Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

جدیدترین اخبار سیزن 10 بازی کالاف دیوتی موبایل

جدیدترین اخبار سیزن 10 بازی کالاف دیوتی موبایل

جدیدترین اخبار سیزن 10 بازی کالاف دیوتی موبایل

هم اکنون بازیکنان در حال اجرای سیزن ۹ بازی کالاف دیوتی موبایل هستند و در حال رقابت با یکدیگر می باشند، در این بین اطلاعاتی به طور رسمی در رابطه با سیزن ۱۰ بازی کالاف دیوتی موبایل از سوی اکتیویژن منتشر شده است.

من تصمیم گرفتم که این اطلاعات جدید را که در رابطه با سیزن ۱۰ بازی کالاف دیوتی موبایل منتشر شده است را با شما کاربران آیدی گیم به اشتراک بگذارم.

جدیدترین اخبار سیزن 10 بازی کالاف دیوتی موبایل

در سیزن 10 بازی کال آف دیوتی موبایل شما می توانید شاهد اضافه شدن دو مپ جدید باشید، این دو مپ که قبلاً در رابطه با انتشار آنها در بازی کالاف دیوتی موبایل صحبت شده بود قرار است در سیزن ۱۰ رونمایی شوند. در ادامه با من همراه باشید تا این دو مپ جدید بازی Call Of Duty Mobile را به شما معرفی کنم.

  • نقشه Pine

این نقشه در واقع می‌توان گفت که شباهت بسیار زیادی به نقشه gulag که در سیزن ۹ بازی کالاف دیوتی موبایل رونمایی شد، دارد و هنوز اطلاعات کاملی در رابطه با این مپ جدید منتشر نشده است، تنها اطلاعاتی که در رابطه با آن در دسترس می‌باشد این است که، این نقشه برای حالت multiplayer بوده و بازیکنان تنها قادر به اجرای رقابت‌های 1v1 و 2v2 در این مپ جدید می باشند.

جدیدترین اخبار سیزن 10 بازی کالاف دیوتی موبایل

  • نقشه Terminal

در این نقشه بازیکنان با یک فضای جدید روبرو خواهند شد و اتفاقات جدید و چالش های جدیدی در این مپ برای آنها رقم خواهد خورد که تاکنون در هیچ یک از مپ های بازی کالاف دیوتی موبایل با آن روبرو نشده اند.

در ابتدا شاید بهتر باشد که در رابطه با فضای این نقشه جدید کمی صحبت کنیم، زمانی که شما وارد این نقشه می شوید متوجه خواهید شد که با یک فضای جدید روبه رو هستیم که آن فضای جدید یک ترمینال فرودگاه می باشد.

جدیدترین اخبار سیزن 10 بازی کالاف دیوتی موبایل

توسعه دهندگان بازی کال آف دیوتی موبایل در تلاشند که همواره یک شبیه سازی بسیار خوب نسبت به واقعیت در تمام بازی داشته باشند در این نقش نیز این ویژگی رعایت شده شما می توانید یک ترمینال فرودگاه را که نمونه ای از شبیه سازی نسخه واقعی آن می باشد را مشاهده کنید. شما میتوانید برای خرید cp کالاف دیوتی موبایل به قسمت فروشگاه ما مراجعه کنید.

مکان های بسیار متفاوتی را می توانید در این نقشه جدید مشاهده کنید و آیتم های بسیار زیادی را نیز به وضوح می توانید در این نقشه ببینید، خیلی خوب این است که حتی شما می توانید از هواپیماهایی که در این نقشه وجود دارند نیز استفاده کنید منظور این است که می توانید وارد کابین هواپیما شده و در آن به رقابت با سایر بازیکنان بپردازید.

تفاوت مپ Terminal با سایر مپ ها

یکی دیگر از تفاوت هایی که این مپ با سایر نقشه های بازی کالاف دیوتی موبایل دارد این است که زمانی که شما وارد این نقشه می شوید، صدایی را خواهید شنید که همانند صدایی است که شما زمان پرواز با هواپیما آن را می شنوید !

این صدا با شما در رابطه با اینکه می‌توانید از چه تجهیزاتی در این نقشه استفاده کنید صحبت خواهد کرد و راهنمایی های کامل را در اختیار شما قرار خواهد داد به محض این که اطلاعات بیشتری در رابطه با این صدا منتشر شود تیم آیدی گیم تمامی نکاتی را که در این صدا گفت خواهد شد را برای شما ترجمه خواهد کرد و در اختیارتان قرار خواهد داد.

تمامی اطلاعاتی که در بالا ذکر شد تنها اطلاعاتی است که به طور رسمی از سوی اکتیویژن در رابطه با سیزن ۱۰ بازی کالاف دیوتی موبایل منتشر شده است، زمانی که اطلاعات کامل تر و جدیدتری به طور رسمی در رابطه با سیزن ۱۰ بازی کالاف دیوتی موبایل منتشر شود تیم آی دیگه این اطلاعات جدید را با شما به اشتراک خواهد گذاشت و امیدوارم مطالبی که در بالا ذکر شد مورد توجه شما کاربران عزیز واقع شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.