Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

مپ میرامار بازی پابجی موبایل

آموزش اجرای بازی در مپ میرامار بازی پابجی موبایل

آموزش اجرای بازی در مپ میرامار بازی پابجی موبایل

بازی پر طرفدار Pubg Mobile دارای مپ های فوقعلاده ای است که دارای تنوع بسیار زیادی است. مپ میرامار یکی از جذاب ترین مپ های بازی است مه دارای افکت های بیابانی خاصی است، که هر بازیکنی را برای بازی کردن در این مپ وسوسه می کند. در این مقاله به بررسی و نحوه ی اجرای بازی در مپ میرامار بازی پابجی موبایل می پردازیم.

آموزش اجرای بازی در مپ میرامار بازی پابجی موبایل

معرفی مپ میرامار بازی پابجی موبایل

Miramar دومین مپ بازی پابجی موبایل است. یک نقشه با ابعاد 8 در 8 کیلومتری می باشد. Miramar زمین های منحصر به فرد و مناطق متراکم شهری را ارائه می دهد.

با داشتن یک جزیره در جنوب شرقی، یک زندان و روستاهای کوچکتر، تجربه جدیدی از بتل رویال  را ایجاد می کند، که در آن ممکن است استراتژی های قدیمی مپ Erangel دیگر کار نکنند و تاکتیک های جدیدی لازم باشد.

وسایل نقلیه موجود در مپ میرامار

1- Buggy

2- Motorcycle

3- Pickup

4- Van

گروه های اسلحه های موجود در مپ میرامار

نکامی گروه ها و کلاس های اسلحه ها در این مپ قرار دارند ازجمله:

1- Assault rifle

2- Sniper rifle

3-     SMG

4- Shotgun

ترفند های مپ میرامار در بازی پابجی موبایل

1- یک وسیله نقلیه پیدا کنید

2- اسلحه ای با دامنه خوب انتخاب کنید

3- توجه به منطقه امن بازی

4- در صورت لزوم کمپ کنید

یک وسیله نقلیه پیدا کنید

از آنجا که Miramar یکی از بزرگترین مپ های بازی است، وسایل نقلیه از اهمیت بیشتری نسبت به مپ های کوچک مانند Sanhook برخوردار هستند.

وسایل نقلیه به شما امکان می دهند تا مسافت های بیشتر نقشه را با سرعت بیشتری طی کنید، این امر باعث می شود شلیک به شما کار سختی شود. اگر شخصی هنگام سوار شدن شما، به طرف شما شلیک کند، می توانید به سرعت از دید او دور شوید.

 

 

 

اسلحه ای با دامنه خوب انتخاب کنید

دره ها و کوه های میرامار آن را به ایده آل ترین نقشه ی بازی برای تیراندازی از راه دور تبدیل کرده است. اسلحه های تک تیرانداز از این نظر بیشترین اولویت را دارند، اگر شما نمی توانید یک اسلحه تیرانداز پیدا کنید ، تفنگ های دوربرد مانند AKM و MI6A4 گزینه های مناسب و مناسبی هستند.

در صورت عدم وجود این، حتی یک تفنگ اتوماتیک دوربرد مانند UMP9، کافی خواهد بود.

شما می توانید برای خرید تمام محصولات بازی پابجی موبایل به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آنها را خریداری کنید. اگر شما نیز از طرفداران پابجی موبایل هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید یوسی پابجی دارید میتوانید با مراجعه به بخش محصولات، در سایت آیدی گیم هر مقدار یوسی که میخواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به اکانت شما اضافه شود.

توجه به منطقه امن بازی

منطقه ی امن بازی جایی است که بازیکنان باید در طول بازی در ان جا بمانند تا از کشته شدن در اثر منطقه آبی لکتریکی جلوگیری کنند. از آنجا که Miramar یک نقشه بزرگ است، بسیار مهمتر است که مراقب منطقه بازی باشید تا مطمئن شوید که از منطقه امن خیلی دور نیستید. علاوه بر این، سرعت انقباض در مپ Miramar سریعتر از مپ Sanhook است.

در صورت لزوم کمپ کنید

از آنجا که میرامار از پوشش طبیعی و استتار محدودی برخوردار است، ساختمانها از اهمیت بیشتری در آن نقشه برخوردار هستند.

بنابراین، بهتر است در مپ Miramar، در ساختمان ها و اطراف آن بیشتر بمانید، زیرا آنها بهترین پوشش را ارائه می دهند. مقدار زیادی مهمات و کیت های پزشکی تهیه کنید و سپس به سمت ساختمانی، تقریباً در مرکز منطقه امن حرکت کنید. سپس می توانید در آنجا کمپ کنید.

ماشین golden mirado

 

مپ میرامار بازی پابجی موبایل

 

Golden Mirado یک وسیله نقلیه سدان قوقعلاده است. در این وسیله نقلیه احتمال اصابت گلوله به شما زیاد است. زیرا سقف ماشین باز است. این ماشین به شما کمک می کند تا افراد را به صورت دردناکی ازبین ببرید. این وسیله نقلیه جدید دارای ویژگی هایی است که به شما کمک می کند سرعت خود را افزایش دهید.

بهترین مکان های مپ میرامار بازی پابجی موبایل

1- El Pozo

2- Water Treatment

3- Los Leones

4- Hacienda del Patrón

5- Pecado

6- Valle del Mar

7- Chumacera

El Pozo

 

مپ میرامار بازی پابجی موبایل

 

El Pozo می تواند یک منطقه پرخطر باشد، به خصوص اگر در فاصله نزدیک از مسیر حرکت هواپیما باشد، زیرا اکثر بازیکن ها برای جمع کردن لوت به این منطقه میروند. اما به راحتی می تواند تمامی وسایل مورد نیاز شما را برای یک بازی شگفت انگیز آماده کند. این دومین شهر بزرگ روی نقشه است و همانطور که انتظار دارید غنیمت های زیادی در آن قرار دارد.

Water Treatment

 

مپ میرامار بازی پابجی موبایل

 

Water Treatment ممکن است یک مکان آرام برای فرود به نظر برسد، اما در واقع مقدار بسیار زیادی غنیمت با کیفیت خوب دارد که بازیکنان زیادی را به طرف خود جذب میکند.

درWater Treatment مکان های زیادی برای مخفی شدن  وجود ندارد و حتی مناطقی که می توانید در پشت آنها پنهان شوید، زیاد شمارا پوشش نمیدهد. بیشترین لوت را می توان در اطراف لوله ها پیدا کرد.

Los Leones

 

مپ میرامار بازی پابجی موبایل

 

قطعا جذاب ترین مکان روی نقشه، Los Leones است، که  بزرگترین شهر در بازی پابجی موبایل است و گزینه های زیادی برای لوت وجود دارد.

به همین دلیل  بازیکنان زیادی را به این منطقه می آیند، در قسمت غربی شهر مجموعه ای از ساختمان های انبار وجود دارد که از شمال به جنوب می رود. تنها نقطه ضعف Los Leones این است که برخی از ساختمان ها، غنیمت کمی ارائه می دهند.

Hacienda del Patrón

اگر اولین بار است که در مپ  میرامار بازی می کنید، به نظر می رسد Hacienda del Patrón انتخاب مناسبی نباشد.

این مکان کوچک، ساخت و سازها بسیار کمی دارد و درست در کنار شهر بسیار بزرگ سن مارتین قرار دارد. اما غنیمت های موجود در اینجا شبیه هیچ یک از دیگر نقشه ها نیست. معمولا این منطقه بعد از چند دقیقه از منطقه امن خارج میشود، پس شما باید سریع عمل کنید.

Pecado

Pecado، این شهر کوچک درست در وسط نقشه واقع شده است ، به این معنی که تقریباً از هر مسیر هواپیما قابل دسترسی است. boxing ring و casino که در این منطقه هستند دو جاذبه اصلی اند و غنیمت های خوبی ارائه می دهند، اگر می خواهید زنده بمانید، ساختمانهای دیگر در سمت غرب می توانند گزینه های مناسب تری باشند ، اما این واقعاً به اندازه لوت از Pecado نیست.

Valle del Mar

 

مپ میرامار بازی پابجی موبایل

 

یکی از مکان های مپ میرامار بازی پابجی موبایل Valle del mar است. Valle del Mar یک منطقه ریسکی است، نه به دلیل تعداد افرادی که به آنجا می روند، که معمولاً کم است، و حتی، نه به دلیل غنیمت هایی، که بسیار زیاد است ، بلکه به دلیل موقعیت مکانی اش. اگر مسیر هواپیما به سمت این منطقه باشد، Valle del Mar می تواند گزینه مناسبی برای  فرود باشد. و بیشتر برای بازیکنانی که آماتور هستند مناسب است زیرا تعداد افراد در این منطقه کم است.

Chumacera

 

مپ میرامار بازی پابجی موبایل

 

Chumacera یکی عجیب ترین مناطق است. روی نقشه بسیار قابل توجه به نظر می رسد اما در واقع فقط غنیمت کافی برای حداکثر یک تیم فراهم می کند.

این بدان معناست که افراد کمی در این منطقه فرود می آیند، مگر اینکه نزدیک هواپیما باشد، بنابراین می تواند برای کسانی که به دنبال جنگ نیستند یک نقطه امن باشد. لوت در بهترین حالت، متوسط است. اما اگر تنها هستید، شاید برایتان مناسب باشد.

امتیاز دهید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.