Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

سلاح های Mini-14 و QBU در پابجی موبایل

نقد و بررسی سلاح های Mini-14 و QBU در بازی پابجی موبایل

نقد و بررسی سلاح های Mini-14 و QBU در پابجی موبایل

بازی PUBG Mobile اخیرا QBU را برای جایگزینی Mini-14 در مپ Sanhok معرفی کرده است. طراحان این بازی دائما سعی در پویاسازی محیط این بازی دارند. به طرزی که آنها با معرفی اسلحه ها و مپ ها و بسیاری دیگر از جزئیات، سعی در جذاب تر کردن این بازی برای کاربران خود هستند. بیایید مقایسه کنیم تا ببینیم این اسلحه DMRچرا جایگزین افسانه ای Mini-14 در این نقشه شده است.

نقد و بررسی سلاح های Mini-14 و QBU در پابجی موبایل

 

blank

 

اسلحه Mini-14 در مقابل QBU در پابجی موبایل

اسلحه های QBU و Mini-14 در حالت کلاسیک روی یک نقشه ظاهر نمی شوند. با این وجود می توانید از هر دو آنها در حالت TDM و اتاق آموزش برای مقایسه قدرت و ویژگی های آنها استفاده کنید. QBU یکی از دو سلاح انحصاری در Sanhok است.

اسلحه Mini-14

این تفنگ یک DMR سبک و نیمه اتوماتیک است که باعث افزایش پایداری و لگد زدن کم می شود و این امر برای نبردهای کوتاه برد کاملاً موثر است. این اسلحه می تواند در کل 20 گلوله در خشاب خود داشته باشد که می تواند با استفاده از یک ماگ بلند به 30 گلوله برسد. در حقیقت، در بین تمام DMR ها ، Mini 14 بیشترین ظرفیت ماگ را دارد و آن را با بسیاری از AR ها برابر می کند.

اسلحه QBU

تفنگ QBU یک تیرانداز چوبی است که مناسب مپ Sanhok است. هنگامی که مستقر می شوید، دو پایه در آن وجود دارد به طور قابل توجهی باعث کاهش لگد تفنگ هنگام شلیک کردن می شوند.

 

blank

 

خسارت

آسیبی که QBU وارد می کمد نسبت به Mini-14 کمی بیشتر است. پیش از معرفی اسلحه QBU، اسلحه مینی یکی از ضعیف ترین اسلحه ها از نظر میزان خسارت زنندگی به دشمن بوده. میزان آسیب زدن این DMR منحصر به فرد 48 است در حالی که میزان آسیب زدن Mini-14 برابر 46 است. آسیب پایه، آسیب دیدگی بدن و آسیب دیدگی سر نیز در QBU بالاتر از Mini-14 است.

شما می توانید برای خرید تمام محصولات بازی پابجی موبایل به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آنها را خریداری کنید. اگر شما نیز از طرفداران پابجی موبایل هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید یوسی پابجی دارید میتوانید با مراجعه به بخش محصولات، در سایت آیدی گیم هر مقدار یوسی که میخواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به اکانت شما اضافه شود.

سرعت گلوله

با این وجود Mini-14 سرعت گلوله بالاتری دارد. سرعت گلوله آن 990 متر بر ثانیه است، کمی بیشتر از سرعت گلوله QBU که 945 متر بر ثانیه است. بنابراین، میزان افت گلوله این تفنگ افسانه ای DMR کمتر از QBU است.
اما برای QBU اهمیتی ندارد زیرا دامنه مبارزه در Sanhok نسبت به نقشه های دیگر مانند Erangel و Miramar کوتاه تر است. کافی است QBU را به یک DMR قدرتمند در این جزیره گرمسیری کوچک تبدیل کنید.

سرعت شلیک (Fire Rate)

اسلحه های Mini-14 و QBU سرعت شلیک یکسانی دارند. مدت زمان تأخیر بین دو گلوله 0.1 s است. بنابراین، آنها می توانند تا 600 گلوله در دقیقه بدون مدت زمان بارگیری مجدد شلیک کنند. که در بین اسلحه های DMR دارای نرخ خوبی از نظر سرعت و ریتم شلیک دارند. بنابراین، آنها در این ویژگی تقریبا مساوی هستند.

 

blank

 

محدوده شلیک موثر

تفنگ Mini-14 از برد موثرتری برخوردار است. این دلیل مناسب بودن آن برای نقشه های بزرگ مانند Erangel، Miramar و Vikendi است. حداکثر آسیب آن تا محدوده 90 متری است اما میزان خسارتش بعد از آن شروع به افت می کند. علاوه بر این، حداکثر برد موثر Mini-14 هزار متر است. این خسارت بین 90 تا 420 متر کاهش می یابد.
حداکثر آسیب QBU نیز در عرض 90 متر باقی مانده و بین 90 تا 400 متر کاهش می یابد، کمی کوتاه تر از Mini-14. با این حال، حداکثر دامنه موثر این DMR انحصاری کمی بیشتر است و می تواند تا 1050 متر برسد.

ظرفیت مهمات

ظرفیت مهمات Mini-14 بیشتر است (20 تا 30 گلوله در هر بار البته با احتساب خشاب های مخصوص). در همین حال، ظرفیت مهمات QBU مانند سایر DMR های دیگر است (10 تا 20 گلوله در هر بار). بنابراین، مدت زمان بارگیری مجدد Mini-14 بیشتر است(3.6 ثانیه بدون سرعت گرفتن سریع). مدت زمان بارگیری مجدد QBU برابر 3 ثانیه است بدون افزایش سرعت. این ویژگی برای این نقشه کوچک با نبرد سریع تر مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.