Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

مود Power Armor

ترفندهای مود Power Armor در بازی پابجی موبایل

ترفندهای مود Power Armor در بازی پابجی موبایل

بازی پابجی موبایل PUBG Mobile یک بازی تیراندازی در سبک Battle Royal است که شما می­ توانید در مپ های آن آزادانه بازی کنید. شما باید بتوانید برای خود جلیقه ضد گلوله، گلوله، اسلحه و … پیدا کنید تا جان خود را در مقابل دشمنان حفظ کنید. همچنین می توانید پس از یافتن اسلحه روی آن نشانه گیر قرار دهید تا از دور دشمنان خود را مورد هدف قرار دهید.

Power Armour یک مود جدید در بازی پابجی موبایل PUBG Mobile است. در این مقاله چند ترفند و نکته برای مود Power Armour آورده شده است که شاید لازم باشد بدانید.

ترفندهای مود Power Armor در بازی پابجی موبایل

مود Power Armour یک مود جدید در بازی پابجی موبایل است که از 5 فوریه به Livik آمد. این مود نبردهای چالش برانگیز اما هیجان انگیزتری را برای شما به ارمغان می آورد. در اینجا چند ترفند و نکته برای مود Power Armour آورده شده است که ممکن است به آنها نیاز داشته باشید.

 مود Power Armor

تاکتیک های Power Armour بازی پابجی موبایل

این مود جدید بازی به شما امکان می دهد از مهارت های غالب و leap و Dash در مپ Livik استفاده کنید. یک مجموعه Power Armour جدید با یک موتور ویژه وجود دارد که شما را برای پرواز تقویت می کند. بازیکنان برای ساخت زره پوش ها باید از Nano Crystals استفاده کنند. می توانید این Nano Crystals ها را بر روی مپ غارت کنید. علاوه بر این، شما باید در نزدیکی محل Matrix Base فرود بیایید تا سریع به آن برسید و Power Armour را بسازید.

سه زره وجود دارد که شامل بازو، جلیقه و پا است. هزینه هر یک از این قطعات برای شما یک طرح اولیه و 1200 کریستال نانو است. مجموعه کامل Power Armour از شما محافظت کرده و خساراتی را که از حملات دشمن می گیرید کاهش می دهد. با این حال، شما می توانید در مدت زمان محدودی پرواز کنید زیرا زره پوش برای بازسازی انرژی به چند ثانیه CD احتیاج دارد.

ترفندهای مود Power Armor  بازی پابجی

اگر شما نیز از طرفداران پابجی موبایل هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید یوسی پابجی دارید میتوانید با مراجعه به بخش محصولات سایت آیدی گیم هر مقدار یوسی که می خواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به اکانت شما اضافه شود.

ترفند  Power Armour بازی پابجی موبایل در حمله

علاوه بر این، این مجموعه زره پوش برای حمله نیز مناسب است. Armor Arm مهارت خاصی در Heavy Punch دارد تا دشمن را با مشت بکشد. علاوه بر این، جلیقه دارای مهارت Overload است که به افزایش ظرفیت کوله پشتی کمک می کند. بنابراین، می توانید گلوله ها و کریستال های بیشتری را غارت کنید تا یک مجموعه زره پوش جدید ایجاد کنید. علاوه بر این، پا مهارت Dash دارد که به شما امکان می دهد سریعتر حرکت کنید.

این زره پوش به شما کمک می کند تا به سرعت به مکان بالاتر بروید. علاوه بر این، شما می توانید از آن طرف دیوار به دشمن بپرید و شلیک کنید. Armor Arm همچنین دارای یک نارنجک نفس Dragon’s است که می تواند دشمن را با نارنجک به زمین بیندازد. علاوه بر این، حالت جدید بازی همچنین ویژگی های جذاب بسیاری را در رویداد Matrix از جمله hotspot مبارزه، منابع airdrop و life detector به شما ارائه می دهد.

Hotspot Combat: می توانید جعبه Matrix را در مکان های داغ غارت کنید.

لوازم Airdrop: بازیکنان لوازم قدرتمند زیادی در airdrop خواهند داشت.

life detector: شما می توانید موجود زنده اطراف خود را اسکن کنید.

ترفندهای مود Power Armor در بازی پابجی موبایل

اگر به مطالب دیگری در زمینه ی پابجی موبایل علاقه مند هستید می توانید در سایت آیدی گیم آن ها را دنبال کنید و خوشحال می شویم که تجرییات و مشاهدات خودتان را در این زمینه با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.