Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

نکات و ترفندهای حرفه ای برای بهبود حس بازی خود در PUBG Mobile

نکات و ترفند های حرفه ای در بازی پابجی موبایل pubg mobile

نکات و ترفند های حرفه ای در بازی پابجی موبایل

PUBG Mobile پر از نبردهای شدید و سریع است. بنابراین، برای عکس العمل سریع و پیروزی در هر مبارزه، به بهبود حس بازی خود در پابجی موبایل نیاز دارید.

اگر تازه کار هستید ممکن است این برای شما بسیار دشوار باشد، یا با این نکات و راهکارهای حرفه ای بسیار آسان تر و ساده تر شود. آنها را در زیر بررسی می کنیم:

نکات و ترفند های حرفه ای در بازی پابجی موبایل pubg mobile

مهارت حس بازی فقط یک مهارت پشتیبانی برای پیروزی در پابجی موبایل است. با این حال، این عنصر کلیدی برای تمایز بازیکنان نوب و پرو پلیر است. بنابراین ،من به شما توصیه می کنم این مهارت را برای بازی حرفه ای تر، ارتقا دهید. گاهی اوقات، این مهارت می تواند شما و کل تیم شما را نجات دهد.

حس بازی می تواند به معنای سرعت حرکت شما و ایجاد راه حل در مبارزه باشد. اگر حس بازی خوبی داشته باشید، می توانید دشمنان را به سریع ترین و موثرترین روش از بین ببرید. هرچه سریعتر عکس العمل نشان دهید و بهترین تصمیم را بگیرید، بازی بهتری خواهید داشت. به همین دلیل است که باید حس بازی خود را در این بازی تیراندازی بهتر کنید.

در مقابل، اگر تصمیم شما کندتر از دشمنان است، می توانید به لابی اعزام شوید. به خصوص، وقتی سطح خود را بالا ببرید و با بازیکنان حرفه ای بیشتری که مهارت بالایی دارند روبرو شوید، به حس بازی بهتری نیاز دارید.

نکات و ترفندهای حرفه ای برای بهبود حس بازی خود در PUBG Mobile

نکاتی برای بهبود حس بازی خود در پابجی موبایل

در اینجا چند نکته و ترفند برای بهبود حس بازی خود در پابجی موبایل آورده شده است. بهتر است که بیشتر و مرتب تر تمرین کنید.

استفاده از مپ ها

همیشه از نقشه کوچک استفاده کنید. نقشه کوچک در پابجی موبایل به شما امکان می دهد موقعیت دقیق جنگ و دشمنان در نزدیکی خود را بدانید حتی وقتی صدای قدم را نمی شنوید. علاوه بر این، می توانید از مینی مپ برای پیش بینی دایره بعدی نیز استفاده کنید. اگر شما نیز  برای اکانت خود نیاز به خرید یوسی دارید، میتوانید از سایت آیدی گیم هر مقدار یوسی را در کمترین زمان خریداری کنید و خیلی سریع تر بتوانید به لباس ها و اسکبن های جذاب جهت بهبود حس بازی خود در پابجی موبایل دسترسی داشته باشید.

به حرکت بعدی خود فکر کنید

شما همیشه باید برنامه ای برای دفاع از زمانی که دشمنان به شما فشار می آورند تهیه کنید. با توجه به تجربه خود و تمام استراتژی هایی که آموخته اید، می توانید برای حرکت ها و اقدامات بعدی برنامه ای عالی ترسیم کنید. حتی وقتی نمی توانید از آن شرایط رهایی پیدا کنید، باز هم می توانید یك تا دو دشمن را به یقین بكشید.

هرچه بیشتر بازی کنید، استراتژی های بیشتری می آموزید. سپس، شما در این نبردها تجربه بیشتری کسب می کنید و سریعتر تصمیمات بهتری می گیرید.

نکات و ترفندهای حرفه ای برای بهبود حس بازی خود در PUBG Mobile

سعی کنید حرکت بعدی دشمن را حدس بزنید

ذهن دشمن را بخوانید. وحشت نکنید منظور من این نیست که شما باید یک روانشناس باشید و نظر دشمنان خود را بخوانید. این نکته به معنای پیش بینی حرکت بعدی دشمنان است. برای فکر کردن و تصمیم گیری باید جای او باشید. این نیاز به تجربه و دانش در مورد استراتژی های پابجی موبایل دارد. علاوه بر این، شما باید برای همه دشمنان برنامه هایی را برای عکس العمل سریع پیدا کنید.

اعتماد به نفس و قاطعیت داشته باشید، در غیر این صورت، بهترین برنامه ها به هدر می رود. اگر فقط یک لحظه یا ثانیه را در تردید در برنامه خود تلف کنید، قبل از انجام این کار ضرر خواهید کرد. اعتقاد به خود و برنامه خود نیز کلید پیروزی در این بازی تیراندازی است.

استفاده از نارنجک های دودزا

برای درگیری های آزاد همیشه مقداری نارنجک دودزا در کوله پشتی خود داشته باشید. این به شما پوشش کافی در مبارزات آزاد را می دهد. دشمنان می توانند صدای تیراندازی شما را بشنوند و از نقاط مختلف به سمت شما شلیک کنند. اگر پوشش کافی نداشته باشید، به زودی از بین خواهید رفت.

تمام استراتژی ها را به یاد داشته باشید. پیش بینی حرکت و اقدامات دشمنان برای یافتن سریع راه حل بسیار مهم است.

نکات و ترفندهای حرفه ای برای بهبود حس بازی خود در پابجی موبایل

اگر تمام استراتژی های این بازی را درک کرده باشید، می توانید دشمنان را غافلگیر کنید و آنها را به راحتی از بین ببرید. گاهی اوقات، می توانید برای فریب دشمنان یک سری حرکات نمادین نیز انجام دهید.

حس صوتی خود را بهبود ببخشید. شما به یک هدفون یا هندزفری خوب نیاز خواهید داشت تا هیچ صدایی از جنگ و قدم اطراف را از دست ندهید. علاوه بر این، شما همچنین از فاصله صدای اسلحه و همچنین نوع سلاحی که دشمنان استفاده می کنند آگاه خواهید شد. سپس، می توانید راهی برای نزدیک شدن و کشتن آنها پیدا کنید.

اینها نکاتی مفید هستند که باید برای بهبود حس بازی در پابجی موبایل بدانید. با تمرین بیشتر آن ها را کامل کنید. شما باید حس بازی را از تجربه خود در مسابقات واقعی یاد بگیرید و توسعه دهید. می توانید درکامنت ها تجربیات خود را با ما درمیان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.