Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

ترجمه ماموریت های هفته دوم 2 سیزن 16 بازی پابجی موبایل

ترجمه ماموریت های هفته دوم 2 سیزن 16 بازی پابجی موبایل

ترجمه ماموریت های هفته دوم 2 سیزن 16 بازی پابجی موبایل

با عرض سلام خدمت شما همراهان همیشگی وب سایت آیدی گیم. در این مقاله نیز قصد داریم تا در مورد یکی از مهم ترین مطالب بازی جذاب PUBG Mobile برای شما مطالبی را بیان کنیم. امید واریم که در پابان این مطلب بتوانید سطح بازی خود را ارتقا دهید.

در سیزن 16 بازی پابجی موبایل مانند سیزن های قبلی شما با ماموریت های هفتگی رو به رو هستید و در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید این ماموریت ها را کامل کنید و با سایر بازیکنان به رقابت بپردازید. یکی از تفاوت هایی که در ماموریت های شیزن 16 نسبت به سیزن های قبلی وجود دارد این می باشد که در سیزن 16 پابجی موبایل، ماموریت های هفته دوم در حالت کلاسیک مود اتفاق خواهند افتاد. در ادامه می توانید ترجمه ماموریت های هفته دوم را بخوانید. اگر نتوانستید که ماموریت های هفته دوم را کامل کنید به هیچ عنوان نگران نباشید زیرا در ادامه قصد دارم تا ترجمه ماموریت های هفته دوم را در اختیار شما قرار دهم. با من همراه باشید.

ترجمه ماموریت های هفته دوم 2 سیزن 16 بازی پابجی موبایل

 

ترجمه ماموریت های هفته دوم 2 سیزن 16 بازی پابجی موبایل

 1. شما باید سعی کنید تا بتوانید 20 بار در رقابت های آرنا برنده شوید.
 2. شما باید سعی کنید تا 5 بار در مپ سانهوک جزء 20 نفر اول باشید.
 3. شما باید سعی کنید تا 20 نفر از بازیکنان دشمن را با استفاده از سلاح های کلاس AR در مپ لبویک و در حالت کلاسیک مود بکشید.
 4. شما باید سعی کنید تا دو بار رقابت های Brothers in Arms را تکمیل کنید.
 5. شما باید سعی کنید تا با کمک هواپیما دو بار از فاصله های 1500 متری فرود بیایید.
 6. شما باید سعی کنید تا سه بار در مپ میرامار و در حالت کلاسیک مود بر روی ساختمان های منطقه San Martin فرود بیایید.
 7. شما باید سعی کنید تا 4 ایردراپ در حالت کلاس مود باز کنید.
 8. شما باید سعی کنید تا در 10 مسابقه از حالت کلاسیک مود اسکوپ های 4 را بدست بیاورید.
 9. شما باید سعی کنید تا در حالت کلاسیک مود و هنگامی که Military Vest سطح 3 را پوشیده اید یک بار برنده شوید.
 10. شما باید سعی کنید تا 20 نفر از بازیکنان دشمن را با کمک سلاح های SMG و در منطقه Los Leones میرامادر در کلاسیک مود بکشید.
 11. شما باید سعی کنید تا 20 نفر از بازیکنان دشمن را با کمک سلاح های SMG و در منطقه Sosnovka Military Base مپ ارانگل در کلاسیک مود بکشید.
 12. شما باید سعی کنید تا 20 نفر از بازیکنان دشمن را با کمک سلاح های SMG و در منطقه Paradise Resort مپ سانهوک در کلاسیک مود بکشید.
 13. 6 نفر از بازیکنان دشمن را با روش هد شات کردن باید بکشید.
 14. 6 نفر از بازیکنان دشمن را با کمک اسلحه Kar98K باید بکشید.

ترجمه ماموریت های رویال پس هفته دوم سیزن 16 پابجی موبایل

در ادامه قصد دارم تا در رابطه با کامل کردن ماموریت های هفته 2 سیزن 16 بازی پابجی موبایل برای شما مطالبی را بیان کنم. با من همراه باشید.

ماموریت اول

این ماموریت بیشتر حالت کمکی دارد و بهتر است بدانید که تکمیل کردن این ماموریت 1 تا 2 ساعت زمان می برد ولی برخی از بازیکنان تمایل دارند تا هرچه زودتر این ماموریت را تکمیل کنند و اگر شما هم چنین قصدی دارید باید تبدیل به یک بازیکن خشن و بی حم شوید که تمام بازیکنان دشمن را از بین می برد. برای خود مشخص کنید که قصد استفاده از سلاح های SMG را دارید یا سلاح های دور برد.

ماموریت دوم

برای اینکه بتوانید این ماموریت را کامل کنید لازم نیست که در نبرد های غیر ضروری شرکت کنید و همیشه سعی کنید که در مرکز میدان قرار بگیرید زیرا این منطقه بی خطر تر می باشد. حتی در بعضی از مواقع لازم نیست که حرکتی کنید و تنها کافی است که در یک منطقه امن حضور داشته باشید تا جزء 20 بازیکن برتر انتخاب شوید.

ماموریت سوم

اگر جزء بازیکنانابجی موبایل باشید قطعا می دانید که مپ لیویک  در مقایسه با سایر مپ های این بازی وسعت کمتری دارد و حداکثر 50 بازیکن می توانند در این مپ به رقابت بپردازند و در بهترین سرایط ممکن در هر حالت می توانید 4 الی 5 بازیکن را از بین ببرید.

برای این منظور می توانید از سلاح های کلاس AR استفاده کنید. همچنین بهتر است تا از یک اسکوپ 3 بر روی این اسلحه ها استفاده کنید و نتیجه بهتری خواهید گرفت. پیشنهاد می کنیم که در یک گوشه کمین و با کمک اسلحه دور برد خود تمامی بازیکنان را از بین ببرید.

ماموریت چهارم

برای اینکه این ماموریت را تکمیل کنید نیاز نیست که در رقابتی برنده شوید یا کار خاصی انجام دهید. تنها کافی است که سرعت بالایی داشته باشید و به یکی از بازیکنان تاره وارد کمک کنید.

ماموریت پنجم

برای کامل کردن این ماموریت به شما پیشنهاد می کنم که یک نقطه را زیر نظر داشته باشید و پس از اینکه هدف خود را انتخاب کردید فرود بیایید. سعی کنید که در مناطق خشک و ساختمان ها فرود بیایید.

ماموریت ششم

این منطقه یکی از محبوب ترین مناطق نقشه می باشد که در شمال این نقشه واقع شده است و قطعا در این منطقه با سایر افراد به رقابت پرداخته اید. ساختمان های این منطقه بسیار فرسوده می باشند بنابراین باید ساختمان مورد نظر خود را قبل از فرود انتخاب کنید.

اما یکی از مشکلاتی که بازیکنان با آن رو به رو هستند این می باشد که پس از فرود بر روی پشت بام های ساختمان ها چگونه بر روی زمین قرار بگیرند. برای حل این مشکل به شما پیشنهاد می کنم که برای فرود ساختمان های فرودگاه را که در اطراف شهر واقع شده اند را انتخاب کنید.

ماموریت هفتم

اگر ماموریت های هفته اول را دنبال کرده باشید متوجه می شوید که این ماموریت جزء ماموریت های هفته اول نیز بوده است. برای کامل کردن این ماموریت می توانید از نارنجک های دود زا و یک وسیله نقلیه استفاده کنید.

با استفاده از نارنجک ها می توانید سایر بازیکنان دشمن را فریب دهید و پس از اینکه ایردراپ ها را باز کردید با استفاده از وسیله نقلیه می توانید فرار کنید. پس بهتر است برای کامل کردن این ماموریت به هیچ عنوان قصد کشتن سایر بازیکنان را نداشته باشید که رسیک بالایی دارد.

ماموریت هشتم

برای به اتمام رساندن این ماموریت باید تلاش کنید تا مناطقی را که می توانید در آنجا غنائم جنگی را پیدا کنید شناسایی کنید. همچنین حتما death box را پیدا کرده و آن ها را باز کنید زیرا به راحتی می توانید اسکوپ ها را درون آن ها پیدا کنید.

ماموریت نهم

برای به اتمام رساندن این ماموریت نیز باید به سراغ ایردراپ ها بروید زیرا قطعا می توانید درون آن ها Military Vest ها را بیابید و یا اینکه می توانید از هم تیمی های خود که قبلا این ماموریت را کامل کرده اند بخواهید که بخواهید Military Vest های خود را به شما بدهند.

ترجمه ماموریت های هفته دوم 2 سیزن 16 بازی پابجی موبایل

 

ماموریت دهم

بعد از اینکه توانستید در منطقه San Martin فرود بیایید باید سریعا منطقه Los Leones را شناسایی کنید. برای اینکه بتوانید به سلامت از این منطقه عبور کنید نیاز به یک سلاح AR به همراه یک اسکوپ 4 که در دست شما باشد، دارید.

حتما می پرسید چرا؟ زیرا این منطقه وسعت زیادی دارد و استفاده از یک سلاح درست می تواند جان شما را تضمین کند. همچنین به شما توصیه می کنم که از یک سلاح SMG به عنوان سلاح ثانویه استفاده کنید.

ماموریت یازدهم

پایگاه های نظامی مناطقی هستند که فضای باز بسیار زیادی دارند. اگر قصد دارید که از سلاح های SMG استفاده کنید باید بدانید در صورتیکه از یک پوشش مناسب دفاعی برای خود استفاده نکنید به راحتی بازنده خواهید بود.

ماموریت دوازدهم

در این منطقه شما می توانید از تمامی ساختمان ها و سازه هایی که وجود دارد به عنوان پوشش دفاعی برای خود استفاده کنید. برای خرید یوسی پابجی موبایل می توانید به وب سایت آیدی گیم مراجعه کنید تا در کمترین زمان ممکن خرید شما فعال شود.

ماموریت سیزدهم

زمانی فرود شما هدفمند است که بدانید پس از فرود از اسلحه خود در چه موقعیتی استفاده کنید. هرچه اسلحه شما بزرگتر باشد، احتمال اینکه سایر بازیکنان نگران شوند نیز بیشتر است. بنابراین باید از سلاح های تک تیرانداز به همراه یک اسکوپ 4 استفاده کنید. برای اینکه این ماموریت را کامل کنید باید از نقاط قوت خود استفاده کنید.

ماموریت چهاردهم

با کمک این اسلحه شما خواهید توانست که تنها با شلیک دو گلوله سایر بازیکنان را از بین ببرید. اگر سعی کنید که سر بازیکنان را مورد هدف قرار دهید زود تر به نتیجه می رسید.

امیدواریم که مطالب بالا برای شما مفید بوده باشد. اگر شما هم در رابطه با هفته دوم سیزن 16 بازی پابجی موبایل نکات یا ترفند خاصی را می دانید حتما در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
 • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
 • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.