Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

اسکین اسلحه تامپسون بازی فری فایر

آموزش گرفتن اسکین اسلحه تامپسون بازی فری فایر Free Fire

آموزش گرفتن اسکین اسلحه تامپسون بازی فری فایر

در بازی های سبک Battle Royale از جمله بازی Free Fire، مهم ترین موضوع و بحثی که در بازی وجود دارد، بحث اسلحه و امکانات آن است. پایه و اساس این گونه بازی ها، اسلحه ها و تفنگ های مورد استفاده در آن ها است.

به همین دلیل سازندگان این بازی ها سعی می کنند که بر روی اسلحه های بازی مانوور دهند و کیفیت آن ها را با وسایل جانبی ارتقاع دهند.

Garena اولین پوست اسلحه تامپسون بازی فری فایر را تا به حال، منتشر کرده است. بیایید برویم اکنون آن را بررسی کنیم.

بازی فری فایر یک بازی محبوب در موبایل است که توسط Garena در سال 2017 منتشر شده است. در این بازی، 50 بازیکن برای مقابله با یکدیگر به جزیره ای متروک می روند تا فقط یک بازمانده باقی مانده باشد.

آموزش گرفتن اسکین اسلحه تامپسون بازی فری فایر

این بازی مجموعه بزرگی از انواع سلاح ها و پوسته های اسلحه را در خود جای داده است که می توانند قدرت سلاح ها را از بین ببرند.

تامپسون یکی از جدیدترین موارد اضافه شده در مجموعه سلاح های بازی فری فایر است. این یک SMG کاملاً قدرتمند با سرعت زیاد آتش و خسارت زیاد است. با این حال، در مقایسه با سلاح های دیگر، هنوز کاملاً پایدار نبود زیرا پوستی برای آمار خود نداشت.

در آخرین به روزرسانی، Garena به تازگی اولین اسلحه تامپسون بازی فری فایر را که تا کنون وارد بازی شده است، منتشر کرد. این پوسته Time Travellers Thomson نام دارد و از طریق Weapon Royale در بازی موجود است.

در اینجا ما تمام مواردی را که باید در مورد این پوست جدید تامپسون و نحوه تهیه آن بدانید به شما نشان خواهیم داد.

1. اسکین Time Travelers Thompson

در اینجا آمار تامپسون در آتش آزاد است.

خسارت: 50
نرخ آتش: 77
دامنه: 33
سرعت بارگیری مجدد: 48
مجله: 42
دقت: 42
سرعت حرکت: 64

 

اسکین اسلحه تامپسون بازی فری فایر

 

اسکین Time Travellers Thompson سلاح را در تم زرد و سیاه سلطنتی پوشانده است. اسکین، دامنه سلاح را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. همچنین باعث کاهش سرعت بارگیری مجدد سلاح می شود و در عین حال اندازه خشاب آن کاهش می یابد.

از آنجا که دامنه، ضعف بزرگ تامپسون و هر SMG در بازی فری فایر است، محدوده بسیار مفید است بنابراین تامسون می تواند در مبارزات مسافت طولانی تر بجنگد. سرعت بارگیری مجدد و کاهش اندازه خشاب خیلی مهم نیست زیرا تامپسون یک خشاب واقعا بزرگ دارد که در آن 42 فشنگ قرار می گیرد.

به طور کلی، این یک اسکین بیش از حد غالب نیست و یک اسکین بی فایده نیز نیست.

اسکین در Weapon Royale به عنوان جایزه بزرگ موجود است.

 

اسکین اسلحه تامپسون بازی فری فایر

 

شما می توانید برای خرید تمام محصولات بازی فری فایر به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آن ها را خریداری کنید. البته اگر شما نیز از طرفداران بازی فری فایر هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید جم فری فایر دارید.

2. Weapon Royale چیست؟

Weapon Royle یک گردونه شانس در Luck Royale در بازی فری فایر است. اینجا جایی است که می توانید جدیدترین اسکین های اسلحه را در بازی فری فایر دریافت کنید اما باید برای به دست آوردن آن ها، گردونه را بگردانید. برای هر چرخش به 60 الماس نیاز خواهید داشت.

همچنین می توانید 600 الماس را برای چرخاندن 11 بار هزینه کنید. هر بار که می چرخانید و جایزه بزرگ را دریافت نمی کنید شانس شما 1 مرتبه افزایش می یابد و به شما فرصت بیشتری برای دریافت جایزه بزرگ می دهد.

 

اسکین اسلحه تامپسون بازی فری فایر

 

جایزه بزرگ Weapon Royale پس از محدودیت تغییر کرده و با اسکین جدید جایگزین می شود.

هنگامی که بخت شما به 99 می رسد، شما 100٪ می توانید در چرخش بعدی جایزه بزرگ را بدست آورید و شانس شما دوباره تنظیم می شود. Magic Cube را می توانید در Weapon Royale نیز تهیه کنید که بسته انتخابی شما را از فروشگاه Magic Cube به شما می دهد.

می توانید از Luck Royale در لابی اصلی بازی فری فایر به Weapon Royale دسترسی پیدا کنید.

3. چگونه می توان اسکین Travel Time Thompson بدون الماس را بدست آورد؟

چرخاندن اسلحه برای جایزه بزرگ مطمئناً هزینه زیادی برای الماس دارد و همه بازیکنان نمی توانند این تعداد الماس را داشته باشند. در اینجا چند روش برای چرخش Diamonds Royale برای بدست آوردن پوست Time Travellers Thompson بدون استفاده از Diamonds وجود دارد.

کوپن یا Voucher سلاح

Weapon Voucher آیتمی است که به بازیکنان امکان می دهد Weapon Royale را بصورت رایگان بچرخانند. شما می توانید به راحتی از طریق ماموریت های رویدادها، Elite Pass، جوایز روزانه و … اسلحه را در بازی فری فایر دریافت کنید.

 

اسکین اسلحه تامپسون بازی فری فایر

 

Lulubox

Lulubox برنامه ای است که به کاربران امکان می دهد قفل ویژگی های بازی ها و برنامه های مختلف را باز کنند. Lulubox نیازی به روت گوشی شما ندارد و یک برنامه هک نیست. این بدان معناست که شما می توانید با خیال راحت از آن در بازی فری فایر استفاده کنید تا اسکین مورد نظر خود را بدون ممنوع شدن بدست آورید.

Lulubox همچنین می تواند با پیشنهاد مکان رها کردن و مسدود کردن تماس های تلفنی، تجربه گیم پلی شما را در بازی فری فایر بهینه کند.

 

اسکین اسلحه تامپسون بازی فری فایر

 

شما می توانید با Lulubox به راحتی پوست Time Travellers Thompson را در بازی فری فایر تهیه کنید. با این حال، دشمنان نمی توانند اسکین شما را ببینند و شما تنها کسی هستید که می توانید اسکین سلاح خود را ببینید.

  1. من تیک اسحله رو می زنم ولی از لیست خارج میشم میبینم اسلحه ایی در کار نیست… لطفا راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.