Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

کاراکتر رافائل

نقد و بررسی کاراکتر رافائل در بازی فری فایر

نقد و بررسی کاراکتر رافائل در بازی فری فایر

بازی Free fire یک بازی بتل رویالی کاراکتر محور است. یک بازی با دامنه ای از کاراکترهای متنوع که هر کاراکتر مهارت های متمایزی نسبت به دیگری دارد و خود این امر موجب جذابتر شدن و محبوبیت بیشتر این بازی شده است. شما با هر مهارت و تکنیکی گزینه ای برای انتخاب دارید. ضمن اینکه با آپدیت های جدید، کاراکترهای دیگری نیز به بازی اضافه می شوند که ممکن است برای مهارت شما مناسب تر از گزینه قبلی باشند.

در این مطلب قصد دارم یکی از این کاراکترها به نام رافائل را به شما معرفی کنم. یک کاراکتر خوش پوش و جذاب با مهارت های قابل توجه که می تواند انتخاب جدید شما در محبوب ترین بازی سال 2019 باشد.

آنچه باید در مورد کاراکتر رافائل بدانید

کاراکتر رافائل از دسته کاراکترهایی است که هم دارای ظاهر جذابی است و هم مهارت هایی دارد که توجه بسیاری از بازیکنان حرفه ای و نیمه حرفه ای را می تواند به خود جلب کند. در زیر ابتدا به مهارت های پایه و سپس به ویژگی های این کاراکتر در سطوح مختلف خواهم پرداخت و در نهایت چند ترفند را توصیه می کنم که می تواند در استفاده بهتر از این کاراکتر به شما کمک کند.

معرفی

طرفداران بازی فری فایر می دانند که کسی بی جهت پا به این جزیره پر از خطر نمی گذارد. هر کس دلیلی دارد و همان دلیل انگیزه ای برای جنگیدن بر سر بقا، مرگ و زندگی است. رافائل هم دلیلی برای خود دارد و چه دلیلی برای یک مرد خانواده مهمتر از انتقام از کسانی است که اعضای خانواده اش را از او گرفته اند. او به دنبال برقراری عدالت جهانی از نگاه خود است.

این سرباز حرفه ای با وجود اینکه فقط 31 سال سن دارد اما بسیار با تجربه است و حالا به یک قاتل تمام عیار تبدیل شده است. او پس از افزایش توانایی های خود به عنوان یک سرباز، حالا به جزیره پر رمز و راز بازی فری فایر آمده است.

مهارت ها

این قاتل بی رحم مهارت های منحصر به خود نیز دارد. در تکنیک های مخفی کاری بی نظیر است و به خوبی می تواند در لحظه ای مناسب کار رقیبان خود را یکسره کند. رافائل ظاهری شبیه به کاراکترهای بازی و فیلم های معروف دارد. سر تا پا سیاه می پوشد و حتی دستان خود را با دستکش مشکی می پوشاند تا به خوبی بتواند در دل تاریکی ها از دست دشمن مخفی باشد.

رافائل بازی فری فایر

افزایش مهارت های کاراکتر رافائل در بازی فری فایر

طرفداران بازی فری فایر می دانند که هر کاراکتری قابلیت هایی به صورت پایه ای با خود دارد که با گذشت بازی و طی کردن مراحل، سطح این کاراکتر و مهارت های او بالاتر می رود که این سیستم افزایش و ارتقاء سطح، بسیار مورد توجه بازیکنان قرار دارد و می توان تاثیر آن را به وضوح در روند بازی دید.

تغییر زمان لازم برای مخفی کاری با تغییر سطح کاراکتر رافائل

همانطور که گفتم مهارت اصلی رافائل، مخفی کاری اوست. در سطوح مختلف شاهد تغییر در زمان مخفی کاری او خواهید بود. منظور بیشتر مدت زمانی است که شما احتیاج دارید تا با مخفی شدن از دید دشمن او را بکشید. به همین خاطر است که با بالا رفتن سطح این کاراکتر در بازی فری فایر، زمان مخفی شدن او نیز کاهش می یابد. از این زمان با عنوان زمان مخفی کاری اسم برده ام.

سطح 1:

زمان مخفی کاری شما در این سطح و در مینی مپ ها 8 الی 90 ثانیه است.

 سطح 2:

زمان مخفی کاری شما در این سطح و در مینی مپ ها 8 الی 80 ثانیه است.

سطح3:

زمان مخفی کاری شما در این سطح و در مینی مپ ها 8 الی 70 ثانیه است.

سطح 4:

زمان مخفی کاری شما در این سطح و در مینی مپ ها 8 الی 60 ثانیه است.

سطح 6:

زمان مخفی کاری شما در این سطح و در مینی مپ ها 8 الی 50 ثانیه است.

سطح 8:

زمان مخفی کاری شما در این سطح و در مینی مپ ها 8 الی 40 ثانیه است.

در دو سطح 5 و 7 نیز شاهد تغییرات ظاهری در کاراکتر رافائل هستیم.

تمامی قابلیت ها و مهارت های این کاراکتر و همچنین آیتم ها و سلاح های بازی فری فایر به کمک جم فری فایر می توانند ارتقاء پیدا کنند.

جهت خرید جم فری فایر می توانید به راحتی به وب سایت آیدی گیم سر بزنید و اقدام به خرید آن در اسرع وقت کنید.

ترفندهای کاراکتر رافائل

هر کاراکتر می تواند با رعایت چند ترفند توسط کاربرش بهتر پتانسیل خود را به رخ دشمن بکشد. رافائل نیز این ویژگی را دارد.

به شما توصیه می کنم که در هنگام استفاده از این شخصیت از Dead Silent استفاده کنید. با کمک این آیتم می توانید بهتر تکنیک های مخفی کاری را پیاده کنید، زیرا این آیتم موجب می شود که مکان شما در مینی مپ ها دیده نشود.

با توجه به اینکه با وجود مخفی شدن، هنوز صدای سلاح شما شنیده می شود، استفاده از یک Muzzle و یا Silencer صدای اسلحه شما را کاهش می دهد.

مهارت ASAP خود را نیز افزایش دهید. با این کار زمان خنک کننده از 90 ثانیه به حداکثر 40 ثانیه کاهش می یابد.

ضمن آنکه برای پشتیبانی از این کاراکتر نیز Moco و Laura را به شما توصیه می کنم.

اگر شما نیز در استفاده از کاراکتر رافائل نکات و ترفندی دارید با من در میان بگذارید تا با سایر علاقمندان این بازی مهیج به اشتراک بگذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.