Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

آموزش بهترین تنظیمات برای اسلحه M416 بازی پابجی موبایل

آموزش بهترین تنظیمات برای اسلحه M416 بازی پابجی موبایل

آموزش بهترین تنظیمات برای اسلحه M416 بازی پابجی موبایل

با یکی دیگر از مقاله های وب سایت آیدی گیم در خدمت شما هستیم. خیلی خوشحالیم که فرصت دوباره پیش آمد تا بتوانیم در رابطه با بازی جذاب این روز ها یعنی PUBG Mobile مطالبی را برای شما بیان کنم. امیدوارم که در پایان بتوانید از مطالب گفته شده بهترین استفاده را ببرید.

همانطور که قطعا باید بدانید بازی پابجی موبایل دارای اسلحه های بسیار زیادی می باشد. در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با یکی از محبوب ترین اسلحه های پابجی موبایل که قدرت و دقت بسیار زیادی دارد صحبت کنم. نام این اسلحه M416 می باشد. برای اینکه بتوانید از یک اسلحه بیشترین استفاده را ببرید باید از بهترین تنظیمات استفاده کنید. در ادامه با آموزش بهترین تنظیمات برای اسلحه M416 آشنا می شوید.

آموزش بهترین تنظیمات برای اسلحه M416 بازی پابجی موبایل

در واقع کاربرد attachment ها ارتقاء دادن اسلحه می باشد. در ادامه مهم ترین attachment هایی را که با استفاده از آن ها می توانید سطح اسلحه M416 را افزایش دهید برای شما بیان می کنم. با من مراه باشید.

آموزش بهترین تنظیمات برای اسلحه M416 بازی پابجی موبایل

از Half Grip ها استفاده کنید

با استفاده از این ویژگی شما قادر خواهید بود تا recoil اسلحه را کاهش دهید که تاثیر بسیار مثبتی در عملکرد اسلحه خواهد داشت و هدف گیری اسلحه را برای شما راحت تر می کند.

از آیتم Thumb Grip استفاده کنید

از این آیتم شما می توانید در تمامی اسلحه ها استفاده کنید و کاربرد آن این می باشد که دامنه اسلحه شما را افزایش می دهد و در واقع این اجازه را به شما می دهد که دامنه اسلحه را برای هدف گیری و شلیک به سمت بازیکنان دشمن در زمان کمتری باز کنید. برای بازیکنان حرفه ای سرعت باز کردن دامنه اهمیت بسیار بالایی دارد، استفاده کردن از این آیتم ضروری است.

اسلحه M416 یک اسلحه تمام عیار و پایدار می باشد که می توانید در تمامی اوقات از آن استفاده کنید و اگر یک دامنه مناسب و دقیق برای آن انتخاب کنید بیشترین استفاده را از این اسلحه خواهید برد.

از Vertical Grip استفاده کنید

شما زمانی که از این آیتم برای اسلحه خود استفاده کنید می توانید بهتر و راحت تر اسلحه را کنترل کنید و اگر قصد شرکت در رقابت های برد متوسط دارید پیشنهاد می کنم که حتما از این آیتم بر روی اسلحه خود استفاده کنید زیرا دقت سلاح را تاحد بسیار خوبی افزایش می دهد.

از Angled Grip استفاده کنید

اگر از این آیتم استفاده کنید در واقع سرعت ADS اسلحه خود را افزایش می دهید. به این نکته بسیار مهم توجه کنید که نباید به طور دائم از این ویژگی استفاده کنید زیرا دقت اسلحه را کاهش می دهد. با مراجعه به وب سایت آیدی گیم می توانید با خرید یوسی پاجی نسبت به تقویت اسلحه خود در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام کنید.

از Light Grip استفاده کنید

یکی دیگر از مهم ترین تنظیماتی که می توانید برای اسلحه M416 انجام دهید این می باشد که اگر از این آیتم استفاده کنید شما قادر خواهید بود تا قدرت و سرعت گلوله را تا حد قابل قبولی افزایش دهید. در واقع با استفاده از این ویژگی شما می توانید در رقابت های دور برد اسلحه M416 را به یکی از قئی ترین سلاح های بازی پابجی موبایل تبدیل کنید.

آموزش بهترین تنظیمات برای اسلحه M416 بازی پابجی موبایل

جمع بندی

استفاده از آیتم های بالا که برای شما عزیزان نام بردیم هر کدام به موقعیت و سرایط بازی بستگی دارد. پس بهتر است که در انتخاب آن ها نهایت دقت را به خرج دهید تا در بهترین زمان ممکن از آن ها استفاده کنید. در صورت استفاده از هریک از آتیم های بالا کنترل اسلحه کمی متفاوت خواهد شد و اگر نتوانستید اسلحه را کنترل کنید چندین بار از آیتم مورد نظر خود استفاده کنید تا با نحوه کنترل اسلحه آشنا شوید.

اگر شما کاربران عزیز در رابطه با بهترین تنظیمات اسلحه M416 اطلاعات مفیدی دارید حتما در قسمت نظرات با ما و سایرین به اشتراک بگذارید تا همه بتوانند از مطالب شما استفاده کنند. سپاس از همراهی شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.