Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

راهکار های حرفه ای برای کنترل recoil سلاح های AR در بازی فری فایر

راهکار های حرفه ای برای کنترل recoil اسلحه های AR در بازی فری فایر

راهکار های حرفه ای برای کنترل recoil اسلحه های AR در بازی فری فایر

همانطور که پیداست کنترل recoil اسلحه فری فایر احتمالاً سخت ترین قسمت استفاده از سلاح ها در بازی Free Fire است که می تواند برای بازیکنان جدید در هنگام شلیک به هدف، خصوصا در ورژن موبایل مشکل ایجاد کند.این مسئله به دلیل ماهیت بازی Free Fire در قالب یک بازی برای موبایل حتی سخت تر شده است. زیرا صفحه های لمسی به هیچ عنوان به اندازه صفحه کلید و ماوس کامپیوتر قابل اعتماد نیستند.

راهکار های حرفه ای برای کنترل recoil اسلحه های AR در بازی فری فایر

با استناد به ابتدای مطالب قصد داریم در این مقاله 5 نکته و ترفند مهم در زمینه کنترل recoil یا به اصطلاح پس زدگی اسلحه AR در فری فایر را برایتان توضیح دهیم بنابراین توصیه ما به شما اینست که خواندن این بخش از مطالب را از دست ندهید!

1_ سلاح خود را به وسیله Attachment ها تجهیز کنید

مجهز کردن سلاحتان به attachment ها میتواند تا حد قابل توجهی از میزان recoil اسلحه فری فایر شما بکاهد. بنابراین سعی کنید در طول بازی پیدا کردن attachment مناسب را در اولوست قرار دهید. Attachment هایی از جمله Foregrip و Stock که بتوانند به شما کمک کنند عملکرد بهتری از خود نشان دهید. پیوست Foregrip باعث می شود recoil اسلحه شما به نصف کاهش یابد. همین طور می توان گفت برای اینکار Muzzle نیز گزینه بسیار مناسبی است و با استفاده از آن ثبات و دامنه سلاح شما افزایش می یابد.

2 _ در حین شلیک Scope را به طور پیوسته باز و بسته کنید.

اگرچه این ترفند میتواند سرعت آتش شما را کاهش می دهد ، اما در کاهش عقب انداختن و recoil اسلحه AaR فری فایر شما بسیار موثر است.به عبارت دیگر اگر در فاصله طولانی با بازیکن حریف درگیر شدید ، سعی کنید در میان شلیک های تیراندازی خود دامنه خود را به طور مکرر باز و بسته کنید. این کار می تواند اسلحه را تثبیت کرده و هدفتان را دقیق تر به نابودی بکشاند.

3_ تنظیم حساسیت سفارشی

هنگام بازی به تنظیمات حساسیت شخصی خود نیاز دارید ، زیرا این تنظیمات معمولا بصورت پیش فرض کار نمی کنند. همچنین می توانید نسخه ها را کپی کنید.

4_ هنگام شلیک کردن ، خمیده یا دراز کش شوید

این دو موقعیت باعث افزایش پایداری اسلحه شما و کاهش recoil اسلحه، به قیمت تحرک شما می شود. خم شدن در میانه های جنگ همچنین یک مزیت دیگر هم دارد که باعث می شود دشمن نتواند ضربه سر بزند.
جنگیدن در حالت دراز کش بسیار سخت است و  این کار بهتر است زمانی انجام شود که شما در کمین بازیکنان دشمن باشید. هنگام انجام این کار در ارتفاعات ، تقریباً در معرض گلوله آسیب پذیر نخواهید بود. و در نهایت دراز کشیدن در زمان شلیک ثبات اسلحه شما را افزایش میدهد و دشمن نمیتواند سر شما را مورد اصابت قرار دهد. همین مسئله به راحتی شانس شما را در جهت پیروزی افزایش می دهد.

5_ استفاده از مهارت Dasha

این احتمالاً ساده ترین کار ممکن است. در واقع مهارت داشا می تواند 10٪ از recoil اسلحه و 10٪ سرعت جمع شدن را کاهش دهد. با این کار می توانید در اسلحه های با بالگرد زیاد مثل AK یا AN94 وقت راحت تری داشته باشید.

خرید جم فری فایر

برای ارتقا سطح بازی و بدست آوردن قدرت و مهارت های بیشتر می توانید به خرید جم فری فایر بپردازید. برای اینکار کافی است به فروشگاه های معتبر آیدی گیم مراجعه کنید.

نتیجه گیری

همراهان عزیز اگر شما هم در رابطه با کاهش recoil اسلحه در بازی فری فایر اطلاعات و تجریبات خاصی دارید خوشحال می شویم اگر آنها را با ما و سایر کاربران علاقه مند به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.