Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

بررسی سلاح های Thompson و UZI بازی پابجی

بررسی سلاح های Thompson و UZI بازی پابجی موبایل

بررسی سلاح های Thompson و UZI بازی پابجی موبایل

PUBG Mobile اسلحه جدید تامپسون را در آخرین به روزرسانی معرفی کرده است. تامپسون جدید دارای یک شکاف اتصال دید برای یک Red Dot یا هولوگرافیک است. که استفاده از اسلحه را در نبردهای نزدیک آسان می کند. بعد از به روزرسانی بازیکنان بیشتری استفاده از این اسلحه را انتخاب می کنند. اکنون، تامپسون و UZI جدید دو مورد محبوب در این بازی هستند. اما کدام یک بهتر است؟ شما میتوانید SMG بهتر را با همراهی آیدی گیم انتخاب کنید.

بررسی سلاح های Thompson و UZI بازی پابجی موبایل

بررسی سلاح های Thompson و UZI بازی پابجی

 

بررسی سلاح های Thompson و UZI بازی پابجی موبایل

مقایسه دقیق

تامی گان یا تامپسون جدید پس از آخرین به روزرسانی 1.0، تغییرات چشمگیری داشته است. پیش از این، این یکی از دست کم گرفته شده ترین سلاح های این بازی بوده است. اما پس از به روزرسانی، این یکی از اسلحه هایی است که برای جنگ از راه دور مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال، توسعه دهندگان سرعت شلیک این SMG را افزایش داده و یک شکاف پیوست برای یک دوربین holo و Red Dot اضافه کردند. این باعث قدرت و دقت دقیق اسلحه می شود. علاوه بر این، بازیکنان همچنین می توانند با دقت بیشتری با ADS شلیک کنند.

تامپسون جدید با یک نقطه قرمز ؛ بهترین SMG در پابجی موبایل

 

بررسی سلاح های Thompson و UZI بازی پابجی

 

قدرت

اگرچه میزان شلیک افزایش یافته است، اما خسارت اسلحه تامی هنوز در 41.9 است. با این حال، کافی است که این اسلحه از نظر آسیب به پیروزی برسد. خسارات وارد شده به سر و بدن تامپسون از Micro UZI بیشتر است. آسیب پا و آسیب بازو نیز همین طور است. همه این آمار از تامپسون بالاتر از Micro UZI است.

Uzi

بررسی سلاح های Thompson و UZI بازی پابجی

 

خسارت ناشی از ضربه UZI کمتر از تامپسون است.

وضعیت تامپسون

نرخ جدید شلیک نیو تامپسون بیشتر است.
علاوه بر این، اسلحه تامی دارای سرعت شلیک بسیار بالایی است. این می تواند در هر ثانیه حدود 13 گلوله شلیک کند. اما هنوز کمتر از UZI است، اسلحه ای که بالاترین میزان شلیک را در بین اسلحه ها دارد. این می تواند کل ماگ 25 گلوله را در 1.5 ثانیه و یک ماگ طولانی 35 گلوله را در حدود 2 ثانیه شلیک کند. بنابراین، آسیب در هر ثانیه UZI بسیار بیشتر است. به طور خلاصه، از نظر قدرت، UZI و تامپسون هر دو نقاط قوت خود را نسبت به نقطه دیگر دارند. بنابراین، هر دو این تفنگ های دستی در نبردهای نزدیک قدرتمند هستند.

لگد اسلحه

به دلیل سرعت شلیک بالاتر، کنترل تامپسون در حال حاضر دشوارتر است، به ویژه در محدوده بیش از 50 متر. در مقایسه پس زدن عمودی و افقی، UZI بدون توجه به سرعت شلیک، عقب نشینی کمتری دارد. علاوه بر این، نرخ عقب انداختن تامپسون جدید با مجموعه ای کامل از پیوست ها حدود 69 درصد بیشتر است. شما میتوانید با خرید یوسی از فروشگاه اینترنتی آیدی گیم به اسلحه های SMG خود تنوع و زیبایی بیشتری ببخشید.

Uzi لگد کمتری دارد

UZI نسبت به تامپسون کمتر لگد می اندازد.
گسترش تعداد گلوله UZI نیز کمتر از تامپسون است. شدت گلوله Mirco UZI هنوز بهتر است. به همین دلیل اگر نمی توانید اسلحه تامی را کنترل کنید باید از UZI استفاده کنید. اما بازیکنان حرفه ای می توانند از اسلحه جدید Tommy برای نبرد های شگفت انگیز PUBG Mobile استفاده کنند.

اندازه خشاب و سرعت بارگیری مجدد

بدیهی است که اندازه ماگ تامپسون بزرگتر است. ظرفیت مهمات UZI 25 تا 35 با یک ماژول طولانی است در حالی که در تفنگ تامپسون 30 تا 50 است. با استفاده از یک خشاب کاملاً گسترده، می توانید یک باره دشمن را بکوبید و بکشید. اما با استفاده از Micro UZI، فقط می توانید او را زمین بزنید و مهمات را برای تأیید این کشتن بارگیری کنید. با این حال، زمان بارگیری مجدد (UZI (1.9 ثانیه کمتر از تامپسون (3.2 ثانیه) است.

تامپسون

تامپسون جدید دیگر اصلا دست کم گرفته نمی شود.
به طور خلاصه، تامپسون جدید به PUBG Mobile آمد تا بازیکنان گزینه های بیشتری را برای جنگ از راه دور در اختیار بازیکنان قرار دهد. اگر استاد UZI هستید، برای پیروزی در مبارزات نزدیک به چهارم از این اسلحه استفاده کنید. اگر می خواهید سلاح جدیدی را امتحان کنید و می توانید پس زدن اسلحه را کنترل کنید، یک اسلحه تامی و یک Red Dot بگیرید تا دشمنان به سرعت از بین بروند.

امتیاز دهید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.