Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

ترجمه ماموریت های هفته 4 سیزن 15 پابجی موبایل

ترجمه ماموریت های هفته چهارم 4 سیزن 15 پابجی موبایل

ترجمه ماموریت های هفته چهارم 4 سیزن 15 پابجی موبایل

در سیزن ۱۵ نیز همانند سیزن های قبلی بازیکنان با کامل کردن ماموریت های هفتگی روبرو هستند اگر شما بتوانید تمامی ماموریت هایی که در هفته ۴ برای شما در نظر گرفته شده است را کامل کنید سطح بازی شما تا حد قابل توجهی ارتقا خواهد یافت در ادامه با من همراه باشید تا در رابطه با ماموریت های هفته چهارم سیزن ۱۵ بازی PUBG mobile صحبت کنم و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهم.

ترجمه ماموریت های هفته چهارم 4 سیزن 15 پابجی موبایل

در هر هفته مجموعه ای از ماموریت ها برای شما به نمایش در می آید که کامل کردن هر یک از آنها جوایز ویژه ای را در اختیار شما قرار خواهد داد. من در این مطلب علاوه بر اینکه می خواهم در رابطه با ترجمه ماموریت های هفته 4 سیزن 15 پابجی موبایل موبایل صحبت کنم، همچنین من قصد دارم راهکارهایی را نیز برای کامل کردن این ماموریت ها در اختیار شما قرار خواهم داد.

ماموریت های هفته چهارم سیزن ۱۵ بازی پابجی موبایل

 1. بازیکنان باید بتوانند با استفاده از سلاح های کلاس SMG در کلاسیک مود و در مپ سانهوک ۲۸ نفر از سایر بازیکنان دشمن را بکشند.
 2. باید در کلاسیک مود و بر روی ساختمان های منطقه Paradise Resort در مپ سانهوک 3 بار فرود بیایند.
 3. باید در کلاسیک مود و بر روی ساختمان های منطقه Pecado در مپ میرامار 3 بار فرود بیایند.
 4. باید در کلاسیک مود و بر روی ساختمان های منطقه Sosnovka Military Base در مپ ارانگل 3 بار فرود بیایند.
 5. بازیکنان باید بتوانند با استفاده از نارنجک ها Grenade دو نفر از سایر بازیکنان دشمن را از فاصله ۱۷ متری در کلاسیک مود بکشند.
 6. باید سعی کنید که در ۵ مسابقه کلاسیک مود اسنایپر Crossbow را بردارید و از آن استفاده کنید.
 7. بازیکنان باید بتوانند در ۱۶ مسابقه که در مپ ارانگل برگزار می شود تمامی Extended Quickdraw Mag سلاح های AR را جمع آوری کنند.
 8. شما باید بتوانید به سطح پلاتینیوم و یا بالاتر در مورد کلاسیک دست پیدا کنید.
 9. باید بتوانند از فاصله ۴ هزار متری در کلاسیک مود ۴ بار یک نفر از سایر بازیکنان را بکشند.
 10. در کل شما باید بتوانید ۴ هزار متر را با استفاده از ماشین Monster Truck کلاسیک مود رانندگی کنید.
 11. در مجموع بازیکنان باید بتوانند در Payload 2.0 مود 2 هزار خسارت را با استفاده از وسیله نقلیه Mounter Flamethrower وارد کنند.
 12. شما باید بتوانید با استفاده از UH60 Helicopter در Payload 2.0 مود ۱۲ هزار متر را طی کنید.
 13. در کل بازیکنان باید بتوانند در آرنا مود ۲۵ نفر از سایر بازیکنان را بکشند.
 14. شما باید بتوانید در کلاسیک مود ۳۰ بار از bandages ها کنید.

ماموریت های رویال پس هفته چهارم سیزن ۱۵ بازی پابجی موبایل

در ادامه در رابطه با راهکار هایی برای کامل کردن هر یک از ماموریت ها صحبت خواهد شد.

 • بازیکنان باید بتوانند با استفاده از سلاح های کلاس SMG در کلاسیک مود و در مپ سانهوک ۲۸ نفر از سایر بازیکنان دشمن را بکشند

کامل کردن این ماموریت در واقع بسیار راحت می باشد زیرا مپ سانهوک یکی از بهترین مپ هایی است که برای سلاح‌های کلاس SMG طراحی شده است اما به شما توصیه می‌کنم که از سلاح هایی که تعداد مهمات بسیار زیادی دارند و از طرفی زمان بارگیری مجدد آنها کوتاه می باشد، استفاده کنید این رمز پیروزی شما در این ماموریت است.

 • باید در کلاسیک مود و بر روی ساختمان های منطقه Paradise Resort در مپ سانهوک 3 بار فرود بیایند

اگر می‌خواهید این ماموریت را به راحتی کامل کنید به شما توصیه می کنم که از سلاح های SMG برای این مأموریت استفاده کنید.

 • باید در کلاسیک مود و بر روی ساختمان های منطقه Pecado در مپ میرامار 3 بار فرود بیایند

تنها نکته‌ای که باعث رمز موفقیت شما در کامل کردن این ماموریت می باشد این است که شما باید بر روی یک بخش تمرکز کنید و سپس فرود بیاید.

 • باید در کلاسیک مود و بر روی ساختمان های منطقه Sosnovka Military Base در مپ ارانگل 3 بار فرود بیایند

سعی کنید بر روی ساختمان‌هایی که حالت قرارگیری آنها در کنار یکدیگر شبیه حرف C می‌باشد فرود بیاید، هنگامی که در این منطقه فرود آمده اید باید بتوانید تجهیزات بسیار زیادی را غارت کنید.

 • بازیکنان باید بتوانند با استفاده از نارنجک ها Grenade دو نفر از سایر بازیکنان دشمن را از فاصله ۱۷ متری در کلاسیک مود بکشند

شما برای کامل کردن این ماموریت می توانید از نارنجک ها نیز استفاده کنید در واقع نارنجک ها می توانند یک پوشش مناسب برای شما باشند و حتی می‌توانند باعث نابودی سایر بازیکنان نیز بشوند.

 • باید سعی کنید که در ۵ مسابقه کلاسیک مود اسنایپر Crossbow را بردارید و از آن استفاده کنید

اگر جزو بازیکنان بازی پابجی موبایل باشید می‌دانید که پیدا کردن این سلاح کار سختی نیست بنابراین این ماموریت نیز به راحتی کامل خواهد شد.

 • بازیکنان باید بتوانند در ۱۶ مسابقه که در مپ ارانگل برگزار می شود تمامی Extended Quickdraw Mag سلاح های AR را جمع آوری کنند

کامل کردن این ماموریت کار بسیار راحتی است در واقع شما نباید برای کامل کردن او تمرکز کنید اجازه دهید که سایر مأموریت‌ ها کامل شود سپس متوجه خواهید شد که این مأموریت نیز به‌خودی خود کامل شده است.

ترجمه ماموریت های هفته 4 سیزن 15 پابجی موبایل

 • شما باید بتوانید به سطح پلاتینیوم و یا بالاتر در مورد کلاسیک دست پیدا کنید

بسیاری از بازیکنان در بازی پابجی موبایل در تلاشند که بتوانند به سطح پلاتینیوم در این بازی برسند اما مهم‌ترین نکته‌ای که در این باره باید به آن توجه کنند این است که تعداد افرادی که کشته می‌شوند مهم نیستند بلکه هدف نهایی برای رسیدن به این سطح این است که شما جزو بازماندگان باشید. شما میتوانید برای خرید یوسی پابجی موبایل به فروشگاه ایدی گیم مراجعه کنید.

ماموریت های الایت هفته چهارم سیزن ۱۵ بازی پابجی موبایل

 • باید بتوانند از فاصله ۴ هزار متری در کلاسیک مود ۴ بار یک نفر از سایر بازیکنان را بکشند

برای کامل کردن این ماموریت به شما توصیه میکنم که از سلاح های دور برد استفاده کنید، زیرا استفاده از سلاح های دوربرد این تضمین را به شما میدهد که خود شما هیچ آسیبی نخواهید دید، اما بازیکنان دشمن آسیب جدی خواهند دید.

 • در کل شما باید بتوانید ۴ هزار متر را با استفاده از ماشین Monster Truck کلاسیک مود رانندگی کنید

از آن جایی که می دانید این وسیله نقلیه سرعت بسیار بالایی ندارد، اما شما به راحتی می توانید این ماموریت را کامل کنید.

 • در مجموع بازیکنان باید بتوانند در Payload 2.0 مود دو هزار خسارت را با استفاده از وسیله نقلیه Mounter Flamethrower وارد کنند

شما برای اینکه بتوانید این ماموریت را کامل کنید لازم نیست که کار خاص و ویژه‌ای انجام دهید، به راحتی می توانید مأموریت را کامل کنید.

 • شما باید بتوانید با استفاده از UH60 Helicopter در Payload 2.0 مود ۱۲ هزار متر را طی کنید

مهمترین نکته‌ای که در رابطه با این ماموریت باید بدانید این است که از آنجایی که این وسیله نقلیه سرعت بسیار بالایی دارد باید مراقب تجهیزات نظامی که از سرعت بالایی در هنگام شلیک برخوردار هستند نیز باشید بنابراین حسابی مراقب اطراف خود باشید.

 • در کل بازیکنان باید بتوانند در آرنا مود ۲۵ نفر از سایر بازیکنان را بکشند

اگر یک تیم چهار نفره تشکیل دهید به راحتی می توانید این مأموریت را کامل کنید البته این نکته را فراموش نکنیم که هر یک از افراد باید وظایف خاص خود را به درستی انجام دهند.

 • شما باید بتوانید در کلاسیک مود ۳۰ بار از bandages ها کنید

اگر می خواهید این مأموریت را هرچه سریعتر کامل کنید باید آسیب‌هایی که به شما و یا حتی هم تیمی هایتان وارد می‌شود را در سریعترین زمان ممکن درمان کنید.

اگر شما در رابطه با کامل کردن هر یک از ماموریت هایی که در بالا ذکر شد تجربه خاصی دارید می‌توانید تجربیات خود را با من و سایر بازیکنان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
 • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
 • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.