Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

پیدا کردن باندل lime python فری فایر

آموزش پیدا کردن باندل lime python در بازی فری فایر

آموزش پیدا کردن باندل lime python در بازی فری فایر

بازی تفنگی Free Fire یکی از بازی های محبوب و پر طرفدار از سبک بتل رویال، در کنار بازی پابجی موبایل و کالاف دیوتی موبایل است. این بازی دلایل متعددی برای داشتن محبوبیت در میان طرفداران دارد.

از اسلحه های بازی گرفته که هر چند مدت یک بار آپدیت می شوند تا شخصیت ها و امکانات دیگر بازی که هر بار دستخوش تغییراتی می شوند.

هر ماه، بازی فری فایر یک جایزه جدید برای Gold Royale spin معرفی می کند. بازی های بتل رویال همیشه جزو پر طرفدار ترین بازی ها بوده و اکثر گیمر ها از مبتدی تا حرفه ای بازی های بتل رویل را برای یک بار هم که شده اکتحان کرده اند.

درتمامی بازی های بتل رویال بین یک الی دو ماه، سازنذگان باندل ها و اسکین های مختلفی را وارد بازی میکنند تا بازیکنان با امتحان کردن شانس خودشان یا خرید آن ها، بتوانند از این باندل ها و اسکین ها استفاده کنند.

آموزش پیدا کردن باندل lime python در بازی فری فایر

 

پیدا کردن باندل lime python فری فایر

 

آپدیت OB25 بازی فری فایر

اپدیت OB25 در بازی فری فایر امروز منتشر شده است و همه بازیکنان اکنون مشغول تجربه تغییرات جدید در بازی هستند. شما می توانید برای خرید جم فری فایر به فروشگاه اینترنتی آیدی گیم مراجعه کنید.

بازی فری فایر همچنین با همکاری کریستیانو رونالدو منتشر شده است. او همچنین به عنوان یک شخصیت جدید با توانایی های جدید در بازی دیده خواهد شد. بازی فری فایر همچنین با بسته نرم افزاری جدید Gold Royale در بازی عرضه می شود.

بسته نرم افزاری Gold Royale

بسته نرم افزاری Gold Royale یک رویداد قرعه کشی امتحان شانس است که در آن نیازی به شارژ الماس نیست.

این قرعه کشی کاملا بستگی به شانس بازیکنان دارد و با سکه های طلا که در بازی بدست آورده اید انجام می شود. برای تهیه Gold Bundle باید سکه های طلا یا کوپن طلا داشته باشید. که این بار باندل Toxic-Lime Python نامگذاری شده است.

باندل ها و اسکین های بازی فری فایر

بازی فری فایر از ویژگی به نام Luck Royale بهره مند است، که در آن بازیکنان می توانند با چرخاندن چرخ ها انواع پاداش ها را کسب کنند.

هر ماه، جایزه های منحصر به فردی را جایگزین جوایز ماه قبل می کند. آن ها شامل اسکین اسلحه، شخصیت ها، باندل ها و… هستند. به احتمال زیاد دسامبر امسال، زمان باندل Toxic-Lime Python است.

باندل Lime Python در بازی فری فایر

باندل Toxic-Lime Python در قرعه کشی چرخه شانس طلایی موجود است. طبق معمول، Gold Royale به مدت 60 روز در دسترس است. از این رو، بازیکنان وقت زیادی دارند تا با چرخاندن چرخ، این باندل انحصاری را دریافت کنند. باندل Toxic-Lime Python از یک پیراهن، یک شلوار کوتاه و محافظ زانو، یک جفت کفش ورزشی، ماسک و کلاه تشکیل شده است.

مسیر باندل Python Toxic-Lime در بازی فری فایر

بازی فری فایر را باز کنید، وارد قسمت Luck Royale شوید و Gold Royale را در سمت چپ صفحه انتخاب کنید، برای یک چرخش، باید 300 سکه هزینه کنید و 11 چرخش را که انجام دهید، پرداخت 3000 سکه بازی را برای شما به همراه دارد.

همراه با این باندل انحصاری، Gold Royale آیتم های متنوع دیگری نیز دارد و شما میتوانید شانس خود را امتحان کنید.

 

پیدا کردن باندل lime python فری فایر

 

ظاهر باندل Toxic Lime Python

Toxic Lime Python باندل ویژه ای برای کاراکتر های مرد که با رنگ سبز براق است. این لباس همچنین با یک ماسک با نقش و نگار دندان های تیزو با یک کلاه سبز و سیاه مناسب برای ترکیب شدن با بسته های دیگر در بازی فری فایر مناسب است.

برای کسانی که به دنبال باندل Toxic Lime Viper برای کاراکترهای زن بازی هستند، می توانند آن را  با مبادله FF Token در فروشگاه تهیه کنند. رنگ باندل برای هر دو کاراکتر زن و مرد یکسان است.

راهی برای بیشترکردن شانس بدست آوردن باندل Toxic Lime Python

می توانید باندل Toxic Lime Python را با چرخش در Gold Royale به صورت رایگان هر روز و با استفاده از کوپن Gold یا Gold Royale دریافت کنید و این به شانس شما بستگی دارد. جدا از باندل فوق، می توانید از طریق پاداش هفتگی جوایز دیگری نیز دریافت کنید. هرچه چرخش بیشتری انجام دهید، جوایز بیشتری خواهید گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.