Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

اخبار جدید سیزن 13 بازی کالاف دیوتی موبایل

اخبار جدید سیزن 13 بازی کالاف دیوتی موبایل Call of duty mobile

اخبار جدید سیزن 13 بازی کالاف دیوتی موبایل

چیزی به اتمام سیزن ۱۲ بازی Call Of Duty Mobile نمانده و امروز در تاریخ 19 آذر ماه اکتیویژن اطلاعاتی در رابطه با سیزن ۱۳ این بازی منتشر کرده است که در ادامه قصد دارم این اطلاعات را با شما به اشتراک بگذارم.

اخبار جدید سیزن 13 بازی کالاف دیوتی موبایل

اگر شما نیز از طرفداران بازی کال آف دیوتی موبایل باشید می‌دانید که هم اکنون بازیکنان در حال رقابت با یکدیگر در سیزن ۱۲ این بازی هستند، اما طبق روال همیشه در رابطه با سیزن بعدی نیز پیش از اتمام سیزن قبلی اطلاعاتی منتشر شده است، با من همراه باشید تا در رابطه با این اطلاعات صحبت کنم.

تاریخ انتشار

در مورد تاریخ انتشار هنوز اطلاعات رسمی و تاییدیه ای از سوی اکتیویژن منتشر نشده است تنها چیزی که تایید شده این است که سیزن ۱۳ بازی کالاف دیوتی موبایل قرار است که به مناسبت سال نو میلادی منتشر شود و قطعاً پس از کریسمس این سیزن منتشر خواهد شد اما هنوز تاریخ انتشار آن به طور رسمی منتشر نشده است چه بسا که قبل از کریسمس سیزن ۱۳ رونمایی شود !

اخبار جدید سیزن 13 بازی کالاف دیوتی موبایل

نسخه تست سرور

همانطور که می دانید ۲ سیزن قبلی نسخه تست سرور نداشت اما، در سیزن ۱۳ نسخه تست سرور در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما می توانید جزو آن دسته از بازیکنانی باشید که در نسخه تست بازی را اجرا خواهد کرد. شما میتوانید برای خرید cp کالاف دیوتی موبایل و همچنین بتل پس سیزن 13 بازی کالاف دیوتی موبایل به قسمت محصولات فروشگاه آیدی گیم مراجعه کنید.

بازگشت زامبی ها

بسیاری از منتقدین و گیمرهای حرفه‌ای بازی کالاف دیوتی و معتقد بودند که در سیزن قبلی و سیزن قبل تر نسخه زامبی ها دوباره به بازی کالاف دیوتی موبایل اضافه خواهد شد، اما زامبی ها هنوز به بازی کالاف دیوتی موبایل اضافه نشده‌اند و در رابطه با اینکه آیا در سیزن ۱۳ توسعه دهندگان بازی کالاف دیوتی موبایل قصد دارند که زامبی ها را دوباره به بازی برگرداند هنوز هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست.

اخبار جدید سیزن 13 بازی کالاف دیوتی موبایل

بتل پس جدید

همانطور که می دانید بازی کالاف دیوتی موبایل بدون بتل پس عملاً هیچ ارزشی ندارد در بتل پس سیزن ۱۳ شما با آیتم های جذاب و هیجان انگیز ویژه ای روبرو خواهید شد.

سلاح های جدید

در سیزن ۱۳ بازی کالاف دیوتی موبایل سلاح های جدید به این بازی اضافه خواهد شد که امروز اکتیویژن تصاویر این سلاح ها را منتشر کرده است. اما هنوز هیچ اطلاعاتی در رابطه با نحوه عملکرد این سلاح ها و قابلیت آنها به طور رسمی منتشر و تایید نشده است. طبق تصاویری که منتشر شده و انتظار می‌رود که این سلاح در گروه سلاح های SMG قرار بگیرد.

سیزن 13 بازی کالاف دیوتی موبایل

مپ های جدید

در واقع این قسمتی از هیجان انگیز ترین قسمت های سیزن ۱۳ بازی کالاف دیوتی موبایل می باشد زیرا که قرار است مپ های جدید در سیزن ۱۳ رونمایی شوند که لازم به ذکر است این مپ ها دارای تم کریسمس می باشند.
یکی از این مپ های جدید قبلاً در نسخه بازی کالاف دیوتی رونمایی شده اند اما، توسعه دهندگان تایید کرده اند که قرار است یک مپ انحصاری برای نسخه بازی کالاف دیوتی موبایل نیز در سیزن ۱۳ رونمایی شود.

تمامی مطالبی که در بالا ذکر شد به طور رسمی و در تاریخ امروز توسط توسعه دهندگان بازی کالاف دیوتی موبایل منتشر شده است بنابراین باید منتظر اخبار جدیدتر با جزئیات بیشتری باشیم. به محض اینکه اطلاعات جدیدتری در رابطه با سیزن ۱۳ بازی کالاف دیوتی موبایل منتشر شود، تیم ما این اطلاعات جدید را با شما به اشتراک خواهند گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.