Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

نکات و ترفند های حرفه ای هدف گیری در بازی pubg mobile

ترفندهایی برای هدف گیری بهتر در بازی پابجی موبایل

نکات و ترفند هایی که باید برای قفل شدن روی هدف هنگام هدف گیری بازی پابجی موبایل بدانید.

PUBG Mobile یک بازی تیراندازی مهیج است که در آن مهارت های هدف گیری بسیار مهم است. در اینجا برخی از نکات حرفه ای برای قفل شدن روی هدف پابجی موبایل و قرار دادن خطک نشانه گیری بر هدف برای بازی کردن مانند یک حرفه ای وجود دارد. در زیر آن ها را بررسی می کنیم.

نکاتی و راهنمایی های لازم برای قفل شدن روی هدف

قفل شدن روی هدف یک مهارت ضروری است. بازیکنان پابجی موبایل برای هدف گیری و شلیک دقیق تر باید مهارت آن را کسب کنند. برای هدف گیری مانند یک بازیکن حرفه ای، باید عناصر زیادی مانند مسافت، افت گلوله، لگد انداختن اسلحه، حرکت، موقعیت و … را در نظر بگیرید. بهترین اسلحه برای بهبود مهارت هدف گیری شما UZI است. می توانید از آن برای تمرین قفل شدن روی هدف استفاده کنید. این همچنین بهترین اسلحه برای هیپ فایر در نبردهای نزدیک است.

نکات و ترفند های حرفه ای هدف گیری در بازی pubg mobile

در اینجا چند نکته برای قفل شدن روی هدف وجود دارد که ممکن است لازم داشته باشید:

شما باید هر روز با استفاده از UZI در حالت TDM، قفل شدن روی هدف را تمرین کنید تا بتوانید بر آن تسلط پیدا کنید.

علاوه بر این، شما باید یک رنگ مناسب برای خطک نشانه گیری دوربین انتخاب کنید. زیرا این امر برای مهارت قفل شدن روی هدف شما نیز مهم است. اگر رنگی را انتخاب کنید که متناسب با چشم شما نباشد، ممکن است باعث حواس پرتی شما شود.

همیشه در نبردهای نزدیک بصورت هیپ فایر شلیک کنید. زیرا هنگام هدف گیری و شلیک، برحرکت شما نیز تأثیر می گذارد. اگر اسکوپ را برای هدف گیری حین حرکت باز کنید، قفل شدن روی هدف و شلیک دقیق دشوار است.

در مرحله بعدی، شما باید برخی از تمرینات را که شامل سه مرحله اصلی است تمرین کنید:

بهبود حرکات همزمان با تکان خوردن، تمرین خم شدن و تیر اندازی و در آخر تغییر اسلحه و شلیک کردن. این به شما کمک می کند تا در نبردهای نزدیک حریف را فریب دهید و از تیرخوردن جلوگیری کنید. سپس، می توانید دشمن را بدون آسیب دیدن از بین ببرید. برای تسلط بر این مهارت باید 30 دقیقه در روز تمرین کنید.

نکته بعدی تمرکز است. بدیهی است که گفتن آن آسان تر از انجام است. با این حال، این یک راه حل مناسب برای نشانه گیری مناسب در پابجی موبایل است. اگر در جنگ حواس شما پرت شود اشتباه مهلکی کرده اید. بنابراین، شما باید صد در صد بر روی نبرد تمرکز کنید. به تمام صدای قدم، صدای نارنجک و صدای شلیک اطراف خود گوش دهید. سپس، حرکت دشمنان را برای قرار دادن نشانه اسلحه در جای مناسب پیش بینی کنید. شما می توانید برای خرید یوسی بازی پابجی موبایل از فروشگاه اینترنتی آیدی گیم در کمترین زمان ممکن و قیمتی مناسب اقدام کنید.

نکات و ترفند های حرفه ای هدف گیری در بازی pubg mobile

نکاتی برای قرار دادن خطک نشانه گیری بر روی هدف

بهترین مکان برای تیراندازی سر دشمن است. شما می توانید از تجربه خود استفاده کنید و بدانید بهترین جای خطک نشانه گیری برای هدشات کردن کجاست. علاوه بر این، فاصله شلیک به محل قرارگیری این خطک نشانه گیری اهمیت دارد.

در نبردهای کوتاه برد، خطک را تا میتوانید نزدیک به سر هدف قرار دهید. با افزایش فاصله بین شما و دشمن هم باید با توجه به نوع اسلحه تان فاصله بین خطک نشانه گیری و سر دشمن را افزایش دهید .

این کار را میتوانید در training room تمرین کنید. زمین تیراندازی آموزشی به بازیکنان اجازه می دهد تا در مسافت های مختلف با اهداف زیادی تمرین کنند.

علاوه بر این، شما باید گلوله را در گوشه ای که می دانید دشمن قبل از نشان دادن خود پنهان شده است، شلیک کنید. سپس، هنگام نزدیک شدن به او در آن گوشه، به تیراندازی ادامه دهید تا قبل از اینکه بتواند هر گلوله ای به سمت شما شلیک کند، او را بکشید. با این حال، شما باید از یک AR با یک خشاب بزرگتر یا یک مسلسل (LMG) مانند DP-28 یا M249 استفاده کنید. مطمئن شوید که خشاب مهمات را بارگیری مجدد کرده اید تا هنگام مواجه شدن با وی، گلوله اسلحه شما تمام نشود.

علاوه بر این، شما باید قبل از انجام این کار در مسابقات واقعی، این مهارت را در حالت TDM تمرین و تسلط داشته باشید.

نکات تکمیلی

هنگام شلیک گلوله با AMK ، Beryl M762 و سلاح های دیگر با لگد انداختن عمودی، خطک نشانه را به پایین بکشید.

در حالی که به چپ و راست حرکت می کنید باید حواستان باشد که هم زمان خطک نشانه گیری را روی دشمن حفظ کنید.

برای قفل شدن روی هدف، در فواصل میان و بلند برد هم برای اینکه تیر کمتری به شما بخورد هم میتوانید خم شوید و تیر اندازی کنید.

امیدواریم مطلب هدف گیری در بازی پابجی موبایل در افزایش توانایی های شما در هدف گیری به کمک شما آمده باشد. خوشحال میشویم تجربیات شما در این باره را بدانیم.

3/5 - (1 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،موجو خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.