Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

بهترین اسلحه های اسنایپ در کالاف دیوتی

بهترین اسلحه های اسنایپ در کالاف دیوتی موبایل

بهترین اسلحه های اسنایپ در کالاف دیوتی موبایل

بازی Call Of Duty Mobile بدون شک یکی از بهترین بازی های بتل رویال در موبایل است. یکی از عواملی که باعث برتری این بازی شده، اسلحه های اسنایپر آن است. اما غالباً برای بازیکنان این سوال بوجود می آید که کدام اسلحه اسنایپر نسبت به بقیه آنها برتری دارد.
به همین دلیل است که در این مقاله، قصد داریم برترین اسلحه های اسنایپر کالاف دیوتی موبایل را لیست کرده و آنها را بر اساس توانایی های آنها رتبه بندی کنم. قبل از اینکه نگاهی به لیست بیندازیم، لطفا توجه داشته باشید که ویژگی های یک سلاح، مانند آسیب و دقت ، ویژگی پیش فرض و بدون Attachment است.
اگر هنوز درمورد اعداد و توانایی های تفنگ های اسنایپر مطمئن نیستید، ما قصد دارم ۳ تفنگ اسنایپر برتر را که می توانید به آنها در کالاف دیوتی موبایل اعتماد کنید را مورد بحث قرار دهیم.

بهترین اسلحه های اسنایپ در کالاف دیوتی موبایل

 

بهترین اسلحه های اسنایپ در کالاف دیوتی

 

شماره یک: Locus

در واقع اینگونه است که Locus بهترین اسلحه اسنایپر کالاف دیوتی موبایل است. اگرچه قطعا بسیاری بحث می کنند که چرا آن را بالاتر از دیگر اسنایپر ها قرار می دهید. بیایید در مورد مهمترین عوامل برای یک اسلحه اسنایپر که شامل آسیب(Damage)، دقت(Accuracy) و دامنه(Range) صحبت کنیم.

از این سه جنبه، آمار Locus بهتر از اسلحه های دیگر است. Locus با آسیب 84 خسارت چشمگیری دارد که بازیکنان با پیوست هایی مانند Underbarrel ،Muzzle یا Perks می توانند آن را بیشتر کنند.
اسلحه ای که از لحاظ آماری به Locus نزدیک است، Outlaw است. ابتدا از نظر Range که 90 است، برتر بنظر می رسد.

ممکن است اینطور به نظر برسد که Locus از نظر سرعت شلیک کمی کندتر است، اما ما در اینجا در مورد اسلحه های اسنایپر صحبت می کنیم، و گاهی اوقات تنها فرصت یک شلیک را خواهید داشت. بنابراین هدف در اینجا مقابله با حداکثر میزان خسارت در یک ضربه است.
هنگام آزمایش Locus، متوجه می شوید که یک ضربه هدشات آن می تواند HP دشمن شما را از 150 به 7 کاهش دهد و در صورت اصابت گلوله، از 150 به 55 می رسد (بدون جلیقه ضد گلوله).
البته، شدت آسیب بار دیگر در فاصله و حرکت دشمن متفاوت است، اما تفنگ تک تیرانداز دیگری را پیدا نخواهید کرد که بتواند این میزان آسیب را در یک شلیک وارد کند. با خرید cp کالاف دیوتی موبایل از فروشگاه اینترنتی آیدی گیم میتوانید آیتم های ویژه ای را بدست آورید.

شماره دو: Outlaw

دومین تفنگ برتر بین اسنایپر ها در کالاف دیوتی موبایل، Outlaw است. دارای خسارت 83، دقت 68، و رنج 85 است که آن را تقریباً به لوکوس نزدیک می کند. با این حال، Locus هنوز هم از Outlaw پیش است.

به نظر، اگر در یک رقابت بتل رویال یک Locus پیدا نکردید، به دنبال یک Outlaw باشید. که به راحتی می توانید آن را در جعبه های سلاح سبز که در اطراف ساختمان ها قرار دارد پیدا کنید.
و یک توصیه در اینجا: اگر می خواهید به Outlaw تسلط پیدا کنید و پس از شلیک، آن را کنترل کنید، فراموش نکنید که Stabilizer Mod را در اسلحه ضمیمه کنید، که در هر مکان از نقشه Battle Royale یافت می شود. اگر از آن در حالت مولتی پلیر استفاده می کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را با Loadout مناسب شخصی سازی کنید تا این اسلحه اسنایپر را بهتر کنترل کنید.با خرید cp کالاف دیوتی موبایل از فروشگاه اینترنتی آیدی گیم میتوانید آیتم های ویژه ای را بدست آورید.

 

بهترین اسلحه های اسنایپ در کالاف دیوتی

 

شماره سه: DL-Q33

درنهایت، سومین مورد در این لیست DL-Q33 است و همانطور که انتظار می رفت، این مورد نیز کمی قابل بحث است. اگر به آمار نگاه کنید، به نظر می رسد Artic.50 آمار بهتری نسبت به DL-Q33، روی کاغذ دارد. اما به من اعتماد کنید، DL-Q33 همان موردی است که می خواهید برای تیراندازی در کالاف دیوتی موبایل استفاده کنید.
تفنگ اسنایپر DL-Q33 دارای حداکثر خسارت 80، با دقت 62، و رنج 91 است.

حال بیایید در مورد آنچه DL-Q33 را به سومین اسلحه در بین بهترین تک تیرانداز ها در کالاف موبایل تبدیل کرده صحبت کنیم! بزرگترین دلیل آن پایداری و دامنه آن است. DL-Q33 به طور پیش فرض دارای یک پایه است که به طور قابل توجهی میزان لگد آن را کاهش می دهد.
افت گلوله ای که در این تفنگ تک تیرانداز تجربه می کنیم نیز بسیار کمتر از بقیه است. و تا آنجا که به خسارت مربوط می شود، یک شلیک از DL-Q33 میزان HP دشمن را از 150 به 10 کاهش می دهد، در حالی که شلیک بدن آن را از 150 به 30 کاهش می دهد ، البته بدون جلیقه.

امیدوارم این مقاله هر آنچه که راجب برترین تفنگ های اسنایپر، لازم بوده بدانید در اختیار شما گذاشته باشد. لطفاً بخاطر داشته باشید که اسلحه تنها چیزی نیست که برای پیروزی در نبردها به آن احتیاج دارید زیرا عوامل مختلفی بر روند بازی تأثیر می گذارند.

با این وجود، مطمئناً امیدوارم مقالات بعد به شما کمک کنند تا دشمنان را از بین ببرید. همچنین، در نظرات به ما بگویید که بهترین اسلحه اسنایپر از نظر شما کدام است.

4.4/5 - (21 امتیاز)

یک نظر

 1. lokusبنظرم بهتررینه ولی من dl_q33 رو بیشتر از لوکاس دوست دارم(با اینکه عاشق لوکاس هستم)ولی اسنایپ زدن با دی ال کیو 33 بیشتر حالمیده و ظاهرش جذاب تره(ازط نظر من)بین این دو اگه بگن با یه نفر مسابقه ی اسنایپ داری لوکاس رو انتخاب میکنم بخاطر بهتر بودنش ولی وقتی که خودم بتل رویال یا مولتی پلیر بازی کنم ال دی کیو33 رو انتخاب میکنم(البته بعضی وقتام لوکاس هم برمیدارم)ولی چون تو بتل رویال ال دی کیو 33 گیر نمیاد بیشتر لوکاس برمیدارم اگه به ایر دراپ رسیدم ال دی کیو 33 رو برمیدارم
  در هر صورت این
  دو رو بیشتر دوس دارم

  1. مهدیار

   من هم دقیقا همین نظر رو دارم

 2. بنظرم ارتیک 50 بهتره چون با اون تو مولتی بهتر کار میکنم

  1. امیر محمد

   اره آرتیک 50یه عدد تیر بزنی به هر جای بدن بجز. پا با یک تیر میمیره من الان لول 150هستم و از لول 20که باز شد از آرتیک 50استفاده کردم و بهترین گان هست

 3. فقط اسنایپ DL-ò33بجز این اسنایپ دیگه نمی تونم بازی کنم

 4. چرا همرو میگین ولی M21 رو نمیگین سلطان فقط ام بیستو یکه و تمام

 5. رضا جامی

  بچه ها یه راهنمایی میخواستم ، پاره شدم بابا میخوام با مومنی از نزدیک اسنایپ بزنم ولی موقعش میشه بخدا اصلا قفل میکنه بجا اینکه لیز بخوره ید فعه میشینه
  یه عالمه ویدئو دیدم تنظیمات رو بالا پایین کردم و …..
  ولی میبینم با همینا و همین کیو ال خیلی ها خوی میزنن که خودمم میخورم ازشون
  خدایی یکی کمک کنه فشاری شدم انقد باخت دادم

 6. به نظرم ام ۲۱ از همه بهتره خودم باهاش دی ال پلیر زدم اس کی اسم زدم شاتگان باز زدم اسولتراف پلیر زدم ولی دی ای خوشم میاد چون با یه تیر تو سر میوفته یارو یا اون یکی اسمش یادم نمیاد خودم بهش میگم اسنایپ ۱۲۰ همون که قدرتش ۱۲۰ اونم خیلی خوبه برای حرکت دست درسته یکم کنده اما همینجور الکی هم که بچرخی موقع دوئل میوفته رو هدف و حتی تو پای طرف هم بزنی با دوتا تیر تمومه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
 • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
 • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.