Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

معرفی اسلحه PP-19 Bizol در بازی پابجی موبایg

معرفی اسلحه PP-19 Bizol در بازی پابجی موبایل

معرفی اسلحه PP-19 Bizol در بازی پابجی موبایل

با بالا رفتن شمار طرفداران بازیهای جنگی و تیراندازی، کمپانیهای بازیسازی تلاش نمودند تا بروزترین سلاحها را با ویژگیهای مشابه با نسخه های واقعی آنها روانه بازیهای خود کنند.

امروزه زرادخانه های بازیهای جنگی مانند PUBG Mobile شلوغترین سالهای عمر خود را می گذرانند زیرا هر بار که آپدیت جدیدی برای یک بازی عرضه می شود، گوشه ای از چشم بازیکنان به دنبال به روی کار آمدن یک سلاح جدید و یا اضافه شدن یک آیتم اعجاب انگیز به یک سلاح قدیمی است.

در این میان یکی از سلاحهای جذاب بازی پابجی موبایل اسلحه PP-19 Bizol است که کارکردش شما را شگفت زده می کند. بخصوص اگر آن را در کنار یک اسکوپ یا افزونه مناسب دیگری امتحان کنید.

این مطلب را در دو بخش برای شما آماده کردم. در بخش اول ویژگیهای و اطلاعاتی در مورد اسلحه PP-19 Bizol ارائه می دهم و در بخش دوم تجهیزات مناسب این سلاح را به شما توصیه می کنم.

هر آنچه باید در مورد اسلحه PP-19 Bizon بدانید

استفاده از سلاحهای اتوماتیک از سلاحهای محبوب بازیهای جنگی است. این سلاحها دارای ویژگیهایی است که هم بازیکنان حرفه ای را راضی می کند و هم گزینه مناسبی برای بازیکنان آماتور است و همین ویژگیها شانس شما را برای پیروزی در نبردهای نفسگیر که سرعت بالایی دارند چندین برابر می کند.

اسلحه نیز از سلاحهای اتوماتیک است و در کلاس SMG قرار می گیرد. شما در یک چشم به هم زدن می توانید تلفات زیادی از دشمن بگیرید، کافیست دستتان را روی ماشه بگذارید و دشمن روبروی خود را گلوله باران کنید و از خالی شدن خشابتان در میان راه هراسی نداشته باشید. البته علاوه بر حالت اتوماتیک شما امکان استفاده از حالت تک تیراندازی را برای این اسلحه دارید که خیلی آن را توصیه نمی کنم. اما ویژگیهای این سلاح به دسته بندی و کلاس آن خلاصه نمی شود. با من همراه باشید تا ویژگیهای این سلاح را برای شما بگویم.

اسلحه PP-19 Bizon

ویژگیهای اسلحه PP-19 Bizon

اسلحه PP-19 Bizon یک سلاح روسی است که با گلوله 9 میلیمتری تغذیه می شود. در مپهای ارانگل و ویکندی دیده می شود و گزینه ای مناسب برای نبردهای برد نزدیک و یا برد متوسط است. صدای بسیار کمی در مقایسه با بسیاری از هم دسته های خود دارد و با وجود اینکه قدرت سلاحهایی مانند UMP9 را ندارد اما در عوض ظرفیت مهمات بالاتری دارد و در تنگناهای نبرد شما را تنها نمی گذارد.

در نبردهایی که درگیری بسیار بالاست و چندان فرصت و مکانی برای مخفی شدن جهت پر کردن خشاب را ندارید، ظرفیت بالای این سلاح به شما کمک قابل توجهی می کند. البته سرعت تعویض خشاب هم برای این اسلحه قابل قبول است. شما در عرض 2/5 ثانیه قادر به تعویض خشاب خود هستید. همچنین نرخ آتش اسلحه PP-19 Bizon که معادل سرعت شلیک آن است نیز برابر با 0/056 ثانیه به ازای هر شلیک است که این اسلحه را در رده سریعترین سلاحهای بازی پابجی موبایل قرار می دهد.

البته شما می توانید با خرید یوسی پابجی موبایل از فروشگاه آنلاین آیدی گیم اسلحه PP-19 Bizol خود و هر سلاح یا تجهیزاتی که دوست دارید را ارتقا دهید.

زمان مناسب استفاده از PP-19 Bizon

تجربه نشان می دهد که این اسلحه برای ابتدای بازی و جهت پاکسازی میدان نبرد مناسب باشد و در اواخر بازی احتمالا کارکرد زیادی نداشته باشد و بهتر است در آن زمان به دنبال جایگزین بهتری برای او باشید.

پیشنهاداتی در مورد استفاده از قطعات جانبی برای PP-19 Bizon

در ادامه تجهیزاتی که می تواند به عملکرد این سلاح کمک بهتری کند را توصیه می کنم. این پیشنهاد بر گرفته از تجربیات بازیکنان حرفه ای بازی پابجی موبایل است.

SMG Compensator (جبران کننده): این افزونه موجب کاهش پس زدن اسلحه و یا به اصطلاح عامیانه لگد سلاح می شود.

SMG Suppressor (مهار کننده): در واقع منظور همان صدا خفه کن است. پیشتر گفتم که این سلاح صدای کمی دارد اما شما می توانید به کمک این افزونه صدای این سلاح را به حداقل برسانید.

استفاده از اسکوپهای Red Dot Sight و Scope 3x : پیشتر در مطلبی جداگانه برای شما در مورد اسکوپهای بازی پابجی گفته بودم. اسکوپهای مناسب برای پابجی Red Dot Sight و Scope 3x است، زیرا شما از این سلاحها برای نبردهای نزیدک برد و یا برد متوسط استفاده می کنید. در برد کوتاه Red Dot Sight را بر روی اسلحه ببندید و در برد متوسط از Scope 3x استفاده نمایید. استفاده از اسکوپهای دیگر خیلی به کار این سلاح نمی آید.

اگر هم بخواهم ترکیبی از این پیشنهادات را به عنوان نسخه نهایی به شما توصیه کنم باید بگویم که در برد کوتاه از ترکیب Red Dot Sight و جبران کننده استفاده کنید و برای برد متوسط نیز ترکیب Scope 3x و مهار کننده را به کار بگیرید.

همچون همیشه در پایان مشتاقانه منتظر نظرات شما و تجربیاتتان در استفاده از PP-19 Bizon و افزونه های آن هستم. اگر شما افزونه دیگری را پیشنهاد می کنید آن را با من مطرح کنید تا با سایر بازیکنان این بازی به اشتراک بگذاریم. این نظرات موجب لذت بردن بیشتر ما از بازی محبوبمان یعنی پابجی موبایل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.