Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

بررسی مپ TERMINAL کالاف دیوتی موبایل

بررسی مپ Terminal کالاف دیوتی موبایل

بررسی مپ Terminal کالاف دیوتی موبایل !

همانطور که می دانید مپ Terminal یکی از مپ های جدید در سیزن ۱۰ بازی Call Of Duty Mobile می باشد. من در این مطلب تصمیم گرفته‌ام که این مپ را به طور کامل به شما معرفی کنم و در رابطه با جزئیات آن صحبت کنم با من همراه باشید.

بررسی مپ Terminal کالاف دیوتی موبایل

پیش از اینکه به سراغ نقد و بررسی نقشه برویم بهتر است کمی در رابطه با نمای کلی نقشه صحبت کنیم.

  • نمای کلی نقشه

در واقع این نقشه دارای ابعاد متوسط می باشد و به دو بخش تقسیم می شود یک بخش مربوط به داخل ترمینال و بخش دیگر منطقه پارکینگ هواپیماها است. در داخل ترمینال شما می توانید در قسمت شمال شرقی لابی فرودگاه و همچنین پله های برقی که به سمت سالن غذاخوری منتهی می‌شود را مشاهده کنید، بازیکنان می توانند در این قسمت با استفاده از پله برقی به سایر مکان ها دسترسی پیدا کنند. لازم به ذکر است که در لابی فرودگاه و همچنین سالن غذاخوری رقابت ها و درگیری های بسیار زیادی در انتظار شما هستند، به شدت باید مراقب تک‌ تیراندازان باشید که در قسمت سالن غذاخوری مخفی شدند.

در قسمت اتاق ناهارخوری بازیکنان می توانند به سمت سالن اصلیه ترمینال بیایند و از قسمت خروجی می توانند از سالن خارج شوند، در این بین یک کتابفروشی وجود دارد که درگیری های بسیار زیادی رخ می دهد.

در قسمت خارجی ترمینال یعنی قسمتی که هواپیما و جعبه های پراکنده بسیار زیادی در اطراف هواپیما وجود دارد نبردهای بسیار زیادی رخ خواهد داد باید حسابی مراقب اطراف خود باشید.

در ادامه با ما همراه باشید تا در رابطه با تکنیک های مپ Terminal با شما صحبت کنم و اطلاعات کافی را در اختیارتان قرار دهم.

نکته اول

اولین نکته‌ای که در مپ Terminal کالاف دیوتی موبایل باید به آن توجه کنید این است که زمانبندی مسابقات توجه کنید. این نقشه می تواند برای بازیکنان تازه وارد بسیار پیچیده باشد و مشکلاتی را برای آنها به وجود بیاورد با توجه به پیچیدگی و چالش بسیار زیادی که دارد ممکن است بسیاری از بازیکنان در ابتدا سردرگم شوند بنابراین به خوبی اطراف خود را مشاهده کنید.

نکته دوم

هنگامی که در هر منطقه بازی می کنید سعی کنید که مختصات آن منطقه را به خوبی بشناسید و آن منطقه را مورد بررسی قرار دهید و سپس دوباره سعی کنید در آن منطقه به رقابت بپردازید تا بتوانید با تمامی چالش ها و جوانب آن منطقه آشنا شوید.

اگر بتوانید در یک منطقه چندین بار به رقابت با سایر بازیکنان بپردازید قطعاً به خوبی می‌توانید همه چیز را در رابطه با آن منطقه به خاطر بسپارید و دیگر شکست نخواهد خورد و حتی ممکن است در برخی از قسمت ها بتوانید برای سایر بازیکنان طلبکار بگذارید و یا از حقه هایی برای فریب دادن آنها استفاده کنید.

نکته سوم

شما می توانید از چند نقطه در داخل و خارج ترمینال به عنوان یک مکان مناسب برای تک تیرانداز ها استفاده کنید همچنین می توانید از قسمت کتابفروشی که پیش در رابطه با آن صحبت کردن به عنوان یک منطقه برای جایگیری تک تیرانداز استفاده کنید. از طرف دیگر شما می توانید با استفاده از نارنجک ها در داخل ترمینال و سالن غذاخوری به راحتی تعداد زیادی از بازیکنان دشمن را از بین ببرید.

نکته چهارم

بسیاری از بازیکنان معمولاً در داخل ترمینال و در داخل سالن غذاخوری مپ Terminal کالاف دیوتی موبایل با یکدیگر به رقابت می پردازند بنابراین شما می توانید به راحتی آنها را غافلگیر کنید با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار دارید تعداد زیادی از آنها را از بین ببرید. شما میتوانید برای خرید cp کالاف دیوتی موبایل به قسمت فروشگاه ما مراجعه کنید.

بررسی مپ Terminal کالاف دیوتی موبایل

نکته پنجم

سایت کنید به هیچ وجه در داخل هواپیما گیر نکنید زیرا فضای داخلی هواپیما به قدری باریک است که به راحتی می‌تواند مانع از حرکت شما شود بنابراین سعی کنید پیش از ورود به داخل هواپیما به خوبی آن را با استفاده از پنجره هایی که در اطراف هواپیما وجود دارد بررسی کنید.

نکته ششم

استفاده از نارنجک های دودی را در مپ Terminal کالاف دیوتی موبایل فراموش نکنید شما به راحتی می توانید با استفاده از این نارنجک ها درون لابی ترمینال و حتی سالن غذاخوری به راحتی بسیاری از بازیکنان را گمراه کنید و یا حتی می توانید زمانی که در داخل هواپیما گیر افتاده اید از این نارنجک ها برای خروج از هواپیما استفاده کنید.

نکته هفتم

سعی کنید از همه چیز بالا بروید منظور این است که به هیچ وجه جستجو و کاوش را فراموش نکنید همانطور که می‌دانید این مپ یک فضای کاملاً جدید دارد بنابراین چالش‌های بسیار زیادی را برای شما در بر خواهد داشت شما می توانید از طریق پنجره جلوی ترمینال به داخل لابی اصلی سالن بروید و با استفاده از پله برقی هایی که در آنجا وجود دارد خود را به اتاق نگهداری و سایر قسمتهای داخلی ترمینال برسانید و با توجه به مکانی که قرار گرفته‌اید می‌توانید کمین کنید و منتظر سایر بازیکنان دشمن باشید.

امیدوارم مطالبی که در بالا ذکر شد بتواند در اجرای بازی در مپ Terminal بازی کالاف دیوتی موبایل به شما کمک کند اگر شما تجربه خاصی دارید، می توانید تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.