Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

1. اسکین AK Blue Flame Draco

معرفی قوی ترین اسکین های اسلحه در بازی فری فایر Free Fire

معرفی قوی ترین اسکین های اسلحه در بازی فری فایر

بازی فری فایر Free Fire یک بازی چند نفره سبك بتل رویال (Battle Royal) است که توسط شرکت Garena ساخته شده است. این بازی یک پدیده جهانی در دنیای بازی های موبایل و یکی از بهترین بازی های سبک بتل رویال موجود در بازار است. فری فایر بیش از 500 میلیون بار در Google Play Store، دانلود شده است. شرکت Garena  به طور مداوم در تلاش است تا بازی Free Fire را به روزرسانی کند. محبوب ترین راه برای این کار افزودن اسلحه و کاراکتر ها است.

هر ساله، شرکت سازنده بازی فری فایر یعنی  Garena تعداد زیادی اسکین (skin) اسلحه جدید منتشر می کند تا بازیکنان از آن استفاده کنند. این اسکین های اسلحه نه تنها باعث زیباتر دیده شدن سلاح های شما می شود بلکه همچنین باعث قدرتمندتر شدن آن می شود. در این مقاله، نگاهی به گذشته خواهیم انداخت و خواهیم دید که بهترین اسکین اسلحه هایی که در سال 2020 منتشر شده اند کدامند.

معرفی قوی ترین اسکین های اسلحه در بازی فری فایر

در این مقاله 10 اسکین قوی و مهم اسلحه که در بازی فری فایر در سال 2020 منتشر شده اند آورده شده است.

10. اسکین AN-94 Spiky Spine

نرخ آتش (rate of fire): ++

برد (range): +

مهمات (ammo): –

اسکین AN-94 Spiky Spine حدود آوریل 2020 در فری فایر آزاد شد. در آن زمان، AN-94 کمی ضعیف تر بود. AN-94 وقتی در مود Clash Squad ظاهر می شود سلاح مورد علاقه بسیاری از بازیکنان است زیرا دارای نرخ آتش بالا و همچنین تخریب (damage) مناسبی است. این سلاح همچنین اغلب در حالت  Battle Royale ظاهر می شود.
اسکین AN-94 Spiky Spine در یک ایونت Penta Flip در فری فایر ظاهر شد. این اسکین به نرخ آتش دو امتیاز می دهد، در حالی که اندازه خشاب (magazine) سلاح را کاهش می دهد، یک امتیاز هم به برد می دهد. این اسکین با داشتن 2 امتیاز برای نرخ آتش، به راحتی یکی از قوی ترین اسکین های اسلحه سال 2020 است.

10. اسکین AN-94 Spiky Spine

9. اسکین P90 Executor

نرخ آتش (rate of fire): ++

تخریب (damage): +

سرعت بارگیری مجدد (Reload Speed): –

در گزینه بعد ما اسکین اسلحه P90 Executor را داریم. در سال 2020، P90 دارای 2 اسکین جدید است – پوست P90 Executor و P90 Money Heist. هر دوی این اسکین ها میزان 2 امتیاز را برای ترخ آتش نشان می دهند اما P90 Executor همچنین یک امتیاز هم به تخریب می دهد، و آن را کمی قوی تر می کند.

برد P90 نسبت به سایر SMG ها محدوده بهتری دارد و در به روزرسانی های اخیر بهتر شده است، بنابراین بسیاری از بازیکنان در حال حاضر دوست دارند از این سلاح استفاده کنند. هر چند که P90 نمی تواند با SMG های قوی تری مانند MP40 یا Vector در نبرد های نزدیک برد رقابت داشته باشد، اما هنوز هم یک گزینه کاملاً مناسب است، خصوصاً اگر اسکین P90 Executor را دارید.

9. اسکین P90 Executor

8. اسکین M4A1 FFCS

نرخ آتش: ++

دقت: +

سرعت حرکت: –

اسکین M4A1 FFCS در جریان Free Fire Continental Series 2020 آزاد شد. این اسکین در حالی که سرعت حرکت را کاهش می دهد، 2 امتیاز به نرخ آتش  و یک امتیاز دقت را به سلاح می دهد.

M4A1 در مقایسه با سایر AR ها مانند SCAR ، AK یا XM8 واقعاً هولناک بوده است. در آخرین به روزرسانی، فری فایر به این سلاح یک امتیاز برای تخریب، نرخ آتش، لگد و برد آن داده است بنابراین می توان انتظار داشت که در سال 2021 بیشتر مورد استفاده قرار گیرد.

8. اسکین M4A1 FFCS

7. اسکین Thompson Time Traveler

برد: ++

سرعت بارگیری مجدد: +

مجله: –

اسکین Thompson Time Traveler اولین اسکینی است که برای اسلحه تامپسون در بازی فری فایر به وجود آمده است. این اسکین یکی از معدود اسکین های بازی فری فایر است که برای قوی بودن به امتیازی برای نرخ آتش احتیاج ندارد چون تامپسون در حال حاضر نرخ آتش بسیار بالایی دارد. این اسکین 2 امتیاز به برد سلاح، یک امتیاز برای سرعت بارگیری مجدد و یک امتیاز منفی برای اندازه خشاب می دهد.

تامپسون همان ویژگی دیگر SMG ها را دارد که برد شلیک آنها کم است. به همین دلیل افزایش برد بسیار مفید است زیرا تخریب سلاح را روی اهداف بسیار پایدار نگه می دارد. تامپسون همچنین یک اسلحه قوی در مود Clash Squad است چون خیلی گران نیست.

7. اسکین Thompson Time Traveler

6. اسکین XM8 Evil Pumpkin

نرخ آتش: ++

دقت: +

سرعت بارگیری مجدد:  –

اسکین XM8 Evil Pumpkin در جریان مراسم هالووین آزاد شد. اسکین در حالی که سرعت بارگیری مجدد را کاهش می دهد، به سلاح 2 امتیاز نرخ آتش و 1 امتیاز به دقت می دهد. XM8 همیشه یکی از بهترین سلاح ها در Free Fire بوده است ، بنابراین نیازی به گفتن نیست، این اسکین سلاح را کاملاً ترسناک می کند. در صورتی که به خرید جم فری فایر احتیاج دارید می توانید به فروشگاه اینترنتی سایت آیدی گیم مراجعه کنید. فروشگاه اینترنتی آیدی گیم دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و می توانید یک خرید امن و مطمئن را در آن داشته باشید.

6. اسکین XM8 Evil Pumpkin

5. اسکین MP40 Flashing Spade

تخریب: ++

نرخ آتش: +

خشاب: –

اسکین MP40 Flashing Spade در حالیکه اندازه خشاب را کاهش می دهد ،به تخریب 2،به نرخ آتش 1 امتیاز می دهد. این اسکین بدون شک قوی ترین اسکین اسلحه MP40 در بازی فری فایر تاکنون است.

MP40 قوی ترین SMG با بالاترین نرخ آتش در فری فایر بوده است.

5. اسکین MP40 Flashing Spade

4. اسکین AUG Cyber ​​Bounty Hunter

نرخ آتش: ++

دقت: +

برد: –

اسکین AUG Cyber ​​Bounty Hunter به اسلحه 2 نرخ آتش و 1 دقت می دهد، در حالی که برد آن را کاهش می دهد.

اغلب با XM8 مقایسه می شود. در حالی که سرعت شلیک XM8 با سرعت بالاتری است ، AUG از دقت بهتری برخوردار است. AUG دارای اسکوپ پیش فرض x2 است و می توانید آن را به اسکوپ x4 ارتقا دهید. این باعث می شود AUG یک سلاح کاملاً متنوع باشد که می تواند انواع مبارزات را به خود اختصاص دهد.

4. اسکین AUG Cyber ​​Bounty Hunter

3. اسکین M1014 Apocalyptic Red

نرخ آتش: ++

بارگیری مجدد: +

خشاب : –

اسکین M1014 Apocalyptic Red در زمان ایونت Rampage در فری فایر آزاد شد. با نرخ آتش بیشتر M1014 سلاح مناسبی برای استفاده مبتدیان در مبارزات نزدیک برد است. عیب این سلاح این است که سرعت بارگیری طولانی دارد. اما همچنین دارای 5 دور در هر خشاب است بنابراین لازم نیست زیاد نگران آن باشید.

3. اسکین M1014 Apocalyptic Red

2. اسکین Rapper Underworld M1887

نرخ آتش: ++

بارگیری مجدد: +

دقت: –

بسیاری از بازیکنان Rapper Underworld M1887 را یکی از قوی ترین اسکین های اسلحه در بازی فری فایر می دانند. نرخ آتش عالی است اما امتیاز بارگذاری مجدد برای M1887 ارزش بیشتری دارد زیرا فقط 2 دور در هر مجله دارد.

بازیکنان غالباً با M1887 بیرون می پرند تا سریع 2 شلیک کنند. اگر دشمن هنوز مرده باشد، آنها یک Gloo Wall را برای بارگیری مجدد قرار می دهند و سپس دوباره تکرار می کنند. این یک استراتژی واقعا آزار دهنده است و به همین دلیل است که M1887 سلطان اسلحه های تفنگ است.

 

2. اسکین Rapper Underworld M1887

1. اسکین AK Blue Flame Draco

نرخ آتش: ++

آسیب: +

سرعت حرکت:  –

اسکین AK Blue Flame Draco اولین اسکین تکاملی در فری فایر است، به این معنی که می توانید برای باز کردن افکت ها و قدرت های مختلف، آن را ارتقا دهید. در سطح 7، در حالی که سرعت حرکت را کاهش می دهد، به اسلحه  AK امتیاز 2 به نرخ آتش و 1 امتیاز برای خسارت می دهد. به غیر از این، این سلاح دارای اثر پاداش است که آسیب بیشتری به Gloo Wall وارد می کند. هنگامی که آن را به سطح حداکثر ارتقا می دهید، اسکین به اژدها تبدیل می شود که کاملاً خیره کننده به نظر می رسد.

1. اسکین AK Blue Flame Draco

اسکین AK Blue Flame Draco قطعاً بهترین اسکینی است که در سال 2020 در فری فایر منتشر شد.

اگر به مطالب دیگری در زمینه ی بازی فری فایر Free Fire و سلاح ها و کاراکترهای آن علاقه مند هستید می توانید در سایت آیدی گیم آن ها را دنبال کنید و خوشحال می شویم که تجرییات و مشاهدات خودتان را در این زمینه با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

4/5 - (6 امتیاز)

یک نظر

  1. اسکین یخ ساکورا اسکین ایکی دراگ لول7 انپی کبرا لول7

  2. ایکی دراگ انپی کبرا. اسکین. یخ سامورا.

    . ـ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.