Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

ایردراپ ها در بازی پابجی موبایل

نقد و بررسی ایردراپ ها در بازی پابجی موبایل

نقد و بررسی ایردراپ ها در بازی پابجی موبایل

ویژگی های منحصر به فرد بازی PUBG Mobile آن را به یکی از بهترین بازی ها از ژانر Battle Royale تبدیل کرده است. بازی پابجی موبایل پر درآمد ترین بازی موبایل در ماه مه بود و درآمد این بازی حدود 226 میلیون دلار بود.

کاربران بازی پابجی موبایل همه چیز را در مورد ایردراپ ها می دانند. برای تازه کارها، ایردراپ ها جعبه های قرمز بزرگی است که دود قرمز منتشر می کند و چیزی است که همه 100 بازیکن روی نقشه منتظر آن هستند و آن را می بینند.

ایردراپ ها در بازی پابجی موبایل جعبه ای از تجهیزات مانند اسلحه، کلاه ایمنی، مهمات و جلیقه است.

نقد و بررسی ایردراپ ها در بازی پابجی موبایل

تجهیزات درون ایردراپ ها تصادفی هستند که به طور رندم در مکان های مختلفی از بازی، از هواپیما پایین انداخته می شوند. موتور های هواپیما صدای بلند و خاص خود را دارند که در هنگام عبور هواپیما، توسط بازیکنان در نقاط مختلف زمین شنیده می شود.

در طی یک نقطه تصادفی در مسیر پرواز خود، یک جعبه از هواپیما رها می شود، توسط یک چتر بزرگ فرود می آید، نور سفید چشمک زن قابل مشاهده بر روی جعبه، دید آن را بهبود می بخشد.

هنگامی که به زمین برخورد کرد، دود قرمز فعال می شود و به هر کسی که در زمین بازی است، محل فرود جعبه را نشان می دهد.

مکان ایردراپ ها در بازی پاجی موبایل نامشخص است و در مکان های تصادفی فرود می آیند. ایردراپ ها می توانند در مکان های ناجور یا دشوار مانند آب یا پشت بام ها فرود بیایند.

چیزی دور از انتظار نیست که بتوان آن ها را در مکان های غیرقابل دسترسی مانند قله کوه شیب دار یا روی سقف های شیروانی پیدا کرد. در حالی که ایردراپ ها حاوی موارد بسیار نادر یا مواردی هستند که منحصر به ایردراپ ها هستند.

 

ایردراپ ها در بازی پابجی موبایل

 

محتوای ایردراپ ها در بازی پابجی موبایل

همانطور که در بالا ذکر شد، ایردراپ ها شامل موارد نادری هستند که بازیکنان معمولاً هنگام لوت کردن خانه ها آن ها را پیدا نمی کنند. برخی از مواردی که می توانید در این جعبه ها پیدا کنید شامل موارد زیر است:

این ها لیست مواردی است که بازیکنان می توانند از این جعبه ها بدست آورند:

سلاح ها: M249، AWM، Mk14، Groza و AUG A3

لوازم: کلاه ایمنی سطح 3، زره های سطح 3 و کوله های سطح 3

لباس: لباس مخصوص زمین

اقلام مصرفی: کیت پزشکی و سرنگ آدرنالین

ضمیمه های سلاح: اسکوپ های 4 و 8، خفه کن های اسلحه

ایردراپ خود را عاقلانه انتخاب کنید

ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که ایردراپ در مکان های مشکل مانند سقف ساختمان ها یا شاید روی آب فرود بیاید. بهتر است از غارت این مناطق خود داری کنید زیرا می تواند موقعیت تیم شما را به خطر بیندازد. تیراندازها همیشه چنین جعبه هایی را مورد هدف قرار می دهند و تیراندازی در پشت بام یا در آبی که بازیکنان نمی توانند سریع حرکت کنند برای آن ها آسان می شود.

زمان بندی مناسب برای غارت ایردراپ ها در بازی پابجی موبایل

بازیکنان قرار است محل دقیق افتادن ایردراپ را ردیابی کنند و زمان ایده آل برای غارت ایردراپ ها در حدود 10-15 ثانیه بعد از فرود آن است. هر چیزی بعد از 30 ثانیه اولیه بسیار خطرناک است زیرا چندین تیم دیگر نیز به همین دلیل وجود خواهند داشت.

یک بینش اساسی در مورد Flare gun این است که اطمینان حاصل کنید در حالی که در منطقه امن هستید، شلیک می کنید. در غیر این صورت به جای جعبه ی مهمات، یک ماشین ضد گلوله دریافت می کنید.

 

ایردراپ ها در بازی پابجی موبایل

 

شما می توانید برای خرید تمام محصولات بازی پابجی موبایل به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آنها را خریداری کنید. اگر شما نیز از طرفداران پابجی موبایل هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید یوسی پابجی دارید میتوانید با مراجعه به بخش محصولات، در سایت آیدی گیم هر مقدار یوسی که میخواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به اکانت شما اضافه شود.

نکات مهم

بازیکنان باید در هنگام نزدیک شدن و غارت کردن ایردراپ ها بسیار احتیاط کنند. بازیکنان مختلف دیگری نیز خواهند بود که در اطراف این ایردراپ ها کمپ می کنند تا کسانی که به جعبه نزدیک شده و مشغول لوت می شوند را مورد هدف قرار دهند.

بنابراین، بازیکنان باید قبل از هر اقدامی محیط اطراف ایردراپ ها را به درستی بررسی کنند. کاملاً ضروری است که آن ایردراپ ها در عرض چند ثانیه غارت شوند، زیرا ایردراپ ها بسیاری از تیم های دیگر را نیز به خود جذب می کند.

در اینجا یک نکته حرفه ای آورده شده است که بسیاری از بازیکنان برتر بازی از آن پیروی می کنند. در حالی که به ایردراپ نزدیک می شوید بهتر است حداقل از دو یا سه نارنجک دودزا برای پوشاندن ایردراپ و مناطق اطراف آن استفاده کنید.

 

ایردراپ ها در بازی پابجی موبایل

 

دود در اطراف ایردراپ باعث می شود دشمنان شلیک مستقیم نکنند زیرا دید آن ها صفر است. تمام کاری که آن ها می توانند انجام دهند این است که کورکورانه شلیک کنند، که دقیق نیست. تیم شما به راحتی می تواند ایردراپ را غارت کرده و از آن مکان فرار کند.

چشم پوشی از ایردراپ ها در بازی پابجی موبایل

بازیکنان بعضی اوقات مجبورند که یک ایردراپ را رها کنند. همانطور که قبلاً گفته شد، آن ها در مکان های تصادفی فرود می آیند. آن ها ممکن است گاهی روی سقف یا داخل آب بنشینند که مکان مناسبی برای غارت کردن نیست و ممکن است تیم های دیگر از این گونه ایردراپ ها به عنوان تله استفاده کنند.

هماهنگی تیم ها

هماهنگی بین اعضای تیم در هنگام غارت ایردراپ ها ضروری ترین عنصر است. نزدیک شدن به ناحیه افتادن ایردراپ در اتومبیل بسیار مهم است. ثانیا مسئولیت ها باید بین تمام اعضای تیم تقسیم شود.

دو عضو تیم با بالاترین سطح زره و کلاه ایمنی باید پایین بیایند تا ایردراپ را در حالت نشسته غارت کنند. دو عضو دیگر باید دائما به دنبال تهدیدهای ورودی باشند زیرا ایردراپ ها حساس ترین منطقه نقشه است.

توزیع مجدد لوازم

یک تیم بازیکنانی با گیم پلی متفاوت دارد و ضروری است شما از مهارت های آن ها نهایت استفاده را ببرید. هنگامی که تیم به غارت کردن ایرداپ پایان داد، آن ها باید وسایل را بین اعضای تیم خود توزیع کنند. به عنوان مثال، AWM به بهترین تیرانداز در تیم و Groza را به برترین مهاجم تیم می دهند و بقیه ی لوازم هم به همین ترتیب بین اعضای تیم تقسیم می شود.

 

ایردراپ ها در بازی پابجی موبایل

 

وقتی که کار شما با غارت ایردراپ تمام شده است، بعد چه اتفاقی می افتد؟

هنگامی که تیم شما به غارت ایردراپ ها در بازی پابجی موبایل پایان داد، به دنبال ساختمان های اطراف محل قرارگیری جعبه برای کمین برای سایر تیم هایی که وارد منطقه برای لوت می شوند باشید. ایردراپ ها بهترین راه برای ایجاد تله است زیرا بازیکنان برای جمع آوری این سلاح ها و لوازم کمیاب فریب داده می شوند.

هنگامی که تیم شما موقعیت های خود را به دست گرفت، تنها کاری که باید انجام دهید این است که این گلوله ها را شلیک کرده و حداکثر کیل را به دست آورید.

امتیاز دهید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.