Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

همه چیز درباره mini drone در اپدیت ob26 بازی فری فایر

همه چیز درباره mini drone در اپدیت ob26 بازی فری فایر

همه چیز درباره mini drone در اپدیت ob26 بازی فری فایر

Mini Drone  یک آپشن جدید و مفید در بازی Free Fire خواهد بود چراکه با اضافه شدن این آپشن به بازی Free Fire کمپرها دیگر جایی برای مخفی کردن نخواهند داشت ، که در این صورت سرعت بازی نیز بیشتر خواهد شد. اگر شما هم مثل من در مورد نحوه کارایی Mini Drone  در نسخه جدید بازی فری فایر کنجکاو شدید با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا به بررسی آن بپردازیم!

همه چیز درباره mini drone در اپدیت ob26 بازی فری فایر

اول از هر چیز باید بدانید که آپدیت بازی فری فایر به زودی رایگان خواهد شد و شما به راحتی میتوانید به نسخه بروز این بازی به صورت رایگان دسترسی پیدا کنید.

قطعا همه شما کاربران بازی جذاب فری فایرهنوز هم به شخصیت های وسوسه کننده جدید ، انواع سلاح ها و حیوانات خانگی در این بازی علاقه مند هستید . هر چند هنوز هم تغیرات دیگری در این بازی صورت گرفته است که در ادامه بیشتر درباره ی آن ها صحبت خواهیم کرد.

معرفی دستورالعمل های جدید در نسخه بروز بازی فری فایر

مهم ترین و اولین تغییری که در بازی فری فایر رخ داده است همان Mini Drone می باشد. در این بخش قصد داریم هر آنچه که لازم است درباره آن بدانید به طور کامل برایتان شرح دهیم اما قبل آن به موضوعاتی که قرار است مورد بحث قرار بگیرد اشاره میکینم:

  • بروز رسانی بازی Free Fire
  • تغییرات رایگان سلاح جدید
  • اضافه شدن مینی پهباد

قسمت اول : توضیحات بروز رسانی

Mini Drone از تاریخ چهارم فوریه 2021 به بعد ، پس از اتمام نسخه ob26 به حالت Ranked Mode & Classic اضافه خواهد شد. جالب است بدانید اضافه شدن این آپشن دائمی است که حتی بعد از اتمام رویداد ها امکان حذف آن وجود نخواهد داشت. همچنین شما می توانید با خرید جم فری فایر سطح بازی خودتان را تا حد دلخواهتان ارتقا دهید.

 قسمت دوم: توضیحات Mini Drone

Mini Drone  این قابلیت را دارد که به اسکن و بررسی منطقه ای که از آن عبور میکند ، بپردازد. بنابراین هر زمان از امنیت محلی که میخواهید وارد آن شوید مطمعن نبودید می توانید از Mini Drone هایی استفاده کنید که هواپیماهای بدون سرنشین هستند. زیرا میتوانند دشمنان را در داخل ساختمان مشخص کنند و در این صورت به راحتی میتوانید از وضعیت مناطق یا خانه ها به خوبی مطلع شوید. جالب نیست؟!

قطعا این ابزار جای خودش را به راحتی در این بازی محکم خواهد کرد و رتبه ی خوبی را به خودش اختصاص خواهد داد !

 میپرسید چرا؟

چون با استفاده از این قابلیت میتواند جان خود را حفظ کنید و در طول بازی آن را از دست ندهید. زیرا بازیکنان در بازی فری فایر برای اینکه بدانند  در مناطق و خانه ها دشمن وجود دارد یا خیر، به سختی اردو میزنند تا مناطق اطراف را مورد بررسی قرار دهند در حالیکه راشر ها بدون دردسر و به راحتی اردو میزنند و با مینی پهباد ها به بررسی و شناسایی دشمن میپردازند. بنابراین این قابلیت ، مزیت های بسیار زیادی دارد .

باید بدانید برای کنترل هواپیمای بدون سرنشین که بسیار هم ساده است ، کافیست Mini Drone را به همان سمتی که در نظر دارید هدایت کنید تا از منطقه مورد نظرتان عبور کند.

همچنین برد کوتاه Mini Drone  در نسخه جدید بازی فری فایر تقریبا 60% اصل است که نسبت به نسخه قبل معمولی محسوب میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.