Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

۱۰ کاراکتر برتر بازی فری فایر

معرفی ۱۰ کاراکتر برتر بازی فری فایر free fire

معرفی ۱۰ کاراکتر برتر بازی فری فایر free fire

سیستم منحصر به فرد کاراکتر های بازی Free Fire قابلیتی است که در میان کاراکتر های بازی های دیگر وجود ندارد. آن ها به بازیکنان اجازه می دهند 4 مهارت مختلف را در یک مجموعه با یکدیگر ترکیب کنند. بازیکنانی که بتوانند از این مهارت ها بیشتر استفاده کنند، یک مزیت بزرگ را به دست می آورند.

معرفی ۱۰ کاراکتر برتر بازی فری فایر free fire

۱۰ کاراکتر برتر بازی فری فایر

1- Alok

2- Chrono

3- K

4- Dasha

5- Luqueta

6- Jai

7- Hayato

8- A124

9- Laura

10- Rafael

کاراکتر Alok

 

۱۰ کاراکتر برتر بازی فری فایر

 

این کاراکتر یکی از ۱۰ کاراکتر برتر بازی فری فایر است. واضح ترین انتخاب برای کاراکتر از لحاظ قدرت و توانایی کاراکتر شماره یک و برتر بازی Alok است. مهارت Alok پس از این همه مدت حتی پس از انتشار بسیاری از شخصیت های جدید نیز همچنان بهترین مهارت در بین تمامی کاراکتر ها است.

هیچ مهارت دیگری وجود ندارد که بتوان آن را با Drop The Beat مقایسه کرد. این توانایی، HP و Speed را همزمان به شما می دهد.

کاراکتر Chrono

 

۱۰ کاراکتر برتر بازی فری فایر

 

Chrono دومین شخصیت برتر بازی است. مهارت کارکتر Chrono به نام Master of All است. با استفاده از این قدرت میتواند EP خود را تا حد اکثر 50 افزایش دهید. در عرض 6 دقیقه 500 درصد افزایش نرخ تبدیل EP را دریافت می کنند. Chrono، جدیدترین شخصیت در بازی فری فایر است که براساس قدرت متفاوتی ساخته شده است.

کاراکتر K

 

۱۰ کاراکتر برتر بازی فری فایر

 

یکی دیگر از ۱۰ کاراکتر برتر بازی فری فایر، کاراکتر K است. K اولین شخصیت با 2 توانایی به جای 1 توانایی است. این دو حالت با یکدیگر هم افزایی دارند یکی EP را مصرف می کند و دیگری آن را تأمین می کند. به طور کلی، K بهترین شخصیت خود ترمیم کننده بازی است.

در استفاده از مهارت او مجبور نیستید از medkit استفاده کنید. اکثر بازیکن های بازی فری فایر، از این کاراکتر استفاده میکنند. می شود گفت که محبوترین کاراکتر بازی است. شما می توانید برای خرید جم فری فایر به فروشگاه اینترنتی آیدی گیم مراجعه کنید.

کاراکتر Dasha

 

۱۰ کاراکتر برتر بازی فری فایر

 

Dasha یک کاراکتر زن جدید است که توانایی انفعالی به نام “Partying On” را دارد. این کاراکترشوخ طبع، لباس خاصی به نام Rebellious Prankster Set دارد که باعث می شود ظاهر او را جالب تر و جذاب تر کند.

با توانایی خاصی که دارد، می تواند آسیب ناشی از سقوط را 30 الی 50 درصد و زمان بهبودی سقوط را 60 الی 80 درصد کاهش دهد. علاوه بر این، او می تواند دقیق شلیک کند و دشمن را به سرعت نابود کند.

ترکیب توانایی های Dasha با توانایی های دیگر

بهترین ترکیب مهارت برای Dasha، شامل Raging Reload of Jai و Sharp Shooter of Laura یا Sustained Raids of Jota است. اگر شما با این کاراکتر بازی می کنید، می توانید توانایی Dasha را با مهارت Dead Silent، رافائل یا توانایی Bushido، هایاتو ترکیب کنید.

کاراکتر Luqueta

 

۱۰ کاراکتر برتر بازی فری فایر

 

در حالی که توانایی، Hat Trick شخصیت Luqueta در ابتدای مسابقه هیچ قدرت خاصی برای شما فراهم نمی کند، اما پس از اینکه 2 فرد را ازبین بردید، 35 اچ پی به شما تعلق میگیرد و اچ پی شما به طور کامل شارژ می شود. با داشتن Max HP همیشه درنبرد های  تک به تک  در برابر دشمنان پیروز هستید.

۱۰ کاراکتر برتر بازی فری فایر

کاراکتر Jai

 

۱۰ کاراکتر برتر بازی فری فایر

 

Jai دیگر شخصیت مرد بازی است او با توانایی، Furious Reload تا حد زیادی نیازشما به Reload کردن مجدد سلاح را بی اثر می کند و به شما این امکان را می دهد که به طور مداوم با چندین دشمن مبارزه کنید. این بهترین کاراکتر برای بازی های تیمی است که باید در آن به مصاف تیم های حریف بروید.

کاراکتر Hayato

 

۱۰ کاراکتر برتر بازی فری فایر

 

مهارت شخصیت، Hayato که با نام “The Samurai” است، محبوب ترین مهارت در بازی فری فایر است. حتی بیشتر از توانایی، Drop the Beat که متعلق به Alok است. این توانایی تقریباً یکی از دو مهارت افزایش damage در حال حاضر در بازی فری فایر است. که در نبردهای تک به تک بسیار موثر است.

کاراکتر A124

 

۱۰ کاراکتر برتر بازی فری فایر

 

برخلاف دیگر کاراکتر های زن در بازی فری فایر، A124 یک ربات با تکنولوژی بالا و دارای مهارت فعال به نام “Thrill of Battle” است. این امر به او کمک می کند تا هر 60 الی 90 ثانیه 25 الی 50، EP را به HP تبدیل کند. ضعف این توانایی در این است که شما باید قارچ ها را پیدا کنید تا بتوانید EP خود را تأمین کنید.

ترکیب توانایی های A124 با توانایی های دیگر

بهترین ترکیب مهارت برای این شخصیت شامل Bushido از Hayato و Limelight of Wolfrahh است. همچنین، شما می توانید توانایی او را با، Luqueta’s Hat Trick از Laura’s و Crazy slayer از Miguel ترکیب کنید.

کاراکتر Laura

 

۱۰ کاراکتر برتر بازی فری فایر

 

Laura یکی دیگر از کاراکتر های زن، در بازی فری فایر است. او دارای توانایی انفعالی، به نام Sharp Shooter است که به شما کمک می کند تا دقت تیراندازی شما بین 10 الی 30 درصد افزایش یابد. شما می توانید یکی از دو بسته انحصاری را که شامل Special Agent’s Outfit و Agent’s Windbreaker است را برای او تهیه  کنید.

ترکیب توانایی های Laura با توانایی های دیگر

شما می توانید توانایی Laura را با بسیاری از توانایی های دیگر در بازی به عنوان یک Tanker یا Sniper مانند،Hacker’s Eye ،Dead Silent ،  Nutty Movement ترکیب کنید. از نظر توانایی کاراکتر Laura بهترین کاراکتر بازی است، چون توانایی او با بیشتر توانایی های کاراکتر های موجود در بازی ترکیب می شود.

کاراکتر Rafael

 

۱۰ کاراکتر برتر بازی فری فایر

 

مهارت کاراکتر Rafael به نام  Dead Silent است که به مدت 8 ثانیه حضور خود را در minimap که صدای پایتان را برای دشمنان نشان میدهد، مخفی می کند. اگر از اسلحه های پر سروصدا استفاده می کنید، توانایی Rafael برای شما بسیار مفید است.

با فعال شدن این توانایی، حضور شما در minimap  برای دشمنانتان حس نمی شود. حتی اگر با اسلحه خود شلیک کنید، دشمنان نمی توانند جهتی را که از آنجا شلیک می کنید، تشخیص دهند.

دیگر شما توانایی های ۱۰ کاراکتر برتر بازی فری فایر را می شناسید و بر اساس نیازتان و نوع بازی خود، آن ها را انتخاب می کنید.

3.6/5 - (9 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.