نزدیک خواهند بود.

شما می توانید برای خرید تمام محصولات بازی فری فایر به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آن ها را خریداری کنید. اگر شما نیز از طرفداران بازی فری فایر هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید جم فری فایر دارید میتوانید با مراجعه به بخش محصولات، در سایت آیدی گیم هر مقدار جم فری فایر که میخواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به اکانت شما اضافه شود.

بهترین سلاح های حالت کلش اسکواد بازی فری فایر

P90

 

سلاح های حالت کلش اسکواد بازی فری فایر

 

خسارت: 49
میزان آتش: 76
دامنه: 27
سرعت بارگیری مجدد: 48
مجله: 50
دقت: 44
سرعت حرکت: 63

P90 بیشترین اندازه حاشیه را در بین سلاح های SMG دارد اما در مقایسه با سایر سلاح های SMG نیز عملکرد چندان خوبی نداشته است.

با به روزرسانی OB25 آسیب اسلحه افزایش داده شده است و همچنین میزان لگد را کاهش می دهد تا بازیکنان بتوانند از خشاب بزرگ 50 دور P90 استفاده کنند.

از آنجا که P90 در حال حاضر سرعت بالایی از شلیک دارد، آسیب دیدگی باعث می شود تا در حال حاضر یک سلاح عالی باشد.

SCAR

 

سلاح های حالت کلش اسکواد بازی فری فایر

 

خسارت: 53
نرخ آتش: 61
دامنه: 60
سرعت بارگیری مجدد: 41
مجله: 30
دقت: 42
سرعت حرکت: 62

SCAR یک سلاح همه کاره است که می توانید تقریباً برای هر جنگی از آن استفاده کنید. بسیاری از بازیکنان عاشق SCAR هستند زیرا اسلحه ای پایدار و متعادل است.

SCAR نیز خیلی گران نیست بنابراین اگر در مورد کاری که قرار است انجام دهید واضح نیستید، می توانید یک انتخاب مناسب را بدست آورید. تقریباً هرگز نمی توانید با SCAR اشتباه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.