Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

مپ king بازی کالاف دیوتی موبایل

ترفندها و تکنیک های مپ king بازی کالاف دیوتی موبایل

ترفندها و تکنیک های مپ king بازی کالاف دیوتی موبایل

بازی Call of Duty Mobile یکی از بازی های پر طرفدار سبک Battle Royale است که با دیگر بازی هایهم سبک خود در رقابت است و سازندگان آن تلاش می کنند که روز به روز بازی را ارتقاع دهند و نیاز مخاطبین خود را بر طرف کنند.

آن ها گاهی وقت ها اسلحه های خود را با اضافه کردن امکانات خاص به آن ها یا افزودن یک سلاح جدید به بازی آپدیت می کنند. همینطور مپ های خود هم آپدیت می کنند. در آپدیت های اخیر از مپ King رونمایی کردند.

ترفندها و تکنیک های مپ king بازی کالاف دیوتی موبایل

نقشه های King of Gunfight اینجا است و وقت آن است که حق خود را برای حکومت ثابت کنید. این نقشه نمادین Gunfight به راه اندازی حالت Modern Warfare کمک کرده و اکنون در جشن سالگرد Call of Duty: Mobile زنده است!

King از 2v2 Gunfight و 1v1 Duel پشتیبانی می کند. بیایید حالت ها را مرور کنیم و سپس در مورد راهکار ها و نکات تسلط بر نقشه بحث کنیم.

اگر اولین بار است که Gunfight یا Duel را بازی می کنید، در اینجا ما شما را با اصول آن آشنا می کنیم.

 

مپ king بازی کالاف دیوتی موبایل

 

توضیحی مختصر درباره مپ king

مپ king برای حالت ‌های 2v2 Gunfight و 1v1 Duel در دسترس می باشد.

حالتGunfight – 2v2

این بازی 6 راند دارد که اگر تیمی بتواند در 6 راند پیروز شود برنده مسابقه خواهد بود و با حذف تیم دشمن و یا حتی به دست آورین پرچم نیز می توانید به عنوان تیم برنده اعلام شوید.

هر راند این بازی 40 ثانیه طول و هر چیزی که در هر راند بازی می بینید به صورت تصادفی جایگذاری شده اند و بعد از هر راند تغییر می کنند.

شما می توانید برای خرید تمام محصولات بازی کالاف دیوتی موبایل به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آن ها را خریداری کنید. اگر شما نیز از طرفداران کالاف دیوتی موبایل هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید cp کالاف دیوتی موبایل دارید می توانید با مراجعه به بخش محصولات، در سایت آیدی گیم هر مقدار cp که می خواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به اکانت شما اضافه شود.

حالت Duel – 1v1

این حالت یکی از بهترین حالت ها در بازی است که حاوی 3 مسابقه است و هر بازیکن باید هفت بازیکن را به محض ورود به بازی بکشد.

مپ king یک مپ متقارن است که همه ی بازیکنان باید در یک طبقه قرار بگیرند و با هم رقابت کنند. این مپ دارای یک سکوی مرکزی می باشد که موانع پوششی زیادی در آن وجود دارد که شما می توانید سه راه رو در این مپ نیز مشاهده کنید و همچنین تعداد زیادی ورودی و خروجی در این مپ وجود دارد.

این نکته را باید رعایت کنید که به دلیل کوچک بودن زمین بازی شما باید هماهنگی خوبی با یارانتان داشته باشید. همچنین همیشه از یک تاکتیک و استراتژی استفاده نکنید و سعی کنید آن را تغییر دهید چون دشمن دست شما را می خواند.

استفاده از سلاح های دور برد

اگر شما می خواهید از سلاح های دور برد در این مپ استفاده کنید سعی کنید که از جعبه هایی که در قسمت های مختلف بازی قرار دارند به عنوان پوشش استفاده کنید.

از سلاح خوب استفاده کنید

همیشه سعی کنید در بازی از سلاح هایی که قبلا با آن ها کار کرده اید استفاده کنید. از سلاح هایی که تا به حال با آن ها کار نکرده اید بازی نکنید چون زیکس بالایی دارد و باعث شکست خوردن شما باشد.

استفاده از سکو ی مرکزی

می توانید بر روی سکوی مرکزی قرار بگیرید و با سلاح های دور برد دشمنان را هدف قرار دهید. البته باید حواستان باشد که بازیکنان زیادی در تلاش هستند که سکو را تصاحب کنند.

1. از پایین شلیک کنید

دقت ترجیح داده می شود، اما گاهی اوقات باید کار را سریع و تمیز انجام دهید. در شرایطی که خود را خم می کنید و خود را رو در رو با دشمن می یابید، با شلیک و کشمکش، دشمن خود را هدف قرار می دهید و دشمن را محکوم می کنید و پاداش خود را می گیرید.

2. سلاح برتر

فارغ از کلاس سلاح ارائه شده آماده درگیری باشید. همه ما تنظیمات مورد علاقه خود را داریم، خواه اسلحه های SMG باشند یا اسلحه با تاکتیک و دقیق تر، اما پیروزی در این مرحله به معنای استفاده از آنچه دریافت کرده اید است.

اگر مرتباً با کلاس اسلحه ای که در آن تمرین نمی کنید ناک اوت می شوید، برای آن بارگذاری کنید و در حالت های چند نفره دیگر تمرین کنید. دفعه بعد که Gunfight یا Duel را بارگذاری کنید، برای همه چیز آماده خواهید بود.

3. هدفون برای دوئل

در 1v1 موقعیت های بیشتری وجود خواهد داشت که شما و دشمن حرکت های مختلف باز را انجام می دهید تا در نهایت بازی موش و گربه تمام شود. از هدفون استفاده کنید. ولوم صدا را زیاد کنید تا بتوانید بهتر بشنوید که در موقعیت شما دشمن قدم بر می دارد یا خیر.

4. اضافه کاری با اسلحه

وقتی در موقعیتی قرار گرفتید که نمی توانید دشمن را پیدا کنید و نمی خواهید موقعیت خود رابه دشمن نشان دهید، به زیرگذر میانی بروید، جایی که پرچم اضافه کار ظاهر می شود. فقط توجه داشته باشید که بازیکنان دشمن ممکن است منطقه را تماشا کنند، بنابراین با احتیاط قدم بزنید.

5. چسبیده و حرکت دهید

طرح King حرکت شما را از یک سمت به آن طرف دیگر در نقشه آسان می کند، خواه از یک گذرگاه میانی، یک تونل کناری، یا از بالای سکوی مرکزی عبور کنید.

در حالی که نمی خواهید مثل یک مرغ بی سر بدوید، اما نباید سرسختانه بی حرکت بمانید وگرنه خطر پهلو گرفتن را دارید. یک نقطه را انتخاب کنید، برای حرکت دشمن اسکن کنید و سپس حرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.