Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

گرفتن RP در بازی پابجی موبایل

اموزش گرفتن RP در بازی پابجی موبایل PUBG Mobile

اموزش گرفتن RP در بازی پابجی موبایل

بازی PUBG Mobile یکی از پرطرفدارترین بازی های موبایل است که در سبک بازی های Battel Royale طراحی شده است. یکی از دلایل محبوبیت و جذابی بازی پابجی موبایل، گروهی بودن آن است. در این بازی، بازیکنان می توانند در گروه های 4 نفره با یکدیگر بازی کنند. حتی می توانند با بازی کردن در Room، تعداد بیشتری نیز با یکدیگر به بازی بپردازند.

بازی های سبک Battle Royale از جمله بازی پابجی موبایل، آن قدر جذاب و پر هیجان هستند که وقتی بازیکنان به خصوص به صورت گروهی و با دوستان خود شروع به بازی کردن می کنند، گذر زمان را جوری فراموش می کنند که شاید ساعت ها مشغول بازی کردن شوند.

بسیاری از بازیکنان نمی توانند به این فکر کنند که چگونه بدون ماموریت امتیاز RP را در بازی پابجی موبایل به دست آورند، اما آیا انجام این کار امکان پذیر است یا نه؟

اموزش گرفتن RP در بازی پابجی موبایل

Royale Pass که به اختصار RP نیز نامیده می شود، به معنای واقعی کلمه به بازی پابجی موبایل در قالب مبارزات فصلی راه می یابد که بازیکنان را قادر به مطالبه پاداش می کند. به طور کلی، بازیکنان برای کسب امتیاز RP و همچنین پاداش باید چالش ها و فعالیت های مختلفی را انجام دهند.

بسیاری از بازیکنان نمی توانند به این فکر کنند که چگونه بدون ماموریت امتیاز RP را در بازی پابجی موبایل به دست آورند، اما آیا می توانند این کار را انجام دهند؟

چگونه بدون ماموریت امتیاز RP در بازی پابجی موبایل بدست آوریم؟

اول از همه، اجازه دهید برخی از اصول Royale Pass را بشناسیم. در بازی پابجی موبایل دو نوع Royale Pass وجود دارد، از جمله Free Pass و Elite Pass.

در حال حاضر، شما باید ماموریت ها را برای جمع آوری امتیاز RP و رتبه بندی انجام دهید. بنابراین بدون انجام ماموریت در بازی پابجی موبایل به سختی می توانید امتیاز RP بگیرید.

 

گرفتن RP در بازی پابجی موبایل

 

چگونه می توان امتیازات RP را در ماموریت های روزانه بدست آورد؟

Royale Pass در مجموع با چهار مأموریت روزانه همراه است و هر یک از آن ها 30 امتیاز RP می دهند. تمام ماموریت های روزانه قرار است بعد از 72 ساعت منقضی شوند و حداکثر یک بار می توانید یک ماموریت روزانه را تغییر دهید.

 

گرفتن RP در بازی پابجی موبایل

 

وقتی وارد سیستم بازی پابجی موبایل می شوید 10 امتیاز RP از سیستم دریافت می کنید و پس از انجام سه مأموریت روزانه می توانید 90 امتیاز RP دیگر را نیز دریافت کنید، بدون اینکه 1 امتیاز RP که با انجام برخی از مأموریت های اساسی در روز به راحتی بدست می آورید، بخواهید.

شما می توانید برای خرید تمام محصولات بازی پابجی موبایل به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آنها را خریداری کنید. اگر شما نیز از طرفداران پابجی موبایل هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید یوسی پابجی دارید میتوانید با مراجعه به بخش محصولات، در سایت آیدی گیم هر مقدار یوسی که میخواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به اکانت شما اضافه شود.

 

گرفتن RP در بازی پابجی موبایل

 

اگر آنقدر سازگار باشید که بتوانید روزانه بازی کنید، به زودی به نقطه عطف 100 RP خواهید رسید. هرچه سریع تر ماموریت های روزانه را در قسمت Royale Pass بررسی کنید.

 

گرفتن RP در بازی پابجی موبایل

 

چگونه می توان امتیازات RP را در ماموریت های چالش بدست آورد؟

علاوه بر مأموریت های روزانه، Royale Pass هر هفته حدود چهارده مأموریت چالشی را برای شما فراهم می کند. با توجه به اینکه این مأموریت های هفتگی در بازه زمانی هشت هفته ای هر فصل رویال منقضی نمی شوند. بر خلاف مأموریت های روزانه، جای نگرانی نیست زیرا مأموریت های چالشی تا پایان فصل RP ادامه دارد.

 

گرفتن RP در بازی پابجی موبایل

 

گفته شد انجام ماموریت های چالشی در مقایسه با ماموریت های روزانه آسان نیست، اما شما می توانید امتیازات RP بیشتری بدست آورید و پس از اتمام کار، سریع تر رتبه بندی می کنید.

شما می توانید در طی این چند روز با این ماموریت های ویژه همراه باشید و حداکثر 125 امتیاز RP را بدست آورید.

 

گرفتن RP در بازی پابجی موبایل

 

چگونه می توان امتیازات RP را با کارت های RP Mission بدست آورد؟

ما اکیداً به شما توصیه می کنیم هر زمان که گذراندن یک مأموریت بسیار دشوار برایتان سخت شد و یا چندین بار موفق به انجام آن نشده اید، از کارت های مأموریت Royale Pass استفاده کنید.

صحبت از کارت های مأموریت RP است، اگر از آن ها به درستی استفاده کنید بسیار کمک می کنند. مهم نیست که در کدام مشکل گیر افتاده اید، باید کارت های ماموریت را از همان مراحل اولیه فعال کنید نه اینکه آن ها را برای استفاده های بعدی ذخیره کنید.

 

گرفتن RP در بازی پابجی موبایل

 

بعضی اوقات وقتی به سطح Royale Pass خاصی می رسید، این کارت های Mission به عنوان پاداش برای جبران تلاش شما در دسترس هستند. در غیر این صورت، می توانید برای خرید آن ها در عرض چند ثانیه به فروشگاه درون بازی BP مراجعه کنید. هر کارت مأموریت 5000 BP را به شما بازگرداند و شما نمی توانید بیش از 5 کارت در هفته بخرید.

 

گرفتن RP در بازی پابجی موبایل

 

چگونه می توان امتیازات RP را از طریق پاداش دریافت کرد؟

آخرین و نه مهم ترین نکته در بازی پابجی موبایل این است که با انجام تمام مأموریت های هفتگی در جعبه عبور رویال، 200 امتیاز RP را بدون هیچ هزینه ای به شما می دهد.

همانطور که در بالا گفته شد، شما می توانید در هر سطح Royale Pass از پاداش ها، مانند پوسته ها، emotes، سکه های طلا، کارت های RP و غیره استفاده کنید. فقط سعی خود را بکنید تا همه ماموریت های روزانه و چالش را به موقع اداره کنید تا این پاداش اضافی را دریافت کنید.

 

گرفتن RP در بازی پابجی موبایل

 

اکنون شما پاسخ نهایی به چگونگی دریافت امتیاز RP در بازی پابجی موبایل را بدون ماموریت دارید. تنها و تنها راه برای کسب امتیازات بیشتر و RP بیشتر چیزی نیست جز سخت کوشی و تلاش شما که به زودی نتیجه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.