Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

دو تک تیرانداز هم زمان در بازی فری فایر

نکاتی برای استفاده از دو تک تیرانداز هم زمان در بازی فری فایر

نکاتی برای استفاده از دو تک تیرانداز هم زمان در بازی فری فایر

معمولا در بازی های سبک Battle Royale از جمله بازی Free Fire، به طور معمولا بازیکنان از دو اسلحه که یکی از آن ها تک تیر و دیگری مسلسل است، استفاده می کنند. آن ها اسلحه های خود را برای درگیری های مختلف از کوتاه برد گرفته، تا میان برد و دور برد انتخاب می کنند.

اما برخی از بازیکنان بر اساس نوع بازی و یا میل خود، ممکن است بخواهند از دو اسلحه تک تیرانداز در بازی استفاده کنند. شاید کمی بازی کردن با دو اسلحه تک تیرانداز سخت باشد ولی ما در اینجا برایتان نکاتی را آورده ایم که کمی راحت تر با دو اسلحه تک تیرانداز بازی کنید.

برای اکثر بازیکنان بازی فری فایر استفاده از ترکیبی از دو اسلحه تک تیرانداز دشوار خواهد بود. با این حال، با این نکات می توانید Booyah را با اسلحه های تک تیرانداز مضاعف تهیه کنید.

نکاتی برای استفاده از دو تک تیرانداز هم زمان در بازی فری فایر

بیشتر بازیکنان بازی فری فایر استفاده از ترکیبی از دو اسلحه تک تیرانداز را دشوار می دانند زیرا مقابله با جنگ نزدیک هنگام استفاده از دو SR دشوار است. با این حال، شما می توانید با این نکات به یک تک تیرانداز حرفه ای تبدیل شوید و با اسلحه های تک تیرانداز مضاعف در دست خود، Booyah را دریافت کنید.

نکاتی برای تیراندازی با دو اسلحه تک تیرانداز

برای استفاده از اسلحه های تک تیرانداز مضاعف در بازی فری فایر، باید یک اسلحه تک تیرانداز قدرتمند با دامنه های دوربرد داشته باشید. سپس، برنده برخی نکات برای پیروزی در هر مبارزه باشید.

 از اسکوپ استفاده کنید

 

دو تک تیرانداز هم زمان در بازی فری فایر

 

استفاده از اسکوپ به افزایش دقت در هنگام هدف گیری و شلیک کمک می کند. به خصوص، در نبردهای میان و دور برد، به سختی می توانید فقط با هیپ فایر شلیک کنید.

شما می توانید برای خرید تمام محصولات بازی فری فایر به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آن ها را خریداری کنید. اگر شما نیز از طرفداران بازی فری فایر هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید جم فری فایر دارید.

از اسنایپر های تک تیر و چند تیر استفاده کنید

 

دو تک تیرانداز هم زمان در بازی فری فایر

 

شما باید یک اسلحه تک تیرانداز قدرتمند مانند AWM یا M82B داشته باشید که بتواند در هر شلیک یک دشمن را از پا در آورید. علاوه بر این، اسلحه تک تیرانداز M82B می تواند دشمن را در پشت دیوار Gloo با مهارت Hacker’s Eye از شخصیت Moco ردیابی کند.

اگر بدون اسکوپ شلیک کنید، می توانید خط گلوله ها را ببینید تا مشخص شود که کجا افتاده اند. شما باید آن را در زمین تمرین، تمرین کنید. شما باید آن را با اهداف در فواصل مختلف تمرین کنید تا بدانید مکانیسم افت گلوله چگونه کار می کند. سپس، شما می دانید که در هنگام تیراندازی بدون اسکوپ، هدف را کجا قرار دهید.

 

دو تک تیرانداز هم زمان در بازی فری فایر

 

افزایش سرعت هدف گیری برای انعکاس بهتر در نبردهای دوربرد. اگر همزمان در نبردهای میان برد با دشمنان زیادی روبرو شدید، می توانید از اسلحه های تیرانداز به عنوان تفنگ ساچمه ای استفاده کنید تا اهداف را فقط با یک شلیک از میان بردارید.

در صورت تمام شدن مهمات یکی از اسلحه های تک تیرانداز، به سرعت اسلحه ها را عوض کنید. علاوه بر این، تک تیراندازها باید به حرکت خود ادامه دهند زیرا اگر برای هدف گیری بی حرکت باشید می توانید به یک هدف آسان تبدیل شوید.

  • دو تک تیرانداز هم زمان در بازی فری فایر

 

دو تک تیرانداز هم زمان در بازی فری فایر

 

اسلحه تک تیرانداز خود را بشناسید

مهمترین جنبه حضور در نبرد و برنده شدن، شلیک نیست بلکه جمع آوری اطلاعات درباره اسلحه ای است که از آن استفاده می کنید. ما با شناخت اسلحه خود و تمرین و استفاده مکرر از آن، سلاح خود را می شناسیم و با آن خو می گیریم. بنابراین می دانیم که اسلحه ما تحت هر شرایطی چگونه عمل خواهد کرد.

دشمن را دور نگه دارید

وقتی شما از دو اسلحه تک تیرانداز هم زمان استفاده می کنید، بهتر است که دشمن را تا جایی که امکان دارد دور از خود نگه دارید. پس در تیر اندازی خود دقت کنید و به راحتی اجازه ندهید دشمن از شلیک شما جان سالم به در ببرد.

کاهش و کنترل لگد

برای اینکه دشمن را دور از خود نگه دارید باید شلیک های بی عیب و نقصی داشته باشید. سعی کنید که اسلحه خود را مجهز کنید که لگد کمتری داشته باشد.

هدشات

وقتی از اسلحه های تک تیرانداز استفاه می کنید، باید یاد بگیرید که به خوبی دشمنان خود را هدشات کنید. برای هدشات کردن اسلحه مناسب و اسکوپ خوب بردارید و تمرین کنید که به راحتی هدشات کنید.

حتی در فاصله نزدیک هم سعی کنید برای شلیک با اسلحه تک تیرانداز خود، سر دشمنان را نشانه بگیرید که بتوانبد به سرعت آن ها را از پا در بیاورید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.