Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

Uzi micro

نقد و بررسی دو اسلحه MP5K و Micro UZI در پابجی موبایل

نقد و بررسی دو اسلحه MP5K و Micro UZI در پابجی موبایل

اگر ظرفدار استفاده از خانواده SMG ها در بازی PUBG Mobile نیستید،شاید دلیلش این باشد که آنها را نمیشناسید!

اسلحه هایی که سبک، سریع و به شدت زهرآلود هستند. تا پایان این مقاله با ما باشید تا از دو اسلحه MP5K و Micro UZI بیشتر بدانید.

نقد و بررسی دو اسلحه MP5K و Micro UZI در پابجی موبایل

blank

 

مشخصات فنی MP5K

Hecklerو Koch، با تشویق از موفقیت تفنگ اتوماتیک G3، خانواده ای از اسلحه های کوچک را که متشکل از چهار نوع سلاح گرم بود، همه براساس یک طرح مشترک G3 و اصل کار تولید کردند. نوع اول برای ناتو 7.62 × 51 میلی متر ، نوع دوم برای دور M43 7.62 × 39 میلی متر، نوع سوم برای کالیبر ناتو متوسط 5.56 × 45 میلی متر و نوع چهارم برای کارتریج تپانچه پارابلوم 9 × 19 میلی متر. MP5 در گروه چهارم اسلحه گرم ایجاد شد و در ابتدا با نام HK54 شناخته می شد.

کار بر روی MP5 در سال 1964 آغاز شد و دو سال بعد توسط پلیس فدرال آلمان، نیروهای مرزبانی و نیروهای ویژه ارتش و با عنوانMP64 یا بعدا MP5 به تصویب رسید.MP5A1  در اواخر دهه 60 معرفی شد که اولین مدل دارای انگشتر نماد جلو و محافظ باریک است. در سال 1970، MP5A2 و MP5A3 معرفی شد.

در سال 1976، نسخه کوتاه تپانچه ماشینی MP5A2 معرفی شد. MP5k  ( k از کلمه آلمانی Kurz = “کوتاه”) برای استفاده در نبرد در نزدیکی مناطق توسط عملیات مخفی و خدمات ویژه طراحی شده است. MP5K فاقد شانه است (انتهای گیرنده با یک درپوش انتهایی صاف پوشانده شده بود که از داخل آن دارای یک بافر و یک حلقه زنجیره ای از بیرون است)، و پیچ و گیرنده در عقب کوتاه شد. پیچ و مهره فندکی حاصل از آن نسبت به MP5 استاندارد منجر به سرعت بالای آتش سوزی می شود.

 

نقد و بررسی دو اسلحه MP5K و Micro UZI در بازی PUBG Mobile

Uzi micro

 

مشخصات فنی Micro UZI

Micro UZI یک اسلحه از نوع تفنگ اتوماتیک در پابجی موبایل است. نسخه کوچک شده اسلحه اصلی اسرائیلی که توسط سرگرد یوزیل گال در اوایل دهه 1950 طراحی شد، اولین بار در سال 1986 معرفی شد و به بیش از 90 کشور صادر شد، هنوز هم شاهد استفاده فعال در درگیری های مختلف در سراسر جهان است. Micro Uzi قبضه خود را برداشته، خشاب را کوتاه کرده و لوله را تقریباً به طول تپانچه کاهش داده است. این منجر به تولید یک سلاح کوچک و سبک تر ، با کاهش دقت و برد می شود.

سرعت به جای قدرت

از نظر خسارت، Micro UZI آسیب کمتری نسبت به سایر SMG های بازی وارد می کند. در سمت مقابل ، سریعترین SMG در کل بازی است (0.048 ثانیه در شات). میزان آتش دیوانه وار فقدان آسیب را کاملاً جبران می کند و آن را به سلاحی کشنده در فاصله نزدیک یک در مقابل یک تبدیل می کند.

مناسب برای اوایل بازی

Micro UZI دارای میزان خسارت 26 در هر شلیک است و در دو حالت تک و اتوماتیک آتش می گیرد.از آنجا که این سلاح کمترین آسیب را در بین SMG ها وارد می کند، معمولاً استفاده از این سلاح در بازی های میانی تا آخر توصیه نمی شود زیرا بیشتر بازیکنان به زره و اسلحه بهتری مجهز خواهند شد.البته اگر این سلاح به خشاب پایه بلند، قبضه و دسته ی لگد گیر تجهیز شود میتواند تا پایان بازی به عنوان اسلحه ی دوم مورد استفاده قرار بگیرد.

نقد و بررسی دو اسلحه MP5K و Micro UZI در بازی PUBG Mobile

MP5Kو UZI دو SMG اصلی 9 میلی متری در این نقشه هستند. اما کدام یک بهتر است؟ بیایید اسلحه بهتر را مقایسه و انتخاب کنیم.

MP5K ، SMGانحصاری در ویکندی است که جایگزین وکتور شد. سپس، MP5K و UZI دو SMG 9میلی متری اصلی در این نقشه هستند. بنابراین ، باعث شد بسیاری از بازیکنان در انتخاب اسلحه گیج شوند. بیایید SMG بهتر را در این نقشه انتخاب کنیم. با خرید یوسی پابجی موبایل از فروشگاه اینترنتی آیدی گیم می تونید آیتم های ویژه ای رو بدست بیارید.

قدرت

آسیب پایه MP5K بسیار بیشتر از UZI است. با این حال، Micro UZI SMG با سریعترین نرخ آتش سوزی (0.048 ثانیه) است. بنابراین ، آسیب بیشتری در ثانیه نسبت به MP5K دارد. پس اگر با دقت شلیک کنید، می توانید دشمن را سریعتر با UZI سرنگون کنید.

لگد

برای گرفتن لگد اسلحه نیازی به استفاده از جبران کننده ندارید. در عوض، می توانید از فلش هایدر یا سوپرسر برای پنهان کردن موقعیت خود استفاده کنید. با این حال، UZI با پخش شدن گلوله کمی بهتر است. بنابراین ، می توانید با دقت بالاتری از شلیک ران اقدام کنید.

افزونه ها

به جز دامنه 8 برابر، می توانید تمام دامنه ها را به MP5K ضمیمه کنید. با این حال، UZI فقط از یک نقطه هولوگرافی یا قرمز برای هدف گیری بهتر پشتیبانی می کند. علاوه بر این، هر دو این اسلحه ها از یک خشاب، پوزه بند و قنداق  پشتیبانی می کنند.

ظرفیت

MP5K خشاب بزرگتری نسبت به UZI دارد. بدون افزایش خشاب، ظرفیت مهمات UZI فقط 25 تیر است در حالی که در MP5K 30 تیر است. وقتی یک خشاب بلند به این اسلحه ها متصل می کنید، ظرفیت مهمات آن اسلحه ها 10 گلوله افزایش می یابد. هر دو این اسلحه ها دو حالت شلیک از جمله تک و تمام اتوماتیک برای ضربه زدن و اسپری گلوله ها را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.