Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

ماموریت های هفته اول سیزن 15

ترجمه ماموریت های هفته اول سیزن 15 بازی پابجی موبایل

ترجمه ماموریت های هفته اول سیزن 15 بازی پابجی موبایل

بالاخره انتظار بازیکنان PUBG Mobile به پایان رسید و تیم توسعه دهنده این بازی جذاب، سیزن 15 را با ماموریت های هیجان انگیزش راهی گوشی تلفن های هوشمند کردند. ماموریت هایی که در دو قالب ارائه شده است، یکی ماموریت های رویال پس و دیگری ماموریت های الیت که در هر دو، پابجی موبایل تنوع قابل قبولی ارائه داده است که می تواند شما را حسابی سرگرم این بازی بتل رویالی دوست داشتنی کند. شما با یک برنامه ریزی دقیق می توانید به راحتی ماموریت های هفته اول سیزن 15 بازی پابجی موبایل را با موفقیت پشت سر گذاشته و ضمن آن آرپی های زیادی را نیز بدست آورید.

در این مطلب، با من همراه شوید تا ماموریت های هفته اول سیزن 15 پابجی موبایل را برای شما شرح دهم و به شما بگویم با چه روش هایی می توانید این ماموریت ها را پشت سر بگذارید.

ترجمه ماموریت های بخش رویال پس هفته اول سیزن 15 پابجی موبایل

در این قسمت ضمن ترجمه ماموریت های هفته اول سیزن 15 و شرح کوتاهی از آنها، در هر جا که لازم باشد، روش انجام هر ماموریت را گفته ام.

کشتن 36 نفر در مپ ارنگل و حالت کلاسیک مود به وسیله سلاح های AR

شما در این سیزن با نسخه جدید مپ ارنگل روبرو می شوید. برای همین تیم توسعه دهنده جهت به رخ کشیدن مپ جدیدش، اولین ماموریتش را نیز در همین مپ قرار داده است. کشتن 36 نفر در یک مپ کمی برای یک ماموریت طولانی است، اما در عوض کشتن با یک سلاح AR کار راحتی است و حداقل سلاح خوبی برای تمام کردن این ماموریت در نظر گرفته شده است.

3 بار فرود بر روی ساختمان های Water Treatment در مپ میرامار در کلاسیک مود

یکی دیگر از ماموریت های هفته اول سیزن 15 پابجی موبایل، فرود بر روی پشت بام های بزرگ تصفیه آب است. این پشت بام ها در قسمت مرکزی بخش شمالی این مپ قرار دارد که خوشبختانه غنیمت های خوبی هم دارد.

 

مامورت های رویال پس

3 بار فرود بر روی ساختمان های Ha Tinh در مپ سانهوک در کلاسیک مود

اگر از این فرودها خسته شدید، باید بگویم که این آخرین ماموریت و البته یکی از راحت ترین آنهاست. فقط در هنگام فرود نسبت به ماموریت قبلی کمی فضا محدودتر است، بیشتر مواظب باشید و سریعتر ماموریت را به پایان برسانید.

کشتن 5 نفر با کلت

سری به کمدتان بزنید، اسلحه کلت خود را بردارید، خاک هایش را بگیرید و در هر مودی که دوست داشتید، 5 نفر را با آن بکشید. این همه چیزی است که در این ماموریت از بازی پابجی موبایل از ما خواسته اند. اما اگر شما بازیکن با تجربه ای باشد می دانید که این ماموریت فقط ظاهر ساده ای دارد. کشتن 5 نفر با یک کلت نیاز به ترفندهایی دارد که در قالب چند توصیه به شما می گویم.

اول اینکه اگر در کشتن از راه دور مهارت دارید، خوشبختانه در بازی پابجی موبایل، Skorpion در دسته کلت ها یا به عبارتی درست تر پیستول ها قرار گرفته است. دوم اینکه بهتر است این ماموریت را در ابتدای بازی و قبل از اینکه حسابی دور و برتان شلوغ شود انجام دهید. زیرا در اوج درگیری استفاده از کلت کار سختی است. همچنین برای انجام این ماموریت استفاده از حومه هر مپ کار عاقلانه ای است.

کشتن 5 نفر از دشمنانتان با یک S1897 در یک مود به دلخواه خودتان

کشتن 5 نفر با یک شاتگان به مراتب ماموریت راحت تری است. برای به پایان رساندن این ماموریت از سری ماموریت های هفته اول سیزن 15 بازی پابجی موبایل چندان کار دشواری ندارید. فقط در هنگام پر کردن خشابتان سرعت عمل بالایی داشته باشید و سریع مخفی شوید.

اضافه کردن 6 دوست

احتمالا بعد از اعلام این ماموریت، کسی از این همه در خواست دوستی شما تعجب نمی کند. چون آنها هم مثل شما در وضعیتی که تیم توسعه دهنده بازی برای شما درست کرده است گیر افتاده اند. موجی از درخواست های دوستی در هر بازی ارسال کنید، احتمالا خیلی زود این ماموریت تمام می شود.

20 لایک به هم تیمی های خود بدهید

بازی همچنان درگیر افزایش روابط اجتماعی میان بازیکنان است. چه بخواهید و نخواهید وسط این همه شلیک و نبرد باید 20 بار لایک به سوی هم تیمی هایتان روانه کنید. البته باید کمی هم منصف باشیم، لایک کردن کمترین کاریست که می توان برای گرفتن آرپی های پابجی موبایل انجام داد. ضمن آنکه شاید این ماموریت بتواند این فرهنگ را در بازی ایجاد کند که از حرکات جالب و مهارت های یک هم تیمی باید تقدیر شود.

شما برای پشت سر گذاشتن راحت تر این ماموریت ها می توانید با خرید یوسی پابجی موبایل از وب سایت آیدی گیم، سلاح و کاراکترهای خود را ارتقا دهید.

ترجمه ماموریت های بخش الیت هفته اول سیزن 15 پابجی موبایل

حالا نوبت به ماموریت های بخش الیت رسیده است. این ماموریت ها هم تنوع و جذابیت خاص خود را دارند. در این قسمت ضمن ترجمه ماموریت های هفته اول سیزن 15 در حالت الیت، شرح کوتاهی هم از این ماموریت ها داده ام و در صورت نیاز روش انجام بهتر هر ماموریت را نیز گفته ام.

ماموریت های الیت

بازیابی 1000 واحد سلامتی در بخش کلاسیک مود

این ماموریت با عنوان ماموریت دوستانه در بازی قرار گرفته است که مجبور به تمام کردن آن نیستید اما با اتمام این ماموریت 60 آرپی در انتظار شماست.

کشتن 18 نفر در آرنا مود به وسیله P90

اسلحه P90 گزینه مناسبی برای این ماموریت از سری ماموریت های هفته اول سیزن 15 پابجی موبایل است. سرعت بالایی در شلیک دارد و با کنترل خوب روی این سلاح دسته SMG، می توان این ماموریت را راحت تر به پایان رساند.

کشتن 4 نفر در کلاسیک مود با Win94

برای تمام کردن این ماموریت از سری ماموریت های هفته اول سیزن 15، Win94 گزینه خوبی می باشد. کافی است این اسنایپر را به یک اسکوپ خوب مجهز کنید و عملکرد بهتری را از آن شاهد باشید.

2 بار کسب جوایز برج انرژی در مود A.C.E

شما در هنگام بازی در مپ ارانگل می توانید با پیدا کردن برج انرژی به راحتی این ماموریت را به پایان برسانید.

5 بار برداشتن لباس استتار در کلاسیک مود

این ماموریت بهترین و جذابترین ماموریت هفته اول سیزن 15 پابجی موبایل در بخش الیت می باشد. در این ماموریت شما باید به این لباس های استتار دست پیدا کنید. این لباس ها همان پوشش های گیاهی هستند که در فیلم های جنگی دیده اید. شما باید به کمک آنها از دید دیگران مخفی شوید. رسیدن یه این لباس ها خیلی هم کار راحتی نیست و نیاز به پیاده کردن استراتژی های هوشمندانه دارد. برای حرکت به سمت این لباس ها، می توانید به کمک نارنجک دود زا دید دشمن را کور کنید. برای بازیکنانی با مهارت های تهاجمی نیز استفاده از وسیله نقلیه می تواند چاره کار باشد.

از بین بردن 10 لاستیک از وسایل نقلیه در حالت کلاسیک مود

10 لاستیک را منفجر کنید و این ماموریت را تمام کنید. اگر صرفا به دنبال تمام کردن این ماموریت بازی پابجی موبایل هستید و وقتی برای قهرمان بازی ندارید، نیازی نیست که حتما لاستیک یک وسیله نقلیه با سرنشین را مورد هدف قرار دهید. هر وسیله ای در هر گوشه و کناری می تواند مورد هدف شما قرار گیرد. حتی وقتی از وسیله خود استفاده کردید می توانید لاستیک هایش را منفجر کنید.

در این بخش ماموریت های هفته اول سیزن 15 بازی پابجی موبایل را برای شما ترجمه کردم. اگر این ماموریت ها را با موفقیت پشت سر گذاشتید، تجربه خود را با من و سایر بازیکنان پابجی موبایل در میان بگذارید.

امتیاز دهید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.