Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

نکات مهم برای استفاده از Spraying Bullet در پابجی

بررسی Spraying Bullet در پابجی موبایل

بررسی Spraying Bullet در پابجی موبایل

در بازی PUBG Mobile مانند همه بازی های تیراندازی آنلاین دیگر، قابلیت Spraying Bullet به بازیکنان با مهارت کنترل و تیراندازی بالایی نیاز دارد. اما اگر در این بازی به این قابلیت تسلط داشته باشید می توانید به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شوید.در این پست به شما تنظیمات و میانبر هایی را معرفی میکنیم که برای پیروزی در بازی به شما کمک میکنند. تا انتهای این پست با ما همراه باشید.

بررسی Spraying Bullet در پابجی موبایل

نکات مهم برای استفاده از Spraying Bullet در پابجی

 

هنگامی که در بازی پابجی موبایل بر Spraying Bullet تسلط پیدا کنید، فواید زیادی نصیب شما خواهد شد.

در مرحله اول، شما می توانید به سرعت هدف بگیرید و شلیک کنید.
ثانیا، شما حتی می توانید اهداف متحرک را بکوبید و آنها را بکشید.
علاوه بر این، شما قادر خواهید بود به دشمنان در وسایل نقلیه در حال حرکت شلیک کنید. همچنین این قابلیت شانس شمار را پیروزی در مبارزات 1vs1 را افزایش می دهد.
بنابراین، بیایید در این مقاله یاد بگیریم که چگونه مهارت Spraying خود را در بازی پابجی موبایل افزایش دهیم.

 

نکات مهم برای استفاده از Spraying Bullet در پابجی

 

۱. تنظیم حساسیت (Sensitivity)

مناسب ترین حساسیت را داشته باشید. این به موبایل، سرعت اینترنت و تنظیمات ترجیحی شما بستگی دارد. یادگیری حساسیت بازیکنان دیگر می تواند مفید یا مضر باشد. بنابراین، حساسیت شخصی سازی شده خود را تنظیم کنید.

۲. سلاح مناسب

مناسب ترین سلاح ها را انتخاب کنید. هر سلاح در پابجی موبایل نکات مثبت و منفی خاص خود را دارد. علاوه بر این، سلاح های مختلف به تاکتیک ها و مهارت های مختلفی نیاز دارند. برخی از سلاح های موجود در بازی برای Spraying Bullet بسیار مناسب هستند، از جمله SMG ها، AR ها و LMG ها.

تفنگ M416 به دلیل میزان کم لگد و با اسکوپ 6x بهترین اسلحه برای Spraying Bullet است.

در غیر این صورت، از اسلحه های Groza ،AUG ،G36C ،Scar-L یا QBZ برای Spraying Bullet نبردهای کوتاه و میان برد استفاده کنید. SMG ها موثرترین و قدرتمندترین از فاصله نزدیک هستند.

شما می توانید برای خرید هر یک از محصولات بازی پابجی موبایل که مورد نیازتان است به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کنید. و از آنها به مقدار دلخواهتان خریداری کنید. اگر شما نیز از طرفداران پابجی موبایل هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید یوسی این بازی، برای رسیدن هرچه سریع تر به امکانات بیشتر این بازی را دارید، میتوانید با مراجعه به قسمت محصولات، در سایت آیدی گیم به میزان دلخواهتان یوسی که میخواهید سفارش بدهید تا در کمترین زمان ممکن به اکانت بازی شما اضافه شود.

 

نکات مهم برای استفاده از Spraying Bullet در پابجی

 

۳. انتخاب اسکوپ(Scope)

همچنین برای استفاده از این قابلیت با کمترین لگد اسلحه با دامنه مناسب برای هر سلاح نیاز دارید. بازیکنان حرفه ای اغلب از M416 و Beryl M762 با دامنه 6x برای استفاده از این قابلیت در طول مسابقات استفاده می کنند. دامنه 2x و 4x گزینه های مناسبی برای اسلحه های با انعطاف زیاد مانند AKM ،M249 و DP-28 است.

ممکن است در بازی دیده باشید که بازیکنان با اسلحه M416 از راه دور تیراندازی با دقت بسیار بالایی دارند! و این بسیار میتواند تعجب برانگیز باشد. در اینجا یک نکته مخفی ذکر میکنیم که خالی از لطف نیست شنیدن آن.

بازی پابجی برای ترکیب اسلحه M416 با اسکوپ 6x که روی زوم 3x تنظیم شده، یک باگ دارد که در این حالت لگدی در کار نیست! میتوانید امتحان کنید و از راه دور دشمنان را شگفت زده کنید!

بازیکنان حرفه ای غالباً برای جلوگیری از خسارت زیادی به دنبال سنگر در جنگ نزدیک هستند. وقتی یک پوشش خوب مانند پشت پنجره سنگ بزرگ یا درخت داشته باشید کاملاً جواب میدهد.

حالت Prone

استفاده از Prone نکته خوبی برای کاهش لگد اسلحه است که وقتی گلوله را به دشمن شلیک میکنید.خصوصا در دو اسلحه ی خاص به نام های DP و MK14. در این دو اسلحه هنگامی که برای تیر اندازی روی زمین دراز میکشید، یک سه پایه زیر اسلحه شما برای به حداقل رساندن لگد اسلحه باز میشود.

علاوه بر این، شما می توانید با مهارت های شلیک گلوله دشمنان را متعجب کنید. یا در غیر این صورت، بسیاری از کمپرها در بوته ها و علفزارها را غافلگیر هستند.

یک نکته مخفی برای شلیک بدون لگد اسلحه وجود دارد: روی یک باگی دراز بکشید وتیر اندازی کنید. سپس، می توانید گلوله ها را مانند یک هکر بدون لغزش و لگد شلیک کنید.شاید تعجب کرده باشید اما ارزش یک بار امتحان کردن را دارد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.