Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

ترجمه ماموریت های هفته هشتم 8 سیزن 17 بازی پابجی موبایل

ترجمه ماموریت های هفته هشتم 8 سیزن 17 بازی پابجی موبایل

ترجمه ماموریت های هفته هشتم 8 سیزن 17 بازی پابجی موبایل

با عرض سلام خدمت شما همراهان همیشگی وب سایت آیدی گیم. خیلی خشوحالم که در این سری از مقاله های وب سایت آیدی گیم می توانیم مطالبی را برای شما عزیزان که در مورد بازی  PUBG mobile است را بیان کینم. امیدوارم که در پایان بتوانید از مطالب گفته شده به نحو احسن استفاده کنید.

در هر سیزن از بازی پابجی موبایل شما باید 8 ماموریت هفتگی را تکمیل کنید و پشت سر بگذارید و زمانی که در این ماموریت ها شرکت کنید می توانید سطح بازی خود را ارتقاء دهید. در هفته هشتم و آخر از سیزن 17 بازی پابجی موبایل بازیکنان باید با یک دیگر رقبت کنند. در ادامه قصد دارم تا ترجمه ماموریت های این هفته از سیزن 17 بازی پابجی موبایل را در اخیتار شما قرار دهم. با من همراه باشید.

ترجمه ماموریت های هفته هشتم 8 سیزن 17 بازی پابجی موبایل

ماموریت های این هفته که هفته پایانی می باشد کمی دشوارتر می باشد و هم بازیکنانی که به سلاح های کلاس AR علاقه مند هستند و هم بازیکنانی که طرفدار سلاح های کلاس SMG هستند خواهند توانست ماموریت های این هفته را به پایان برسانند. این ماموریت ها عبارتند از:

ترجمه ماموریت های هفته 8 سیزن 17 پابجی موبایل

 • شما باید سعی کنید تا در کلاسیک مود تعداد 9 نفر از بازیکنان دشمن را با استفاده از هد شات ها بکشید.
 • شما باید سعی کنید تا در کلاسیک مود و در مپ میرامار تعداد 18 نفر از بازیکنان دشمن را با استفاده از سلاح های کلاس SMG و در منطقه Los Leones بکشید.
 • شما باید سعی کنید تا در کلاسیک مود و در مپ ارانگل تعداد 18 نفر از بازیکنان دشمن را با استفاده از سلاح های کلاس SMG و در منطقه Sosnovka Military Base بکشید.
 • شما باید سعی کنید تا در کلاسیک مود و در مپ سانهوک تعداد 18 نفر از بازیکنان دشمن را با استفاده از سلاح های کلاس SMG و در منطقه Paradise Resort بکشید.
 • شما باید سعی کنید تا در مجموع 100 دقیقه در کلاسیک مود زنده بمانید.

ادامه ترجمه ماموریت های هفته 8 سیزن 17 پابجی موبایل

 • شما باید سعی کنید تا در بیست مسابقه کلاسیک مود Suppressor ها را بدست بیاورید و جمع کنید.
 • شما باید سعی کنید تا در کلاسیک مود تعداد 2 نفر از بازیکنان دشمن را با استفاده از نارنجک ها از فاصله 18 متری نسبت به بازیکن مورد نظر بکشید.
 • شما باید سعی کنید تا در ده مسابقه کلاسیک مود اسلحه Crossbow را بدست بیاورید و از آن استفاده کنید.
 • شما باید سعی کنید تا در کلاسیک مود لاستیک های 10 وسیله نقلیه را مورد هدف قرار دهید.
 • شما باید سعی کنید تا در هر مود که تمایل دارید تعداد 6 نفر از یازیکنان دشمن را با اسلحه AWM بکشید. همچنین با مراجعه به وب سایت آیدی گیم می توانید نسبت به خرید یوسی پابجی اقدام کنید.
 • شما باید سعی کنید تا در هر مود که تمایل دارید تعداد 10 نفر از یازیکنان دشمن را با اسلحه AUG A3 بکشید.
 • شما باید سعی کنید تا در کلاسیک مود3ه بار بازیکنان دشمن را از فاصله 100 متری بکشید.

اگر شما گیمرهای عزیز نیز در رابطه با ماموریت های هفته هشتم سیزن 17 بازی پابجی موبایل مطالب مفیدی دارید، خوشحال می شویم که در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید. با تشکر از همراهی شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.