Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

از بین بردن وسایل نقلیه

ترفندهای از بین بردن وسایل نقلیه بازی پابجی موبایل

ترفندهای از بین بردن وسایل نقلیه بازی پابجی موبایل

یکی از آیتم های تاثیر گذار در بازی PUBG Mobile که می تواند سرنوشت بازی را در میان بارانی از گلوله ها و استراتژی های تدافعی و تهاجمی عوض کند، وسایل نقلیه این بازی بتل رویالی است.

در یک جدال نفسگیر و سخت که هر تیم یا هر فردی به دنبال راهی برای پیشی گرفتن از رقیب خود است، هر کس که بتواند استفاده بهتری از وسایل نقلیه بازی پابجی موبایل داشته باشد، شانس پیروزی خود را به شکل قابل توجهی افزایش می دهد.

حال تصور کنید که در یک مپ بازی پابجی موبایل، رقیب شما سریعتر از شما و هم تیمی هایتان به وسایل نقلیه موجود در آن مپ بازی رسیده باشد. چاره کار چیست؟ آیا باید تسلیم شد و یا به دنبال راهی باشیم تا از این تهدید پیش آمده فرصتی برای رستگاری در این مبارزه بسازیم.

در این مقاله ترفندهایی را آموزش می دهم که به کمک آن بتوانید به راحتی وسایل نقلیه بازی پابجی موبایل را با همه سرنشینان آن نابود کنید.

توصیه هایی برای از بین بردن وسایل نقلیه

در این مطلب چند توصیه برای از بین بردن این وسایل کلیدی در بازی مهیج پابجی موبایل برای شما آماده کرده ام. رعایت این نکات با گذشت زمان و تجربه لازم بدل به کاری آسان و البته بسیار کاربردی برای شما خواهد شد. اگر در دفعات اولیه نتوانستید بعضی از این ترفندها را پیاده کنید، خیلی نگران نباشید. وقت گذاشتن برای این ترفندها ارزشش را دارد، پس دوباره و دوباره تلاش کنید تا به این ترفندها مسلط شوید.

وسایل نقلیه

ترفند شماره 1 – ترفندی برای فواصل کم

در فواصل کم، شما دو راهکار برای متوقف کردن وسیله نقلیه بازی پابجی موبایل دارید. اول اینکه با توجه به دید خوب نسبت به راننده و سرنشینان در این فواصل، شما می توانید با شلیک به راننده و کشتن او، کنترل وسیله نقلیه را از دسترس خارج کنید و سپس با شلیک به سرنشینان، آنها را از بین ببرید. اما این کار ریسک زیادی دارد. اگر تیر شما به خطا برود یا بعد از کشتن راننده سرعت عمل کافی برای کشتن سایر سرنشینان وسایل نقلیه را نداشته باشید، طعمه ها از دست شما فرار می کنند. پس راهکار به مراتب ساده تری وجود دارد و آن هم استفاده از یک نارنجک یا سلاح انفجاری برای منفجر کردن وسیله نقلیه است. منتها در این حالت دیگر باید قید استفاده از آن وسیله نقلیه توسط خودتان را بزنید.

ترفند شماره 2 – منحرف کردن وسیله نقلیه دشمن

این ترفند به مراتب نیاز به مهارت های بالا در رانندگی دارد که با تجربه بیشتر در رانندگی با وسایل نقلیه بازی پابجی موبایل به آن دست خواهید یافت. شما می توانید به کمک یک ماشین سنگین مانند کامیون ها و با زدن ضربات پی در پی به عقب ماشین دشمن، بخصوص در حالتی که ماشین و وسایل نقلیه سبکتری داشته باشند، آنها را به راحتی از جاده منحرف کنید. این روش در مپ هایی که اطراف آن دره ها و یا رودخانه وجود دارد، بسیاری کاربردی و موثر است.

ترفند شماره  3 – سلاح مناسب برای از بین بردن وسایل نقلیه

برای از بین بردن وسایل نقلیه بازی پابجی موبایل حتما لازم نیست که یک نارنجک با خود داشته باشید. بعضی از سلاح های بازی پابجی موبایل قابلیت از بین بردن وسایل نقلیه در برد نزدیک را دارند. یکی از این سلاح ها M249 است که با یک اسکوپ می تواند شلیک دقیقتری را برای شما به ارمغان آورد.

شما می توانید به کمک خرید یوسی پابجی موبایل از وب سایت آیدی گیم، سلاح ها و تجهیزات خود را ارتقا دهید و بیشتر آماده جدال با دشمنان خود باشید.

ترفند شماره 4 – تکنیک های استتار

به کمک تکنیک های استتار و مخفی شدن از چشم دشمن، می توانید فاصله خود را بدون آنکه دیده شوید کم کنید و در یک فرصت مناسب وسایل نقلیه دشمن را نابود کنید. در انجام این کار علاوه بر رعایت تکنیک های استتار که بر اثر تجربه بدست می آید، باید حواستان به فاصله با این وسایل نقلیه در زمان انفجار باشد. اگر فاصله مناسبی نداشته باشید و خیلی به وسیله نزدیک شوید، این انفجار موجب آسیب دیدن خود شما نیز می شود.

اگر شما نیز ترفندی را برای از بین بردن وسایل نقلیه بازی پابجی موبایل بلد هستید که می تواند به ما بازیکنان این بازی دوست داشتنی کمک کند، از شنیدن آنها استقبال می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.