Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

نقد و بررسی مود زامبی بازی پابجی موبایل PUBG Mobile

نقد و بررسی مود زامبی بازی پابجی موبایل PUBG Mobile

نقد و بررسی مود زامبی بازی پابجی موبایل PUBG Mobile

با عرض سلام خدمت شما همراهان همیشگی وب سایت آیدی گیم. در این مقاله نیز درباره بازی جذاب PUBG Mobile قصد دارم تا مطالبی را برایتان بیان کنم تا نسبت به این بازی شناخت بهتری داشته باشید. امیدوارم که در پایان مطالب ذکر شده مفید باشد.

همانطور که قطعا می دانید پابجی موبایل یکی از بهترین بازی های موبایلی و اکشن در سال های اخیر است که در مقایسه با سایر بازی ها طرفداران بیشتری دارد. یکی از مود های جذاب این بازی که باعث شده است تا محبوبیت این بازی به طرز چشم گیری افزایش یابد زامبی مود است. در ادامه با من همراه باشید تا توضیحاتی را در مورد زامبی مود خدمت شما بیان کنم.

نقد و بررسی مود زامبی بازی پابجی موبایل PUBG Mobile

نقد و بررسی مود زامبی بازی پابجی موبایل PUBG Mobile

زامبی مود در آپدیت های اخیر بازی پابجی موبایل به این بازی اضافه شده است. بهتر است بدانید که در حالت زامبی در روز و در فضای بازی که شما در آنجا قرار دارید، زامبی ها هم هستند و دیده می شوند. هنگامی که شب می شود به مرور به تعداد آن ها افزوده می شود و به شما حمله می کنند و تا 4 روز درگیر آن ها هستید و بر تعدادشان افزوده می شود. شما باید بتوانید بعد از این 4 روز هم زامبی ها و هم حریف های خود را بکشید.

در مود زامبی شما می توانید از سلاح های قدرتمند تر و قوی تری استفاده کنید اما باید این سلاح های قدرتمند را بدست آورید، پس سعی کنید که در طول بازی با دقت عمل کنید. زامبی مود حالت های مختلفی دارد که در ادامه در مورد هر یک از آن ها مطالبی را بیان می کنیم.

حالت های مختلف در زامبی مود

بازی پابجی موبایل دارای حالت های مختلفی است که زامبی مود از جمله معروف ترین حالت های این بازی به شمار می رود. حالت زامبی در پابجی موبایل به یکی از اعتیادآور ترین بخش های این بازی تبدیل شده است. از جمله دلایل محبوبیت زامبی بود گرافیک و صداگذاری فوق العاده ای است که برای آن در نظر گرفته اند. حالت های زامبی مود عبارتند از:

  • Survive the Dawn

در سایر مقالات برای شما بیان کردیم که در ابتدای بازی شما با هوش مصنوعی و ربات هایی که هستند بازی را اجرا می کنید و تا چندین مرحله نیز با آن ها به رقابت می پردازید و سپس با کاربران آنلاین و واقعی وارد مبارزه می شوید. در این حالت زامبی مود نیز که به واسطه سیستم و هوش مصنوعی کنترل می شود، شما باید با آن ها بجنگید و آن ها را شکست دهید. سعی کنید حتما از این فرصت به خوبی استفاده کنید، زیرا می توانید توانایی های خود را برای شرکت در رقابت های واقعی افزایش دهید.

برای اینکه بتوانید در مود زامبی بازی پابجی موبایل برنده باشید باید اکانت خود را ارتقا دهید و برای ارتقای اکانت نیاز به یوسی دارید. برای خرید یوسی پابجی می توانید به وب سایت معتبر آیدی گیم مراجعه کنید تا در کمترین زمان ممکن خرید شما فعال شود.

  • Infection

در حالت قبلی شما با زامبی هایی رو به رو بودید که توسط هوش مصنوعی کنترل می شدند اما در این حالت شما باید به نبرد با زامبی هایی بروید که توسط افراد دیگر کنترل می شوند. به هیچ عنوان نگران نشوید، زیرا همانطور که زامبی ها سلاح ها و حالت های مختلفی برای حمله در اختیار دارند، شما هم همان امکانات را در اختیار دارید و به خوبی می توانید نوع حمله و حرکات آن ها را پیش بینی کنید. سعی کنید برای پیروز شدن از تکنیک و استراتژی خاص به خود استفاده کنید.

زامبی مود در بازی پابجی موبایل کجاست؟

در بازی پابجی موبایل شما تنها در مکان هایی خاص قادر هستید تا زامبی مود را اجرا کنید و به رقابت بپردازید. در ابتدا باید نقشه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس به رقابت وارد شوید. در هر رقابتی که دارید شما با 98 زامبی باید رو به رو شوید.

نقد و بررسی مود زامبی بازی پابجی موبایل PUBG Mobile

مکان های مود زامبی

شما باید بازی را در سه مکان مختلف اجرا کنید و برتری شما نسبت به دیگر کاربران که در حال کنترل زامبی ها هستند این می باشد که شما قادر خواهید بود که از سلاح های مختلف برای نابودی زامبی ها استفاده کنید اما زامبی ها هیچ سلاحی ندارند و در عوض دارای یک نیروی خاص هستند که می توانند شما را در کمترین زمان ممکن از بین ببرند.

بنابراین بهتر است که خود را از دید زامبی ها پنهان کنید و به صورت غافلگیرانه به آن ها حمله کنید. در واقع برای اینکه بتوانید در حالت زامبی برنده شوید باید با استراتژی بازی کنید. سعی کنید از هوش خود در طول بازی به خوبی استفاده کنید.

نقشه های جدید

در زامبی مود نقشه های جدیدی برای بازیکنان اضافه شده است که در روند بازی شما بسیار تاثیر گذار است. به این نکته نیز توجه داشته باشید که تیمی در پایان برنده است که بتواند زنده بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.