Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

بهترین سلاح های پابجی موبایل

بهترین سلاح های بازی پابجی موبایل

بهترین سلاح های بازی پابجی موبایل

 PUBG Mobile دارای دسته های مختلف سلاح است. در اینجا چند تا از بهترین سلاح های این بازی آورده شده است. آنها در اینجا بررسی می شوند. پابجی موبایل دارای دسته های مختلفی از سلاح است . از جمله تفنگ های تک تیرانداز ، تفنگ های تهاجمی یا رگباری ، تفنگ های نیمه اتومات ، مسلسل های سبک ، و تفنگ های ساچمه ای و غیره. در اینجا چند تا از بهترین سلاح های این بازی اورده شده است.

بهترین سلاح های بازی پابجی موبایل

بهترین سلاح های پابجی موبایل

AWM-پادشاه تک تیر انداز ها

AWM پادشاه اسلحه های تک تیرانداز است که بیشترین آسیب را در هر شلیک میزند. این تضمین کننده کشتن در هر هدشات است به شرطی که دقیق هدف بگیرید و شلیک کنید. این تفنگ از فشنگ های مگنوم 0.300 استفاده میکند که تقریبا هیچ افت ارتفاعی را تجربه نمی‌کنند و بنابراین زدن اهداف دور به سادگی انجام پذیر است. تنها عیب این اسلحه کم بودن آن در نقشه های کلاسیک است. این تفنگ فقط در ایردراپ یافت می شود اما همه آنها هم این تفنگ را  ندارند.

UZI – بهترین SMG

Micro UZI از بهترین سلاح های SMG با بالاترین سرعت تیراندازی است. علاوه بر این ، یکی از پایدارترین سلاح ها در این بازی است که دارای لگد انداختن بسیار کم است. بنابراین ، هنگام استفاده از این اسلحه می توانید در هر مبارزه نزدیک و میان برد پیروز شوید. گلوله‌های شلیک شده از یوزی به اندازه‌ کافی قدرتمند نیستند تا بتوان از آن برای زدن بازیکن‌های دارای جلیقه ضد گلوله استفاده کرد. اما سرعت آتش بسیار زیاد آن باعث می‌شود که میکرو یوزی در همان ابتدای بازی یکی از بهترین گزینه‌های برای به رگبار بستن بازیکنان سرگردان دیگر باشد. علاوه بر این ، یافتن آن در همه نقشه ها آسان است.

M416 – محبوب ترین AR

M146 به دلیل مزیت های مختلف ، بیشترین تعداد هوادار را در این بازی دارد. اولاً ، بسیار پایدار و متعادل است. دوما ، M416 همه کاره ترین و از بهترین سلاح ها است که در تمام فواصل موثر است. بعلاوه ، این AR دارای سرعت شلیک و آسیب زنندگی بالا است. همچنین محبوب ترین در زمینه پیدا شدن در تمام نقشه های پابجی موبایل و حالت های بازی است. وقتی  از تمام اتچمنت های این تفنگ استفاده شود ، کمتر چیزی وجود دارد که در اکثر شرایط M4 را شکست دهد. شما می توانید برای خرید یوسی بازی پابجی موبایل از فروشگاه اینترنتی آیدی گیم در کمترین زمان ممکن و قیمتی مناسب اقدام کنید.

بهترین سلاح های پابجی موبایل

DP-28 – LMG مورد علاقه بازیکنان حرفه ای

این یکی از دو LMG این بازی ، جدا از سلاح رگباری M249 است. دلیل اینکه این تفنگ معرف این دسته از سلاح ها به جای M249 در این لیست است ، محبوبیت آن است. علاوه بر این ، از M249 نیز پایدارتر و پرکاربرد تر است. این تفنگ به اندازه کافی برای جنگ های نزدیک قدرتمند است  . بعلاوه ، برای تقابل با دشمنان در مسافت های طولانی تر ، می توانید از یک دوربین 6X  روی این تفنگ استفاده کنید. از دیگر مزایای آن می توان به بزرگ بودن خشاب و آسیب خوب به وسایل نقلیه اشاره کرد. نکات منفی اسلحه عبارتند از: زمان بارگیری مجدد طولانی (بیش از پنج ثانیه) که در جنگ های نزدیک می تواند بسیار آسیب پذیر باشد، سرعت کم شلیک و عدم اتصال اتچمنت ها جز دوربین هم از دیگر نکات منفی این تفنگ هستند.

AKM  وحشیانه ترین  AR

AKM از بهترین تفنگ های AR است که از گلوله های 7.62 میلی متری استفاده می کند. میزان آسیب پایه آن همانند Groza است اما AKM محبوبیت بیشتری نسبت به Groza دارد. Groza فقط در ایردراپ ظاهر می شود. تنها عیب AKM لگد زدن زیاد آن است. علاوه بر این ، اتچمنت های اتصالی کمتری برای کمک به کاهش لگد انداختن اسلحه دارد. با این حال ، بازیکنان حرفه ای اغلب این اسلحه را انتخاب می کنند تا دشمنان را به سرعت از بین ببرند.

GROZA– پرقدرترین AR

GROZA فقط در ایردراپ یافت می شود. گلوله های 7.62 میلی متری را شلیک می کند و دارای حالت تک شات و اتوماتیک کامل است. در هر شلیک با سرعت بالا آسیب زیادی وارد می کند. که خطرناک ترین تفنگ اتوماتیک میان برد و نزدیک است. پر قدرت ترین تفنگ AR بازی با قدرت 49 محسوب میشود. GROZA لگد انداختن های زیادی دارد که کنترل آن در فاصله میان برد و دور دشوار است ، بنابراین استفاده از آن به عنوان یک سلاح دوربرد پیشنهاد نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.