Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

سه ترفند تیراندازی در کالاف دیوتی

سه ترفند تیراندازی در کالاف دیوتی موبایل

سه ترفند تیراندازی در کالاف دیوتی موبایل

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 3 تکنیک برتر برای تیراندازی و نحوه انجام آنها در Call of Duty Mobile، در این مطلب با آیدی گیم همراه باشید.

در بازی های شوتینگ(تیر اندازی) همیشه مهمترین مهارتی که باید کاربر یاد بگیرد و در آن حرفه ای شود، تیر اندازی است.
پس از از دسترس خارج شدن بازی PUBG Mobile در هند، Call of Duty Mobile تمام بازیکنان مهاجر را جذب کرد. در حالی که هر دو بازی شوتر هستند، مکانیک تیراندازی در کالاف موبایل کمی متفاوت است. در این مقاله، ما 3 ترفند را ذکر می کنیم تا بتوانید بر مسابقات تسلط بیشتری داشته باشید.

سه ترفند تیراندازی در کالاف دیوتی موبایل

 

سه ترفند تیراندازی در کالاف دیوتی

 

1 – ترفند Drop Shots

یکی از سوالات متداول در COD Mobile مربوط به کشتن رقیبان هنگام شلیک در حالت دراز کش است. این تکنیک به عنوان “Dropshot” نامیده می شود.
در بازی های شوتر اول شخص، به خصوص بازی های موبایل، بازیکنان اغلب با استفاده از این ترفند دشمنان خود را گیج می کنند.

این به طور موثری مخالفان را مجبور می کند جایگاه خود را تغییر دهند.
این بهترین ترفند برای زمانی است که توسط دشمنان محاصره شده باشید یا در یک دوئل 1 در مقابل 1 تقریبا شکست خورده باشید.

تنها کاری که لازم است بکنید این است که روی زمین دراز بکشید و به سمت دشمان شلیک کنید‌. این باعث گیج شدن دشمن می شود و تیراندازی آنها را به اندازه کافی از شما دور می کند تا بتوانید تمام آنها را بکشید.
به طور کلی، این نوع تیراندازی بسیار موثر است زیرا واقعاً غیر منتظره است. شما باید حرکت را به خاطر بسپارید تا ضربه را با بیشترین سرعت ممکن اجرا کنید.
این ترفند در Battle Royale نیز بسیار کارآمد است، زیرا نه تنها حریف را از گارد خارج می کند، بلکه آنها را مجبور می کند موقعیت خود را نیز تغییر دهند.

قوانین اساسی در Dropshot

با این حال، برخی از قوانین اساسی وجود دارد که بازیکنان هنگام اجرای Dropshot در کالاف دیوتی موبایل باید به خاطر بسپارند.

به عنوان مثال، بازیکنان باید تفاوت بین hip-firing و ADS را به خاطر بسپارند. این یکی از جنبه های کلیدی است که هنگام اجرای Dropshot تفاوت ایجاد می کند.
نحوه انجام شلیک درازکشیده در حالی که هدف خود را با ADS هدف قرار می دهید این است که روی زمین دراز بکشید و دکمه شلیک کلیک کرده و نگه دارید.

شما برای خرید تمامی محصولات بازی کال آف دیوتی موبایل میتوانید به قسمت محصولات وب سایت ما یعنی فروشگاه آیدی گیم، مراجعه و آنها را خریداری کنید. اگر شما نیز از طرفداران بازی کالاف دیوتی موبایل هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید cp کالاف دیوتی موبایل دارید میتوانید با مراجعه به بخش محصولات، در سایت ایدی گیم هر مقدار سی پی که میخواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به اکانت شما اضافه شود.

2 – ترفند Jump Shots

برای انجام این ترفند کافیست در حالی که به سمت دشمن هدف گرفته و شلیک می کنید به جلو می بپرید. این برای مقابله با کسانی که در گوشه ای منتظر شما هستند و کمین کرده اند بسیار مناسب است. اگر از محل دشمن خود اطلاع دارید، فقط به سمت او بپرید و به سمتش شلیک کنید.
برای انجام Jumpshots باید ADS را فعال کنید.

نحوه انجام جامپ شات به این شکل است که دکمه پرش را فشار دهید و در حالی که در هوا هستید، دشمن خود را هدف گرفته و شلیک کنید. این بسیار ساده است اما شما برای انجام زمان بندی خود به تمرین زیادی نیاز دارید.

 

سه ترفند تیراندازی در کالاف دیوتی

 

3 – ترفند Flick shots

ترفند Flick shot یا شلیک شلاقی، معمولاً هنگامی که شما از یک اسلحه اسنایپر استفاده می کنید استفاده می شود و به شما این امکان را می دهد که در اسرع وقت به دشمن شلیک کنید. شلیک شلاقی تقریباً سخت است و برای بی نقص بودن نیاز به تمرین زیادی دارد.
این ترفند اغلب توسط بازیکنانی که حرکات رقیب را پیش بینی کرده و در انجام بازی های اول شخص تبحر دارند استفاده می شود زیرا اگر به این ترفند تسلط داشته باشید به راحتی می توانید کیل های بسیار زیادی بگیرید.

تغییر کنترل به Hipfire

همچنین باید کنترل آتش خود را از ADS به Hipfire نیز تغییر دهید.
برای این که بتوانید ضربه شلاقی را انجام دهید کافیست سریعتر روی دکمه شلیک و دکمه Aim ضربه بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.