Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

ترجمه ماموریت های هفته 5 سیزن 16 پابجی موبایل

ترجمه ماموریت های هفته 5 سیزن 16 پابجی موبایل

ترجمه ماموریت های هفته 5 سیزن 16 پابجی موبایل

با عرض سلام خدمت شما همراهان همیشگی وب سایت آیدی گیم. در این مقاله نیز قصد دارم تا در مورد بازی PUBG Mobile مطالبی را برای شما عزیزان بیان کنم. امیدوارم که در پایان این مطالب برایتان مفید واقع شود.

همانطور که می دانید ماموریت های سیزن 16 بازی محبوب و جذاب پابجی موبایل به طور هفتگی در حال برگزاری می باشد و بازیکنان و گیمر ها با به اتمام رساندن این ماموریت ها جوایز بسیار خوبی را کسب خواهند کرد. برای اینکه بتوانید از پس ماموریت های هفته پنجم بر بیایید لازم است که اطلاعاتی در مورد نحوه انجام آن ها بدانید. با من همراه باشید.

ترجمه ماموریت های هفته 5 سیزن 16 پابجی موبایل

ترجمه ماموریت های هفته 5 سیزن 16 پابجی موبایل

پس از اینکه شما توانستید ماموریت های هفته پنجم بازی پابجی موبایل را به اتمام برسانید، علاوه بر اینکه جوایز بسیار خوبی کسب خواهید کرد، می توانید سطح بازی خود را به طور چشم گیری افزایش دهید. در ادامه ترجمه این ماموریت ها را برای شما بیان میکنم.

ماموریت های هفته پنجم سیزن 16 پابجی موبایل

 1. شما باید سعی کنید که 36 نفر از بازیکنان دشمن را به کمک اسلحه های AR در مپ ارانگل و در حالت کلاسیک مود بکشید.
 2. شما باید سعی کنید که 3 بار بر روی ساختمان School واقع در در مپ ارانگل فرود بیایید.
 3. شما باید سعی کنید که 3 بار بر روی ساختمان Ha Tinh واقع در مپ سانهوک و در حالت کلاسیک مود فرود بیایید.
 4. شما باید سعی کنید که 3 بار بر روی ساختمان Water Treatment واقع در مپ میرامار در حالت کلاسیک مود فرود بیایید.
 5. شما باید سعی کنید که 5 نفر از بازیکنان دشمن را با کمک اسلحه S1897 در هر مودی که می خواهید بکشید.
 6. شما باید سعی کنید که 5 نفر از بازیکنان دشمن را به کمک Pistol در هر موردی که می خواهید بکشید.
 7. شما باید تعداد 6 نفر از دوستان خود را به رقابت ها اضافه کنید( آن ها را دعوت کنید).
 8. شما باید تعداد 20 لایک به هم تیمی های خود بدهید.
 9. شما باید سعی کنید تا 1000 واحد سلامتی را در حالت کلاسیک مود بازیابی کنید.
 10. شما باید سعی کنید تا 18 نفر از بازیکنان دشمن را با کمک اسلحه P90 در رقابت های آرنا بکشید.
 11. شما باید سعی کنید تا تعداد 3 نفر از بازیکنان دشمن را با کمک اسلحه Win 94 در حالت کلاسیک مود بکشید.
 12. شما باید سعی کنید تا تعداد 5 نفر از بازیکنان دشمن را با کمک اسلحه Skorpion در حالت کلاسیک مود بکشید.
 13. شما باید سعی کنید تا در 5 مسابقه کلاسیک مود Ghillie Suit ها را جمع آوری کنید.
 14. شما باید سعی کنید تا در مجموع 10 لاستیک از وسایل نقلیه را در حالت کلاسیک مود مورد هدف قرار دهید و نابود کنید.

در ادامه برای شما عزیزان راهنمای تکمیل کردن این ماموریت ها را بیان می کنم.

ماموریت اول

در بازی پابجی موبایل، یکی از مهم ترین آیتم ها سلاح می باشد به خصوص سلاح های AR که از قدرتمند ترین سلاح های این بازی می باشد. قطعا کشتن 36 نفر کمی کار سخت و طولانی خواهد بود، به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنم که چندین مسابقه 4 گانه را اجرا کنید، زیرا خط مسابقات چهارگانه به این شکل است که هر کس بکشد به عنوان تعداد کشته های شما در نظر گرفته خواهد شد و به این صورت شما خواهید توانست ماموریت ها را کامل کنید.

ماموریت دوم

یکی از عجیب ترین مناطقی که در بازی پابجی موبایل وجود دارد مدرسه ها هستند. دلیل آن هم این می باشد که پشت بام برخی از آن ها کوچک است و تعدادی دیگر از آن ها پشت بام های بسیار بزرگ دارند. شما باید بسنجید با توجه به قابلیت هایی که دارید روی کدام یک از آن ها فرود بیایید و منطقه بهتر را انتخاب کنید.

ماموریت سوم

فرود آمدن در این منطقه کار بسیار راحتی می باشد، زیرا ساختمان های این مناطق ظاهری پیچیده ندارند و از مستطیل های کوچک و بزرگ تشکیل شده اند.

ماموریت چهارم

این منطقه کوچک ترین مکان بر روی این مپ می باشد که احتمالا باعث فریب شما خواهد شد. سعی کنید منطقه فرود خود را با دقت زیادی انتخاب کنید زیرا برخی از مکان ها در ابتدا به نظر می رسند که منطقه مناسبی برای فرود هستند اما وقتی که به آن ها نزدیک می شوید متوجه خواهید شد که این مناطق از استخر های آب تشکیل شده اند.

ماموریت پنجم

بهتر است که بدانید این اسلحه یک سلاح گرم و ساچمه ای می باشد که جزء سلاح های کاربردی می باشد. از این اسلحه می توانید در رقابت های برد نزدیک استفاده کنید. نکته مهمی که باید بدانید این است که قبل از اینکه سایر بازیکنان جلیقه نجات را پیدا کنند، شما باید سعی کنید که این اسلحه را پیدا کنید و به کمک آن دیگر بازیکنان دشمن را بکشید.

ماموریت ششم

سعی کنید در رقابت آرنا از تپانچه استفاده کنید که بسیار کارآمد خواهد بود و به سرعت خواهید توانست این ماموریت را تکمیل کنید.

ماموریت هفتم

یکی از ساده ترین ماموریت های هفته پنجم سیزن 16 پابجی موبایل است که همه بازیکنان قادر به انجام دادن آن هستند.

ماموریت هشتم

سعی کنید تا هم تیمی های خود را به عنوان دوست اضافه کنید تا در پایان هر رقابت هم آن ها به شما لایک دهند و هم شما به آن ها. با این روش به راحتی این ماموریت تکمیل خواهید شد.

در صورتی که برای ارتقا اکانت خود نیاز به یوسی دارید می توانید با مراجعه به وب سایت آیدی گیم جهت خرید یوسی پابجی اقدام کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خرید شما فعال گردد.

ماموریت نهم

قطعا همانطور که می دانید کم کردن ماموریت ها در رقابت های آرنا نسبت به کلاسیک مود کار راحت تری است. برای کامل کردن این ماموریت به شما پیشنهاد می کنم که از تمام تجهیزاتی که می تواند سلامتی شما را بازیابی کند استفاده کنید و آن ها را جمع آوری کنید تا هر چه زودتر این ماموریت تکمیل گردد.

ترجمه ماموریت های هفته 5 سیزن 16 پابجی موبایل

ماموریت دهم

این اسلحه از بازی کالاف دیوتی موبایل وارد بازی پابجی موبایل شده است و اسلحه ای بسیار قدرتمند است. نکته مهم کنترل این اسلحه می باشد. سعی کنید که در مناطق کوچک و بسته قرار بگیرید و از دیوار ها به عنوان پوشش خود استفاده کنید تا بتوانید 18 نفر از بازیکنان دشمن را از بین ببرید.

ماموریت یازدهم

این اسلحه به تازگی در بازی پابجی موبایل بروز رسانی شده است، تنها کافیست که هدف خود را به درستی انتخاب کنید و مورد هدف قرار دهید.

ماموریت دوازدهم

این اسلحه یک سلاح کوچک می باشد اما در عین حال سرعت شلیک بالایی دارد و در هنگام کنترل آن باید بسیار دقت کنید. به شما پیشنهاد می کنم که هر چه به هدف خود نزدیک تر شوید سریع تر می توانید این ماموریت را به اتمام برسانید.

ماموریت سیزدهم

استفاده کردن از این لباس تقریبا در تمامی هفته ها وجود دارد. علاوه بر اینکه می توانید در مپ لیویک این لباس را پیدا کنید، در سایر قسمت ها به خصوص ایردراپ ها نیز می توانید آن را بیابید.

ماموریت چهاردهم

وسایل نقلیه در بازی پابجی موبایل اکثرا دارای 4 لاستیک هستند، بنابراین کامل کردن این ماموریت کار بسیار راحتی هست. دقت کنید که لازم نیست لاستیک ها حتما منفجر شوند، تنها کافیست که از جای خود خارج بشوند.

در پایان اگر شما هم در مورد ماموریت های هفته پنجم اطلاعاتی دارید حتما در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

یک نظر

 1. علیرضا

  عالی واقعا ممنون از سایتتون

  1. جواد

   سپاس از نظر شما. امیدوارم مطلب براتون مفید بوده باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
 • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
 • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.