Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

مپ لیویک بازی پابجی موبایل

نقد و بررسی مپ لیویک بازی پابجی موبایل PUBG Mobile

نقد و بررسی مپ لیویک بازی پابجی موبایل

به تازگی سازندگان بازی Pubg Mobile از یک نسخه بزرگ ارتقا یافته که شامل نقشه جدیدی به نام Livik است. رونمایی کردند، Livik نقشه ای به سبک “شمال اروپا” با مناطق برفی و آبشاری است. این قسمت در یک منطقه 2 کیلومتر در 2 کیلومتر پخش شده است، نقشه جدید همچنین چند سلاح انحصاری و یک وسیله نقلیه جدید  را به همراه دارد.

در این پست می خواهیم مپ لیویک بازی پابجی موبایل را برایتان بررسی کنیم و نقشه ها، اصلحه ها و نکات مهم برای بازی بهتر را شرح دهیم.

نقد و بررسی مپ لیویک بازی پابجی موبایل

تفاوت مپ livik با مپ های قبلی بازی پابجی موبایل

نقشه Livik مختص آن است که مسابقات کوچکتر را به بازی بیاورد. نقشه Livik را می توان یک نقشه Nordic توصیف کرد، همانطور که در بالا توضیح داده شد ، ترکیبی از زمین های برفی ، مزارع سبز و آبشارها است. که در مقایسه با نقشه های دیگر بازی پابجی موبایل کوچکتر است. از آنجا که نقشه کوچک است، بازی فقط 52 بازیکن را روی آن می اندازد.

آیتم های جدید اضافه شده به مپ livik

دو سلاح به صورت انحصاری به این نقشه اضافه شده است: اسلحه P90 SMG و Mk12 Marksman  از آنجایی که نقشه کوچکتر است ، این امر به بازیکنان کمک می کند، که اسلحه های مختلف داشته باشند.نقشه Livik همچنین دارای یک وسیله نقلیه به نام Monster Truck است تا به شما و تیم شما کمک کند تا به سرعت به منطقه امن برسند.

آیتم های اضافه شده به مپ livik

1- P90 SMG

2- Mk12 Marksman

3- Monster Truck

اسلحه SMG P90

این سلاح قبلاً به عنوان یک سلاح در Arena اضافه شده بود، از این رو بازیکنان شناخت خوبی در مورد آن دارند. این سلاح در فواصل کوتاه و متوسط می تواند ویرانگر باشد. این سلاح یک خشاب 50 عددی دارد. میزان fire rate  بالای این اسلحه، DPS بالای آن را تضمین می کند.دمیجی که این اسلحه  وارد میکند در حدود 50 است.

 

مپ لیویک بازی پابجی موبایل

 

شما می توانید برای خرید تمام محصولات بازی پابجی موبایل به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آنها را خریداری کنید. اگر شما نیز از طرفداران پابجی موبایل هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید یوسی پابجی دارید میتوانید با مراجعه به بخش محصولات، در سایت آیدی گیم هر مقدار یوسی که میخواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به اکانت شما اضافه شود.

اسلحه Mk12 Marksman

اکنون به این DMR جدید بسیار قدرتمند رسیدیم  که دارای یک خشاب 30 عددی است. دارای برد بسیار طولانی و دمیج عالی است. به همین دلیل می توان از آن برای نابودی دشمنان از فاصله دور و همچنین نزدیک استفاده کرد. همچنین لگد انداختن این اسلحه زیاد نیست و لگد قابل قبولی دارد.دمیج این اسلحه فوقعلاده بین 40 تا 46 است.

 

مپ لیویک بازی پابجی موبایل

ماشین Monster Truck

Monster trucks در نظر گرفته شده اند تا تحرک بیشتری را در بازی ایجاد کرده و به بازیکنان در سفر ایمن بر روی نقشه جدید کمک کنند. لاستیک های بزرگ به غلبه بر موانع موجود در این مسیر کمک می کنند و بنابراین، احتمال نابودی بازیکنانی که این وسیله نقلیه را هدایت میکنند، کمتر است. مکان های که این ماشین در ان موجود است،  Power Plant، Aqueduct وCrab Grass است.

 

مپ لیویک بازی پابجی موبایل

 

5 مکان مهم برای loot در نقشه Livik

1- Midtstein

2- Power Plant

3- Blomster

4- East Port

5- Iceborg

Midtstein

Midtstein بهترین مکان برای لوت کردن در نقشه Livik است. و دارای مجموعه ای از ساختمانها و خانه های بزرگ است که در منطقه وسیعی گسترش یافته اند. این منطقه در نزدیکی مرکز نقشه واقع شده است و یک انتخاب مناسب برای بازیکنانی است که ریسک پذیرند دوست دارند بازی تهاجمی داشته باشند.

Midtstein لوت بهتری نسبت به سایر مکان های نقشه ارائه می دهد و تعدادش مناسب است.

 

مپ لیویک بازی پابجی موبایل

 

Power Plant

Power Plant مکان دیگری بر روی نقشه Livik است که شبیه به یکی از مکانهای نقشه Erangel است. اگر چندین بار نقشه Erangel را بازی کرده باشید، باید از Mylta Power که شامل تعدادی نیروگاه و انبار هسته ای است آگاه باشید. علاوه بر این ،اسکوپ هایی مانند 4X ، 6X و 8X را می توان در Power Plant  یافت. این مکان هم مانند Midtstein دارای لوت مناسب ولی پر ریسک است.

 

مپ لیویک بازی پابجی موبایل

 

Blomster

Blomster مکانی است که برای بازیکنان آماتور ایده آل و ریسک آن کمتر است. این مکان در ضلع شمال غربی نقشه واقع شده است و از ساختمانها و خانه های کوچک تشکیل شده است. بازیکنان می توانند مقدار زیادی مهمات برای سلاح های خود در منطقه پیدا کنند. این نکته مهم است که، مکان فاقد پوشش است.

بنابراین، بازیکنان باید احتیاط کنند زیرا دشمنان می توانند به راحتی با چند گلوله آن ها را بکشند.

 

مپ لیویک بازی پابجی موبایل

 

  • مپ لیویک بازی پابجی موبایل

East Port

هنگامی که مسیر پرواز از Iceborg دور باشد، East Port  گزینه بهتری است. این مکان شبیه به Rozhok است و بازیکنان در لحظه فرود در منطقه یک انبار بزرگ را روی تپه مشاهده خواهند کرد. یکی از مهمترین دلایل فرود در East Port، واقع شدن آن در نزدیکی دریا است. کیفیت لوت در این مکان مناسب، با تعداد زیاد است و ریسک کمتری نسبت به دو مکان اول دارد.

 

مپ لیویک بازی پابجی موبایل

 

Iceborg

Iceborg، که در سمت شمال شرقی نقشه Livik واقع شده است ، یکی از بهترین نقاط لوت کردن برای بازیکنان آماتور است. زیرا، بازیکنان به طور کلی در Iceborg فرود نمی آیند زیرا فرود آمدن در مرکز مپ، چالش برانگیزتر است. مکان از یک ساختمان بزرگ مانند کلیسا در نقشه Erangel تشکیل شده است. تعداد لوت ها در این مکان بسیار زیاد است.

 

مپ لیویک بازی پابجی موبایل

 

ترفندهایی برای پیروزی در مپ livik

1- بکشید، اما همیشه لوت نکنید

2- استفاده کمتر از وسایل نقلیه

3- سریع باشید

4- سرعت و دقت هنگام پرش، از هواپیما

5- برنامه ریزی کنید

بکشید، اما همیشه لوت نکنید

بهتر است، هر حریفی را که در نقشه Livik کشته اید لوت نکنید. بهتر است مخفی بمانید و هنگامی که شخص دیگری در حال لوت کردن فردی است که شما نابود کردید، او را هم نیز نابود کنید.

استفاده کمتر از وسایل نقلیه

بهتر است استفاده از وسایل نقلیه را کمتر کنید زیرا در اینجا احتمال برخورد با دشمنان بیشتر است. بعلاوه، شما به وسیله نقلیه در نقشه livik نیازی ندارید زیرا نقشه کوچکی است، افقط در صورتی به سراغ  استفاده از وسیله نقلیه بروید، که تنها گزینه ای است که برای شما باقی مانده است.

سریع باشید

این بازی فقط حدود 10-15 دقیقه طول می کشد. اگر تصمیم بگیرید که آهسته بازی را انجام دهید، باعث نابودی خودتان می شوید. تنها راه پیروزی در این نبرد 10 دقیقه ای، فوق العاده سریع بودن است. برای پیروزی باید همه لوت کردن ها و قتل ها، با بالاترین سرعت ممکن انجام شود.

سرعت و دقت هنگام پرش، از هواپیما

وقتی در فاصله 400 متری از نقطه ای که  روی نقشه livik مشخص کردید، بهترین زمان برای پرش است. این به دلیل کوچک بودن این نقشه است. همچنین اطمینان حاصل کنید که از حداکثر سرعت برای فرود استفاده می کنید تا سریعتر از رقبای خود فرود بیایید. فرود سریع تر، باعث می شود شما در بازی به برتری برسید.

برنامه ریزی کنید

حتماً مسیرهای خود را از قبل برنامه ریزی کنید زیرا بازی به شما فرصت زیادی برای تصمیم گیری هنگام بازی را نمی دهد. همچنین، بی دلیل شلیک نکنید زیرا دشمنان به سرعت شما را پیدا می کنند و ردیابی می کنند زیرا اندازه نقشه کوچک است. بنابراین، بهترین راه برای پیروز شدن در نقشه Livik این است که بدون برنامه ریزی، وارد نبرد نشوید.

5/5 - (1 امتیاز)

یک نظر

  1. میشه حجم همه مپ های پابجی رو بگید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.