Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

کاراکتر Kapella

نقد و بررسی کاراکتر Kapella در بازی فری فایر Free Fire

نقد و بررسی کاراکتر Kapella در بازی فری فایر Free Fire

بازی فری فایر Free Fire یک بازی چند نفره بتل رویال (Battle Royal) است که توسط شرکت Garena ساخته شده است. این بازی یک پدیده جهانی در دنیای بازی های موبایل و یکی از بهترین بازی های سبک بتل رویال موجود در بازار است. فری فایر بیش از 500 میلیون بار در Google Play Store، دانلود شده است.

کاراکتر جدید Free Fire که در ماه گذشته معرفی شده، به لطف مهارت، ظاهر شگفت انگیز و همچنین یک داستان جالب پس زمینه، به یکی از محبوب ترین کاراکتر های بازی های فری فایر تبدیل شده است. امروز ما به شما کمک خواهیم کرد کاراکتر Kapella در بازی فری فایر را در زندگی واقعی بیشتر کشف کنید.

نقد و بررسی کاراکتر Kapella در بازی فری فایر Free Fire

Kapella دختر زیبایی است که به عنوان خواننده در یک گروه موسیقی K-Pop فعالیت می کند. علاوه بر ظاهر زیبا، عاشق صدای زیبای او نیز خواهید شد. برای آن دسته از بازیکنانی که می خواهید بیشتر با Kapella آشنا شوند، توصیه می کنیم که حتما به خواندن ادامه مطلب ادامه دهند.
این شخصیت زیبا با موهای نقره ای فقط برای لذت بردن آواز نمی خواند. مهارت اصلی او، “Healing Song” نامیده می شود، به لطف قدرت آواز خواندن می تواند دوستان و هم تیمی هایش را بهبود (Heal) دهد.
گفته می شود کاپلا دختری 21 ساله است که در 17 ژوئیه به دنیا آمد. او واقعاً عاشق موسیقی، به ویژه ژانرهای پاپ و K-Pop است. کاپلا پس از پیروزی در یک مسابقه آواز در سن 18 سالگی، سرانجام توانست نام خود را به عنوان یک خواننده در سراسر جهان مشهور کند.

 کاراکتر Kapella

زندگینامه کاراکتر Kapella بازی فری فایر در زندگی واقعی

نام: کاپلا Kapella
ملیت: کره ای
سن: 21 سال
تاریخ تولد: 17 جولای 2016
شغل: خواننده اصلی گروه K-Pop
سرگرمی ها: خرید، امور خیریه، گوش دادن به موسیقی رپ

شخصیت کاراکتر Kapella بازی فری فایر در زندگی واقعی

او نسبت به کاری که انجام می دهد مثبت است و تا زمان انجام آن ادامه می دهد.
از بیرون، او همیشه سرحال به نظر می رسد، اگرچه لزوماً در قلب خود احساس یکسانی ندارد.
او می داند چه می خواهد و همیشه برای آن می جنگد.
او به افراد دیگر اهمیت می دهد.
او به سبک لباس خود اهمیت می دهد.
او بهترین ها را برای دنیا می خواهد، حتی اگر این بدان معنی باشد که مجبور شود قوانین را زیر پا بگذارد.

توانایی های کاراکتر Kapella بازی فری فایر در زندگی واقعی

آواز خواندن: یک خواننده حرفه ای با صدای سوپرانو

توانایی فنی: متوسط ​، اصول هک را می داند
مد و لباس: همیشه زیبا به نظر می رسد، همیشه می داند چه لباسی مناسب هر شرایطی است

 کاراکتر Kapella در بازی فری فایر Free Fire

پیش زمینه کاراکتر Kapella بازی فری فایر در زندگی واقعی

دوران کودکی
Kapella از کودکی عاشق آواز، به ویژه موسیقی پاپ بود. خانواده Kapella استعداد او به عنوان خواننده را شناختند و دوست داشتند او به یک خواننده مشهور تبدیل شود. با این حال، Kapella نمی فهمید که خانواده اش استعداد او را برای خودشان می خواهند. آنها فقط می خواستند از شهرت کاپلا سو استفاده کنند تا در جامعه مورد احترام قرار بگیرند.
آنها به آنچه Kapella واقعاً می خواهد اهمیتی نمی دهند، فقط باید بتواند موفق و مشهور باشد.

موسیقی پاپ
استعداد خوانندگی که Kapella مورد توجه آژانس های استعدادیابی قرار گرفت. او بلافاصله به دنیای پاپ نوجوان وارد شد. یکی از آهنگ هایی که او نوشت بلافاصله محبوب و باعث شهرت او شد. زمان بزرگ شدن، از صنعت موسیقی متنفر شد زیرا مردم آنجا تشنه پول و شهرت بودند.
از طرف دیگر، او هنوز هم عاشق موسیقی است. سرانجام، هنگامی که او 18 ساله بود، تصمیم گرفت از آژانس و خانواده اش جدا شود و گروه خود را بسازد. وی همچنین بخشی از درآمد خود را به فعالیت های خیریه اهدا کرد.

مهارت های کاراکتر Kapella در بازی فری فایر

در فری فایر، Kapella مهارتی به نام Healing Song دارد که بسیار ارزشمند است. استفاده از مهارت Kapella خیلی آسان است زیرا Kapella می تواند یک امتیاز بسیار قوی برای همه اعضای تیم ایجاد کند. اثر مهارت Kapella بسیار جالب است زیرا می تواند اثر بخشی بهبود (Healing)  را از طریق وسایل و تجهیزات افزایش دهد.
علاوه بر افزایش اثر بهبودی، Kapella همچنین کاهش از دست دادن HP تیم را فراهم می کند. از آنجا که این اثر ضریب بالایی دارد، بنابراین ارزش آن را دارد که سطح آن را افزایش دهید. حتی در سطح 1 نیز تأثیر این مهارت خیلی مفید است.

سطح بندی مهارت کاراکتر Kapella

Healing Song سطح 1: اثر بهبودی آیتم ها را 10٪ و بهبودی مهارت ها را 10٪ افزایش می دهد. در صورت کاهش، از دست دادن HP هم تیمی ها را 20٪ کاهش می دهد.

Healing Song سطح 2: اثر بهبودی آیتم ها را 12٪ و بهبودی مهارت ها را 10٪ افزایش می دهد. در صورت کاهش، از دست دادن HP هم تیمی ها را 22٪ کاهش می دهد.

Healing Song سطح 3: اثر بهبودی آیتم ها را 14٪ و بهبودی مهارت ها را 10٪ افزایش می دهد. در صورت کاهش، از دست دادن HP هم تیمی ها 24٪ کاهش می دهد.

Healing Song سطح 4: اثر بهبودی آیتم ها را 16٪ و بهبودی مهارت ها را 10٪ افزایش می دهد. در صورت کاهش، از دست دادن HP هم تیمی ها را 26٪ کاهش می دهد.

Healing Song سطح 5: اثر بهبودی آیتم ها را 18٪ و بهبودی مهارت ها را 10٪ افزایش می دهد. در صورت کاهش، از دست دادن HP هم تیمی ها 28٪ کاهش می دهد.

Healing Song سطح 6: اثر بهبودی آیتم ها را 20٪ و بهبودی مهارت ها را 10٪ افزایش می دهد. در صورت کاهش، از دست دادن HP هم تیمی ها را 30٪ کاهش می دهد.

چگونه کاراکتر Kapella را در بازی فری فایر باز کنیم؟

Kapella از قدرت و ارتقا بیشتری برخوردار است زیرا می تواند مهارت های درمانی را برای هم تیمی های خود افزایش دهد. Healing Song در میدان جنگ فری فایر بسیار انعطاف پذیر و مفید است. بنابراین، بسیاری از بازیکنان می خواهند این شخصیت را داشته باشند.
برای باز کردن قفل این کاراکتر، باید 300 الماس هزینه کنید. اگر می خواهید بسته های ویژه و اسلحه اختصاصی او داشته باشید، باید الماس بیشتری بپردازید. بسته نرم افزاری لوکس او اکنون برای شما 1199 الماس هزینه دارد. 50٪ تخفیف دارد. این بسته شامل شخصیت Kapella، لباس خاص او و یک کارت کاراکتر سطح 4 است.

شما می توانید برای خرید جم فري فاير از فروشگاه اینترنتی سایت آیدی گیم اقدام کنید. فروشگاه اینترنتی آیدی گیم دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و شما می توانید یک خرید امن و مطمئن را در آن داشته باشید.

 کاراکتر Kapella

سلاح های پیشنهاد شده برای کاراکتر Kapella در بازی فری فایر

Kapella می تواند از هر سلاحی استفاده کند. در اینجا چند سلاح توصیه شده برای استفاده برای Kapella آورده شده است. اولین سلاح می تواند اسلحه جدید Thompson ،MP40 و UMP باشند. آن SMG ها مناسب او هستند. علاوه بر این، شما به یک AR یا یک اسلحه اسنایپر مانند SCAR-L  AKM یا VSS نیاز دارید. علاوه بر این، حیوانات خانگی (pet) پیشنهادی Detective Panda و Spirit Fox هستند.

امیدواریم که این موضوع برا شما مفید بوده باشد. اگر به مطالب دیگری در زمینه ی بازی فری فایر Free Fire علاقه مند هستید می توانید در سایت آیدی گیم آن ها را دنبال کنید و خوشحال می شویم که تجرییات و مشاهدات خودتان را در این زمینه با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.