Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

معرفی اسلحه جدید FAMAS در بازی پابجی موبایل

معرفی اسلحه جدید FAMAS در بازی پابجی موبایل pubg mobile

معرفی اسلحه جدید FAMAS در بازی پابجی موبایل

طی جدیدترین بروزرسانی که برای بازی PUBG mobile در دسترس قرار گرفته مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید در این بازی برای نخستین بار رونمایی شده اند، یکی از این ویژگی های جدید اضافه شدن یک اسلحه انحصاری برای مپ لیویک بوده است، من در این مطلب قصد دارم در رابطه با این اسلحه صحبت کنم و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهم.

معرفی اسلحه جدید FAMAS در بازی پابجی موبایل

از آنجایی که این اسلحه تاکنون در بازی پابجی موبایل در دسترس قرار نگرفته است بنابراین بسیاری از بازیکنان با این اسلحه و نحوه کنترل و استفاده از آن آشنایی ندارند، در ادامه با من همراه باشید تا اطلاعات لازم را در رابطه با این سلاح جدید در اختیار شما قرار دهم.

  • سلاح تهاجمی مپ لیویک

اولین نکته‌ای که در رابطه با این اسلحه باید بدانید این است که از آنجایی که این سلاح جزو سلاح های تهاجمی در بازی پابجی موبایل می باشد در نتیجه سرعت شلیک گلوله بسیار بالایی دارد و یکی دیگر از نکات مهم در رابطه با این اسلحه این است که، اگر می خواهید بهترین نتیجه ممکن را از این اسلحه بگیرید و چیکن دینر را به راحتی به دست آورید و همچنین به شما توصیه می کنم که، بیشتر در مناطقی که ارتفاع بسیار زیادی دارند از این اسلحه استفاده کنید زیرا، همانطور که می دانید مپ لیویک وسعت بسیار زیادی ندارد به همین دلیل اگر شما به طور مثال بر روی پشت بام یکی از ساختمان های این مپ برای سایر بازیکنان کمین کنید، علاوه بر اینکه متوجه حضور شما نخواهد شد مهمتر از همه شما نیز هیچ گونه آسیبی نخواهد دید.

  • یک سلاح قابل اعتماد

نکته دیگری که در رابطه با این اثر وجود دارد این است که جزو سلاح های قابل اعتماد و همه کاره در بازی پابجی موبایل می باشد که این امر می‌تواند باعث چند برابر شدن محبوبیت این اسلحه در بین پلیر های بازی پابجی موبایل شود.

در چه مناطقی می توان این اسلحه را پیدا کرد؟

این سوالی است که قطعاً هم اکنون ذهن بسیاری از بازیکنان بازی پابجی موبایل را به خود مشغول کرده است در پاسخ به این سوال باید بگویم که شما می‌توانید در دو منطقه این اسلحه را به وفور پیدا کنید که در ادامه این دو منطقه را به شما معرفی خواهم کرد.

منطقه Blomster

اولین نکته‌ای که در رابطه با این مطلب وجود دارد این است که، در این منطقه تعداد بازیکنان کمتری فرود می‌آیند در نتیجه لازم نیست که بلافاصله پس از ورود دست به اسلحه شده و به کشتن سایر بازیکنان بپردازید، شما در این منطقه پس از اینکه فرود آمد اید می توانید این اسلحه و سایر تجهیزات جمع آوری کنید سپس با تجهیزات کامل به مناطق دیگر برای رقابت با سایر بازیکنان بروید.

منطقه Midstein

اگر جزو آن دسته از بازیکنانی هستید که دوست دارید بلافاصله پس از ورود به رقابت با سایر بازیکنان پرداخت این منطقه همان منطقه ای است که می تواند نیازهای شما را برطرف کند زیر و دقیقا در مرکز نقشه واقع شده است.

  • attachment های مناسب

و در آخر با من همراه باشید تا در رابطه با attachment هایی که می توانید برای این اسلحه استفاده کنید صحبت کنم و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهم.

همانطور که میدانید شما می توانید با استفاده از پیوست های مختلف بخشی از قسمت های تمامی سلاح ها را ارتقا دهید. می توانید با خرید یوسی از وب سایت آیدی گیم پیوست های متفاوتی را خریداری کنید و سطح سلاح خود را ارتقا دهید.

  • استفاده از اسکوپ

شما با استفاده از اسکوپ مناسب می‌توانید دقت این اسلحه را تا حد قابل توجهی افزایش دهید و مناسبترین اسکوپ هایی که برای این اسلحه در نظر گرفته شده است، اسکوپ ۲ ، ۳ و ۴ می باشد، با استفاده از این ۳ نوع اسکوپ به راحتی می‌توانید هدف خود را نابود کنید.

  • مهمات اسلحه

یکی دیگر از نکاتی که در رابطه با این اسلحه وجود دارد این است که ظرفیت تعداد مهمات این اسلحه زیاد نیست بنابراین شما باید از ظرفیت مهمات آن را افزایش دهید زیرا، این سلاح به قدری قابل اعتماد و قدرتمند می باشد که بدون شک شما نمی‌توانید از آن استفاده نکنید.

در رابطه با اطلاعاتی که در بالا ذکر شد و اسلحه ای که در مورد آن صحبت کردم که اطلاعات خاصی دارید و یا اینکه تجربه استفاده از آن را دارید می توانید تجربیات خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.