Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

معرفى كاراكتر Jota

معرفى كاراكتر Jota بازى فرى فاير

معرفى كاراكتر Jota بازى فرى فاير 

كاراكترهاى زيادى در بازى Free Fire وجود دارند. هركدام از اين كاراكترها مهارت و توانايى هاى منحصر به فرد و خاص خود را دارند.
ما قصد داريم كه اطلاعاتى كامل درباره كاراكتر Jota بازى فرى فاير به شما عزيزان بدهيم پس ما را همراهى كنيد تا بتوانيد از اين كاراكتر جذاب اطلاعاتى را كسب كنيد.

معرفى كاراكتر Jota بازى فرى فاير

نكته خيلى مهمى كه در رابطه با كاراكترهاى بازى فرى فاير بايد بدانيد اين است كه كاراكترى را كه شما ميخواهيد انتخاب كنيد بايد بدانيد از چه توانايى ها و قابليت هايى برخوردار است و از اين كاراكتر بايد در چه موقعيتى استفاده كنيد.
پس اگر ميخواهيد بازنده بازى نباشيد و نتيجه مثبتى از پايان بازى بدست آوريد بايد با ويژگى ها و قابليت هاى كاراكترها آشنايى داشته باشيد چون در غير اين صورت خيلى راحت بازى به ضرر شما تمام ميشود.

حال ميخواهيم درباره ى قابليت ها ويژگى هاى كاراكتر Jota با شما عزيزان صحبت كنيم.

معرفى كاراكتر Jota :

شخصيت كاراكتر Jota يكى از شخصيت هاى معمولى در بازى فرى فاير است كه در يك خانواده سطح متوسط و معمولى به دنيا آمده و بزرگ شده و داراى يك خانواده عادى و معمولى ميباشد.
كاراكتر Jota جز دانش آموزان با سطح متوسط و معمولى در مدرسه ميباشد، ولى ميخواهد كه به فردى خاص تبديل شود و تصميم گرفته كه جز افراد خاص شود.
به همين خاطر براى خود يكسرى هدف هاى بزرگ در نظر گرفته كه ميخواهد به واسطه آنها به فردى خارق العاده تبديل شود.

كاراكتر Jota بر اساس يكى از شخصيت هاى واقعى به اسم Joe taslim كه جز يكی از بهترين بازيگران و ستارگان فيلم اكشن در كشور اندونزى طراحى و ساخته شده است.

معرفى كاراكتر Jota

توانايى كاراكتر Jota :

يكى از قدرتمندترين و قوى ترين كاراكترهايى كه تا به امروز در بازى Free Fire منتشر شده كاراكتر براكت است كه توانايى ها و ويژگى ها و قابليت هاى بسيار ويژه sustained raids را دارد .
در واقع sustained raids ويژگى است كه به كاراكتر اين امكان را ميدهد كه پس از كشتن هر نفر دوباره سلامتى خود را بازيابى كند و بدست آورد.

نكته مهمى كه در اين بازى وجود دارد اين است كه استفاده از اين قابليت بستگى به سطح هاى مختلف دارد و نكته مهم تر اين است كه از اين قابليت ميتوان فقط در شاتگان ها و يا سلاح هاى كلاس SMG استفاده كرد.

اگر ميخواهيد اين كاراكتر را به دست آوريد بايد ٤٩٩ جم بپردازيد تا آنرا بدست آوريد، به همين خاطر اگر جم كافى براى بدست آوردن اين كاراكتر نداريد ميتوانيد براى خرید جم فری فایر به فروشگاه اينترنتى آيدى گيم مراجعه و آن را خريدارى نماييد.

سطح ١)

ميتوانيد ٢٥ درصد HP را در ٥ ثانيه در زمانى كه از سلاح هاى كلاس SMG و يا شاتگان ها استفاده ميكنيد بازيابى كنيد.

سطح ٢)

در اين سطح شما ميتوانيد ٢٨ درصد HP را در زمان استفاده از سلاح هاى كلاس SMG و شاتگان ها در عرض ٥ ثانيه بازيابى كنيد.

سطح ٣)

وقتى كه از سلاح هاى كلاس SMG و يا شاتگان ها استفاده ميكنيد ميتوانيد كه در عرض ٥ ثانيه ٣١ درصد از HP را بازيابى كنيد.

سطح ٤ )

توانايى اين را داريد كه ٣٤ درصد از HP را در عرض ٥ ثانيه در هنگام استفاده از سلاح هاي كلاس SMG و با شاتگان ها بازيابى كنيد.

سطح ٥)

وقتى از شاتگان ها و سلاح هاى كلاس SMG استفاده كنيد ميتوانيد ٣٧ درصد از HP را در مدت زمان ٥ ثانيه بازيابى كنيد.

سطح ٦ )

در مدت زمان ٥ ثانيه ميتوانيد ٤٠ درصد از HP را وقتى كه از شاتگان ها و سلاح هاى كلاس SMG استفاده كنيد را بازيابي كنيد.

ترفندها و تكنيک هاى استفاده از كاراكتر :

در اين بخش ما به شما توصيه اى داريم و اين است كه از كاراكتر Jota همراه با كاراكترهاى كارولين و يا نيكيتا استفاده كنيد. به خصوص در منطقه هايى كه شما مجبوريد با تعداد زيادى از بازيكنان و كاربران ديگر رقابت كنيد و مبارزه كنيد.

با استفاده از اين قابليت ميتوانيد كمك زيادى در بازى و رقابت خود داشته باشيد. تمامى مطالبى كه برايتان ذكر نموديم را مجموعه اى از تجربيات خود و گيمرها و پليرهای ديگرى در بازى فرى فاير بوده است كه تلاش كرده ايم آنها را با شما عزيزان به اشتراك گذاريم.

اميدواريم مطالبى مفيد و كار آمد براى شما كاربران عزيز بوده باشد. باعث خرسندى ما است اگر شما نيز در رابطه با اين بازى تجربه و مهارت خاصى داريد با ما و ساير كاربران بازى فرى فاير به اشتراك بگذاريد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.