Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

کاراکتر chorono

آموزش گرفتن کاراکتر chorono در بازی فری فایر Free Fire

آموزش گرفتن کاراکتر chorono در بازی فری فایر Free Fire

بازی فری فایر Free Fire یک بازی چند نفره بتل رویال (Battle Royal) است که توسط شرکت Garena ساخته شده است. این بازی یک پدیده جهانی در دنیای بازی های موبایل و یکی از بهترین بازی های سبک بتل رویال موجود در بازار است. فری فایر بیش از 500 میلیون بار در Google Play Store، دانلود شده است. شرکت Garena  به طور مداوم در تلاش است تا بازی Free Fire را به روزرسانی کند. محبوب ترین راه برای این کار افزودن اسلحه و کاراکتر ها است.  Garena  همیشه مجموعه ای از ویژگی های جدید را در هر بار به روزسانی، به فری فایر اضافه می کند.

آموزش گرفتن کاراکتر chorono در بازی فری فایر Free Fire

چون بسیاری از بازیکنان هنوز نمی دانند که چطور کاراکتر Chrono را در بازی فری فایر بدست آورند، ما اولین بار تمام روش ها را برای دریافت این کاراکتر جدید معرفی خواهیم کرد.
کاراکتر Chrono بدون شک داغترین موضوع هفته گذشته در بازی فری فایر Free Fire بوده است. کاراکتر Chrono به عنوان نسخه قابل بازی معروف ترین فوتبالیست جهان یعنی کریستیانو رونالدو به بازی اضافه شده است. به شما پیشنهاد میکنیم که حتما مقاله ی قبلی ما را در مورد کاراکتر chrono که به معرفی کامل و مهارت آن پردخته است بخوانید. این کاراکتر توانایی های زیادی دارد که به شما کمک می کند در بازی فری فایر دشمنان را بدون هیچ زحمتی شکست دهید. در اینجا تمام روش ها برای گرفتن کاراکتر chrono در بازی فری فایر Free Fire را به شما آموزش می دهیم.

کاراکتر chorono

1. از طریق عملیات Chrono Event

سری رویدادهای Chrono Free Fire Operation بهترین شانس برای هر بازیکنی است که نه تنها کاراکتر Chrono بلکه بسیاری از جوایز محدود دیگر مانند بسته نرم افزاری و اسلحه را نیز به صورت رایگان دریافت کند. برای شرکت در این رویداد و دریافت آخرین کاراکتر در بازی Free Fire بدون خرج یک الماس، لطفا مراحل زیر را دنبال کنید:

پچ OB25 را از طریق Google Play آپدیت کنید

آخرین نسخه در فروشگاه رسمی برنامه دانلود شده است. برای دیدن رویداد بازی، باید مستقیماً با کلیک روی دکمه “آپدیت” به روز شوید و برنامه را دوباره راه اندازی کنید. در صورت مشکلی در دانلود مستقیم نسخه آپدیت شده، دانلود فایل OB25 با فرمت APK را به صورت دستی امتحان کنید.

در عملیات Chrono event شرکت کنید

پس از آپدیت آخرین نسخه بازی، تب Operation Chrono را با بسیاری از رویدادهای در حال انجام مانند Chrono Mission ،Chrono Bounty ،Chrono Archive و حالت های جدید Cosmic Racer یا Chosen One را مشاهده خواهید کرد. با تکمیل این رویدادها، بازیکنان می توانند طیف وسیعی از سلاح ها، وسیله نقلیه، بسته نرم افزاری و بسیاری از جوایز محدود دیگر را دریافت کنند.
با این حال، برای به گرفتن کاراکتر Chrono در بازی Free Fire، باید تا 19 دسامبر (29 آذز) منتظر بمانید تا قفل رویداد Obtain Chrono باز شود. در حال حاضر، دستورالعمل های دقیق در مورد این رویداد هنوز معلوم نیستند زیرا هیچ کاربری نمی تواند رویداد Obtain Chrono را باز کند. اگر می خواهید این شخصیت را به صورت رایگان دریافت کنید، برای بررسی دوباره آن در 29 آذر برگردید و برای راهنمایی دقیق به وب سایت ما مراجعه کنید.

2. شخصیت Chrono را با استفاده از کد دریافت کنید

روش دیگر برای بدست آوردن کاراکتر Chrono به صورت رایگان در بازی Fire Fire استفاده از کد آزاد کردن کاراکتر است. این نوع کدها را می توانید در شبکه های اجتماعی طرفداران بازی فری فایر، در بخش های رسمی پخش مستقیم بازی یا هر گونه حامی مالی معتمد پیدا کنید. با این حال، لطفا توجه داشته باشید که کد محدودیت زمانی دارد و اگر کدی دریافت کردید، بلافاصله با وارد کردن کد در سایت Garen Official Redemption Site، آن را خریداری کنید.

3. کاراکتر Chrono را به عنوان پاداش top-up دریافت کنید

 کاراکتر chorono

اگرچه در حال حاضر هیچ رویدادd در دسترس نیست، اما این احتمال وجود دارد که بازیکنان بتوانند شخصیت را از یک رویداد top-up در آینده مانند کاراکتر DJ Alok یا بسیاری از کاراکتر های درون بازی به دست آورند. اگر این رویداد راه اندازی شود، باید مقدار الماس مورد نیاز را پر کنید تا بتوانید این کاراکتر را به صورت رایگان بگیرید.

4- کاراکتر Chrono را از فروشگاه درون بازی خریداری کنید

در صورت از دست دادن فرصت دریافت رایگان Chrono in Free Fire، نگران نباشید زیرا بعداً می توانید او را از فروشگاه داخل بازی خریداری کنید. شخصیت کریستینو رونالدو نیز مانند سایر شخصیت ها قرار است با قیمت 499 جم در دسترس قرار بگیرد. شما میتوانید برای خرید جم فری فایر به فروشگاه ایدی گیم مراجعه کنید.

درباره کاراکتر Chrono در بازی فری فایر

کاراکتر Chrono به عنوان یکی از بهترین کاراکترهای بازی فری فایر Free Fire تاکنون معرفی شده است و همه می خواهند این کاراکتر را امتحان کنند. در واقع، نسخه قابل پخش کریستیانو رونالدو قبلاً چند روز پیش در Free Fire Advance Server OB25 به صورت رایگان ارائه می شد.

این شخصیت مهارت خاصی به نام Time Tuner دارد که با آن می تواند یک میدان قدرت ایجاد کند تا 500 آسیب (damage) ببیند و حرکت کل تیم را همزمان افزایش دهد. شکی نیست که Chrono یکی از قدرتمندترین کاراکترهایی است که هر بازیکنی آرزو می کند داشته باشد.

آموزش استفاده از کاراکتر chrono در بازی فری فایر

با توجه به اینکه کاراکتر Chrono متحد شما است مهارت منحصر به فرد او می تواند به راحتی به شما کمک کند تا از  آسیب دشمن محفوظ بمانید و سپس سرعت حرکت خود را برای ورود به موقعیت های لازم در لحظه مناسب حفظ کنید.
اگر بخواهیم با یکی از آنها به میدان جنگ برویم، تأیید دانستن اطلاعاتی در مورد کاراکتر chrono بسیار مهم است. در آخرین به روزرسانی، کریستیانو رونالدو نه تنها به عنوان یک سفیر طولانی مدت برای این بازی بلکه به شخصیتی در بازی خود با نام “chrono ” تبدیل شده است که باعث ایجاد یک سری رویدادها و جوایز مرتبط با آن در طول موضوع “Operation Chrono” می شود.

همچنین بخوانید :

استراتژی استفاده از شخصیت Chrono در بازی فری فایر

 کاراکتر chorono
به طور خلاصه، به نظر می رسد که Chrono یکی از بهترین کاراکتر ها تاکنون بوده است، به خصوص وقتی که صحبت از موقعیت های خاصی می شود. حتی اگر توانایی Chrono نتواند توانایی کاراکتر های محبوبی  مانند K یا DJ Alok را برآورده کند ، شما هنوز هم می توانید هنگام استفاده از او، صحنه های خارق العاده ای را علیه دشمنان خود بسازید.

توانایی ویژه Chrono با نام Time-Turner

یک میدان نیرویی حبابی شکل ایجاد می کند که 600 آسیب (damage) از حمله دشمنان خنثی می کند. سرعت حرکت 15٪ افزایش می یابد. در طول دوره فعال سازی مهارت، متحدان در این میدان نیرویی (حباب) 10٪ پاداش سرعت دریافت می کنند. 10 ثانیه طول می کشد.

آمار ارائه شده در بالا بر اساس سطح اول است و نیازی به گفتن نیست وقتی بازیکنان این توانایی را ارتقا دهند، این آمار بیشتر هم می شود.

امیدواریم که این موضوع برا شما مفید بوده باشد. اگر به مطالب دیگری در زمینه ی بازی فری فایر Free Fire و سلاح ها و کاراکترهای آن علاقه مند هستید می توانید در سایت آیدی گیم آن ها را دنبال کنید و خوشحال می شویم که تجرییات و مشاهدات خودتان را در این زمینه با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

3.8/5 - (14 امتیاز)

یک نظر

  1. سلام من میخوام رونالدو بگیرم

   1. راست میگه منم میخواهم بگیرم

    1. نه بابا

 1. من می خواهم رونالدو را بخرم چون رو نالدو خیلی قوی است بخاطر اون سپر داره

 2. الو خیلی بهتر از رونالدوعه اون هم بزارید ببینیم چطوری بگیریم

 3. رونالدو نامردیه اون تو رو بزنه اون وقت تو اون رو متونی بزنی خیلی بیخوده

  1. وقتی سپرشو فعال میکنه به سرعت برو داخل سپرش و بهش شلیک کن اگه زمان حرکت کردن به سمت سپر زیک زاکی یا تکون بخوری خیلی راحت وارد سپر میشی و میتونی بهش شلیک کنی

   1. بازیو منچ فرض کردی 😐

 4. من کریستین رونالدو رو در بازی فری فایر میخام

 5. چجوری باید بگیرم

 6. اگه میشه بگین

 7. من کاراکتر رونالدو رو گرفتم حالا سپر فعال نمیشه،چطوری فعالش کنم؟

 8. سلام واقن واقی ممنون بره من بگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
 • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
 • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.