Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

ارنجک های gloo در بازی فری فایر

آموزش استفاده حرفه ای از نارنجک های gloo در بازی فری فایر

آموزش استفاده حرفه ای از نارنجک های gloo در بازی فری فایر

بازی فری فایر Free Fire یک بازی چند نفره بتل رویال (Battle Royal) است که توسط شرکت Garena ساخته شده است. این بازی یک پدیده جهانی در دنیای بازی های موبایل و یکی از بهترین بازی های سبک بتل رویال موجود در بازار است. فری فایر بیش از 500 میلیون بار در Google Play Store، دانلود شده است. شرکت Garena  به طور مداوم در تلاش است تا بازی Free Fire را به روزرسانی کند. محبوب ترین راه برای این کار افزودن اسلحه و کاراکتر ها است.  Garena  همیشه مجموعه ای از ویژگی های جدید را در هر بار به روزسانی، به فری فایر اضافه می کند.

گیمرهایی که Free Fire را امتحان نکرده اند ممکن است از این مورد در بازی اطلاع نداشته باشند. نارنجک های Gloo را می توان پرتاب کرد یا روی پوشش مانند دیوار چسباند (Gloo Wall). اگر می دانید چگونه از آنها به طور موثر استفاده کنید، نارنجک های Gloo می توانند ترازوها را به نفع شما سنگین کنند.

ما در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه مثل حرفه ای ها از نارنجک های gloo در بازی فری فایر استفاده کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش استفاده حرفه ای از نارنجک های gloo در بازی فری فایر

فرقی نمی کند که شما در بازی فری فایر یک بازیکن تهاجمی باشید یا بازیکنی دفاعی، در هر صورت داشتن تجهیزاتی مانند Gloo بهترین راه برای محافظت از خود در بازی است. در بازی های نبردی مانند فری فایر،نارنجک های Gloo یک مزیت بزرگ است که شما را در برابر حملات دشمن در هر مکان و هر زمان محافظت می کند. با این حال، چون نارنجک های Gloo محدود هستند و فقط با الماس خریداری می شوند، در اینجا چند گزینه مفید برای محافظت از شما در برابر آسیب ها در صورتی که  Gloo نداشته باشید، آورده شده است. آنها را به دقت بررسی کنید و در بازی فری فایر به کار ببرید!

نارنجک های Gloo Wall یکی از منحصر به فردترین موارد در بازی فری فایر Free Fire است که در بازی های دیگر یافت نمی شود. با نصب یکی از آنها، می توانید برای محافظت از خود در برابر آتش دشمنان سدی ایجاد کنید. در این راهنما، ما 5 تا از بهترین راهنمایی ها و ترفندهای برتر را لیست می کنیم تا بتوانید مانند یک حرفه ای از نارنجک های Gloo در بازی فری فایر استفاده کنید.

فهرست مطالبی که به آن اشاره خواهیم کرد:

1 – حیوان خانگی پنگوئن  “Mr. Waggor” را دریافت کنید
2 – نارنجک Gloo را هنگام حرکت در حالت انتظار نگه دارید
3 – از Gloo Walls برای رسیدن به مکان های غیرقابل دسترس استفاده کنید
4- بعد از استفاده از نارنجک های Gloo خم شوید
5- بازی های ذهنی را با Gloo Walls انجام دهید

1 – حیوان خانگی پنگوئن  “Mr. Waggor” را دریافت کنید

اگر بازیکن کمتر از 2 نارنجک Gloo Wall در موجودی خود داشته باشد، توانایی “Smooth Gloo” کاراکتر آقای Waggor هر 2 دقیقه یک بار نارنجک Gloo را اضافه می کند. این کار به طور موثر به صاحب Mr. Waggor مقدار نامحدودی نارنجک Gloo می دهد و در مراحل بعدی بازی، وقتی دایره کوچک شد، Gloo Walls خیلی مفید خواهد بود.

آموزش استفاده حرفه ای از نارنجک های gloo در بازی فری فایر

2 – نارنجک Gloo را هنگام حرکت در حالت انتظار نگه دارید

دکمه Grenade را نگه دارید تا Gloo Wall هنگام حرکت آماده باشد. هر چند که نمی توانید بلافاصله شلیک کنید، ولی در هر زمان که نیاز دارید می توانید یک پوشش (cover) را مستقر کنید.

نارنجک های gloo

3 – از نارنجک  Gloo Walls برای رسیدن به مکان های غیرقابل دسترس استفاده کنید

می توانید نارنجک های Gloo Walls را پرتاب کنید و سپس از آن به عنوان مرحله برای رسیدن به مکان هایی که به طور معمول نمی توانید به آنجا برسید استفاده کنید. این بهترین عملکرد در پشت بام ها است چون دشمنان شما نمی توانند از این طریق مکان شما را تشخیص دهند. حتی گاهی می توانید دو نارنجک Gloo را روی هم قرار دهید تا مرحله دیگری ایجاد کنید.

نارنجک های gloo

4- بعد از استفاده از نارنجک های Gloo خم شوید

بعضی اوقات دشمنان سعی می کنند با یک اسلحه اسنایپر مانند M82B از طریق دیوار شلیک کنند تا به شما آسیب برساند. برای مقابله با این مسئله، فقط بلافاصله پس از قرار گیری پشت دیوار، درست پشت دیوار خم شوید. اگر این کار را درست انجام دهید، حتی یک نارنجک هم نمی تواند از طریق آن به شما آسیب برساند. شما می توانید برای خرید جم فري فاير از فروشگاه اینترنتی سایت آیدی گیم اقدام کنید. فروشگاه اینترنتی آیدی گیم دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و شما می توانید یک خرید امن و مطمئن را در آن داشته باشید.

آموزش استفاده حرفه ای از نارنجک های gloo

5- بازی های ذهنی را با Gloo Walls انجام دهید

دشمنان معمولاً فکر می کنند که شما پشت یک Gloo Wall مستقر شده و خودتان را پنهان کرده اید. شما می توانید از این مزیت استفاده کنید و آنها را فریب دهید. یک Gloo Wall رو به رو به یک نقطه کاملاً غیر مرتبط ایجاد کنید تا توجه آنها را جلب کرده و سپس از کناره ها به دشمنان حمله کنید. همچنین می توانید از Gloo Walls برای کاور عقب نشینی خود استفاده کنید یا راه وسایل نقلیه را مسدود کنید.

با یادگیری و تمرین این موارد که در بالا ذکر شد شما می توانید مانند یک بازیکن حرفه ای از نارنجک های Gloo در بازی فری فایر استفاده کنید.

امیدواریم که این موضوع برا شما مفید بوده باشد. اگر به مطالب دیگری در زمینه ی بازی فری فایر Free Fire علاقه مند هستید می توانید در سایت آیدی گیم آن ها را دنبال کنید و خوشحال می شویم که تجرییات و مشاهدات خودتان را در این زمینه با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.