Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

بررسی اسکوپ ها در بازی پابجی موبایل

نقد و بررسی اسکوپ ها در بازی پابجی موبایل PUBG Mobile

نقد و بررسی اسکوپ ها در بازی پابجی موبایل

بازی PUBG Mobile یکی از محبوب ترین بازی ها در سبک Battle Royale است که در سراسر دنیا طرفداران بسیار زیادی دارد و در رتبه بهترین بازی ها قرار دارد.

در بازی پابجی موبایل اسلحه های زیادی وجود دارد که هر کدام کارایی خاص خود را دارد.

اگر شما بخواهید در بازی جزو نفرات برتر بازی شوید باید بدانید در چه درگیری ای از چه اسلحه ای با چه اسکوپی استفاده کند. اگر از دوربین های اشتباه در درگیری هایتان استفاده کنید ممکن است به ضرر شما تمام شود.

نقد و بررسی اسکوپ ها در بازی پابجی موبایل

باید اسکوپ ها را بشناسید و در نبرد های مختلف از اسکوپ درست استفاده کنید.

بازی پابجی موبایل تنوع اسکوپ های گسترده ای برای دامنه های مختلف نبرد، از نبرد های کوتاه تا میانه و دوربرد دارد. ما در این پست بررسی می کنیم که بهترین دامنه در این بازی کدام است؟

بهترین اسکوپ در بازی پابجی موبایل

بازیکنان حرفه ای می توانند از یک دامنه برای همه دامنه های نبرد استفاده کنند. اما برای دامنه های مختلف نبرد می توانید از دامنه های مختلف نیز استفاده کنید.

شما می توانید برای خرید تمام محصولات بازی پابجی موبایل به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آنها را خریداری کنید. اگر شما نیز از طرفداران پابجی موبایل هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید یوسی پابجی دارید میتوانید با مراجعه به بخش محصولات، در سایت آیدی گیم هر مقدار یوسی که میخواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به اکانت شما اضافه شود.

Red dot

 

بررسی اسکوپ ها در بازی پابجی موبایل

 

بهترین اسکوپ برای جنگ نزدیک red dot است به این دلیل که اگر شما از اسکوپ با بزرگ نمایی بالا استفاده کنید محدوده دید شما را می گیرد و نمی توانید به راحتی دشمن را ببینید و او را در تیر رس قرار دهید. می توانید از آن برای هدف گیری دشمن و شلیک گلوله ها استفاده کنید. با این حال، شما نباید از اسکوپ برای کلت و شاتگان استفاده کنید.

red dot به دلیل نازک بودن قاب اطراف نشانه ترجیح بیشتری نسبت به holographic sight د ارد. هز چند، میدان دید را بیش از حد مسدود نمی کند.

اسکوپ 6 و 8

 

بررسی اسکوپ ها در بازی پابجی موبایل

 

بازیکنان حرفه ای معمولاً در نبردهای میان برد و دوربرد از اسکوپ 6 برای شلیک گلوله استفاده می کنند. آن ها همچنین بزرگنمایی این اسکوپ را برای مصارف مختلف مانند شلیک چندین گلوله یا یک گلوله تنظیم می کنند.

دامنه اسکوپ 6 در تیراندازی در فواصل بسیار زیاد، بیشتر از دامنه اسکوپ 8 مورد پسند است. به این دلیل که این دامنه متنوع تر است و نسبت به اسکوپ 8 بیشتر در بازی یافت می شود و استفاده از آن آسان تر است. البته اسکوپ 6 نسبت به اسکوپ 8 یک سری عیب هایی دارد. به عنوان مثال، اسکوپ 6 به اندازه اسکوپ 8، میدان دید را پوشش نمی دهد.

اسکوپ 3

اسکوپ 3 گزینه دوم برای شلیک گلوله در نبرد های میان برد است. یکی از کاربردی ترین اسکوپ ها از نظر بازیکنان اسکوپ 3 است چون جوری است که هم برای درگیری های نزدیک خوب است و هم برای درگیری های میان برد.

علاوه بر این، این اسکوپ محبوبیت بیشتری نسبت به اسکوپ 6 در حالت Battle Royale دارد و بیشتر از اسکوپ 6 در زمین بازی یافت می شود.

اسکوپ 4

اسکوپ 4 فقط برای DMR ترجیح داده می شود، مانندMini-14 ، SKS یا SLR در تعاملات میان رده هنگامی که نمی توانید اسکوپ 6 برای این اسلحه ها پیدا کنید. شما همچنین می توانید از این وسعت میان برد برای تفنگ های کوچک استفاده کنید اما اگر هدف بیش از 500 متر از شما فاصله داشته باشد، نمی تواند به اندازه اسکوپ 6 کار کند. علاوه بر این، به اندازه اسکوپ 6 همه کاره نیست.

اگر بخواهیم به طور خلاصه و کلی بگوییم، اسکوپ 6 بهترین دامنه در بازی پابجی موبایل است که می تواند برای نبرد های میان برد و دور برد استفاده شود. هم برای تیر اندازی به صورت تکی و هم برای شلیک گلوله به صورت خودکار مفید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.