Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

استفاده از دیوار gloo بازی فری فایر

ترفندهای حرف ای استفاده از دیوار gloo بازی فری فایر Free Fire

ترفندهای حرف ای استفاده از دیوار gloo بازی فری فایر

Gloo Wall می تواند مانعی برای شما ایجاد کند تا بتوانید خود را از حملات رقبا در بازی Free Fire نجات دهید. اما آیا چیز دیگری درباره آن است که باید بدانید؟ در ادامه ما نکانی را درباره استفاده از دیوار gloo به شما می گوییم.

تمام بازی های سبک Battle Royale دارای ویژگی ها و امکاناتی هستند که گاهی اوقات بین آن ها مشترک است و گاهی اوقات هر کدام خاص و منحصر به فرد است.

در بازی پابجی موبایل کمتر از بازی کالاف دیوتی موبایل و بازی فری فایر، این گونه ویژگی ها وجود دارد و سعی شده است که بازی پابجی موبایل بیشتر از دو بازی دیگر به واقعیت نزدیک باشد.

در بازی های کالاف دیوتی موبایل و فری فایر بیشتر از این موارد استفاده می شود که باعث می شود بازی کمی از واقعیت دور شود. ولی به هر حال بازیکنان بسیار زیادی وجود دارند که طرفدار این بازی ها هستند و از همین ویژگی های بازی خوششان می آید.

افراد بسیار کمی می توانند مطمئن باشند که هرگز نام بازی های سبک Battle Royale از جمله بازی فری فایر را نشنیده اند. این بازی، معروف ترین بازی نبرد رویال برای تلفن های همراه است که ویژگی های زیادی مانند حیوانات خانگی، توانایی های بسیاری از شخصیت های درون بازی و … را در اختیار بازیکنان قرار می دهد.

یک ابزار ویژه به نام Gloo Wall نوعی عملکرد را دارد که می تواند برای شما مانعی ایجاد کند تا بتوانید خود را از حملات رقبا نجات دهید.

ترفندهای حرف ای استفاده از دیوار gloo بازی فری فایر

حیوان خانگی Mr. Waggor Penguin را بیاورید

با استفاده از این “Smooth Gloo” آقای واگور، در صورت عدم داشتن نارنجک های Gloo Wall کافی در موجودی خود، هر 120/110/100 ثانیه یک نارنجک Gloo به شما داده می شود. می توانید در هر زمان که دوست دارید، حتی بعداً در مراحل دیگر بازی، از آن استفاده کنید.

در حین حرکت Gloo Grenade را نگه دارید

 

استفاده از دیوار gloo بازی فری فایر

 

بازیکن با در دست داشتن نارنجک Gloo هنگام حرکت از یک مزیت بزرگ برخوردار خواهد شد زیرا آن ها می توانند در هر زمان یک Gloo Wall را احضار کنند تا در هنگام جنگ در مسابقه سلامتی و وقت خود را ذخیره کنند.

شما می توانید برای خرید تمام محصولات بازی فری فایر به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آن ها را خریداری کنید. اگر شما نیز از طرفداران بازی فری فایر هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید جم فری فایر دارید.

پس از استقرار Gloo Walls، خم شوید

 

استفاده از دیوار gloo بازی فری فایر

 

هنگام استفاده از Gloo Wall، می توانید بلافاصله پس از این که دشمن را دیدید و متوجه شدید در چه موقعیتی قرار دارد، در پشت دیوار پنهان شوید که در تیر رس دشمن نباشید. با انجام این کار، شما می توانید از خطر فرار کنید و وقت دارید که به دشمن شلیک کنید.

  • استفاده از دیوار gloo بازی فری فایر

برای دسترسی به مکان های خاص از Gloo Walls استفاده کنید

 

استفاده از دیوار gloo بازی فری فایر

 

بسیاری از مکان های درون بازی وجود دارد که به راحتی نمی توان به آن ها دسترسی داشت و Gloo Wall اینجا است تا به شما کمک کند تا به هرجایی که می خواهید بروید. شما می توانید یک Gloo Wall را به عنوان یک پله درست کنید تا از موقعیت های غیرقابل دسترس عبور کند.

حتی می توانید یک Gloo Wall دیگر را روی دیگری ترتیب دهید تا بالاتر برود، اما به یاد داشته باشید، فقط یکی مجاز است.

از Gloo Wall به عنوان تله استفاده کنید

 

استفاده از دیوار gloo بازی فری فایر

 

آخرین عملکرد جالب Gloo Wall این است که می توانید از آن به عنوان انحراف استفاده کنید. رقبای شما ممکن است فکر کنند که شما در پشت دیوار پنهان شده اید و وقتی آن ها نزدیکتر می شوند، می توانید کمین کنید. همچنین، می توان از دیوار برای قفل کردن وسیله نقلیه استفاده کرد.

داشتن Gloo Wall بسیار حیرت انگیز است، درست است؟ به یاد داشته باشید که برای برنده شدن در بازی فری فایر، خود از این ویژگی جالب استفاده کامل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.