Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

اسکوپ 8

سلاح های متناسب با اسکوپ 8 بازی پابجی موبایل

سلاح های متناسب با اسکوپ 8 بازی پابجی موبایل

یکی از برترین بازی های سبک بتل رویال در سال های اخیر بازی مهیج و جذاب PUBG Mobile است که روز به روز به آمار دانلودهای آن افزوده می شود و محبوبیت بیشتری را برای خود رقم می زند.

یکی از ویژگی های این بازی جذاب که به محبوبیت آن کمک زیادی کرده است، سلاح ها و محتواهای مختلفی است که در بازی و البته در آپدیت های مختلف برای طرفداران پابجی موبایل عرضه می شود و همواره در راستای بهتر شدن بازی بوده است.

از جمله این آیتم ها، یک اسکوپ 8 است که در مورد این آیتم جذاب و دوست داشتنی مطلبی را آماده کردم و در این مطلب به شما خواهم گفت که این اسکوپ برای چه سلاح هایی از بازی پابجی موبایل مناسب است.

اسکوپ 8 بازی پابجی موبایل

در میان آیتم های بازی، اسکوپ ها از محبوترین ها، بخصوص برای علاقمندان به اسنایپر، می باشند. این اسکوپ ها به شما کمک می کند تا بتوانید در نبردهای دوربرد نتایج خیره کننده ای بگیرید. شما می توانید برای وضوح بالای دید در تیراندازی با اسلحه خود، بخصوص در بردهای بلند، از یک اسکوپ کمک بگیرید. هر چقدر بزرگنمایی یک اسکوپ بالاتر باشد، وضوح تصویر بالاتری را از آن خواهید دید. شما با یک اسکوپ 8 می توانید بدون اینکه دیده شوید و با یک نشانه گیری خوب حریف را هدشات کنید و سریعترین راه را برای محو کردن او انتخاب کنید.

بالاترین اسکوپ در بازی پابجی موبایل همین اسکوپ 8 است که وضوح تصویری باورنکردنی از خود نشان می دهد. اما نکته ای که بسیار حائز اهمیت است این است که این اسکوپ ها نمی توانند برای هر سلاحی مناسب باشند. در واقع شما اگر این اسکوپ را بر روی سلاح مناسبش قرار ندهید، نتیجه ای جز سردرگمی برای شما نخواهد داشت.

 

اسکوپ 8 بازی پابجی

سلاح های مناسب اسکوپ 8

در این بخش به 3 اسلحه اشاره خواهم کرد که با کمک یک اسکوپ 8 شما قادر به شلیک هایی خواهید بود که نه تنها لذت بسیاری را برای شما به همراه خواهند داشت بلکه با این شلیک ها، می توانید سرنوشت بازی را به سود خود عوض کنید.

اسلحه Karabiner 98 Kurz

یکی از بهترین و قدرتمندترین سلاح های دوربرد اسلحه Karabiner 98 Kurz است. یک سلاح با قدرتی خیره کننده که می تواند یک کلاه ایمنی سطح 2 را نیز سوراخ کند. بهترین افزونه ای که می توانید به این سلاح اضافه کنید یک اسکوپ 8 است. شما با این افزونه می توانید دورترین نقطه بازی و مپ را با بالاترین جزییات مشاهده نمایید. این سلاح می تواند اثر تخریبی بالایی از خود به جا بگذارد و در بسیاری موارد نیاز شما به شلیک دوم را از بین ببرد.

شما می توانید این سلاح و اسکوپ آن را به کمک یوسی ارتقا دهید تا شاهد موفقیت های بیشتر خود در استفاده از این سلاح استثنایی باشید.

برای ارتقا سلاح ها و آیتم های بازی و همچنین توانمندی کاراکتر خود می توانید به وب سایت آیدی گیم مراجعه و از آنجا به خرید یوسی پابجی موبایل اقدام کنید.

اسلحه Mini14

با استفاده از این اسکوپ بر روی سلاح Mini14 شما می توانید در نبردهای خود در مپ های مختلف ضربات دقیق و بسیار تاثیرگذار داشته باشید. البته این در حالی است که بتوانید لگدهای این سلاح را کنترل کنید. بخصوص برای نبردهای دوربرد این لگدها ممکن است دشمن را از تیررس شما خارج کند و شلیک دوم را برای شما خیلی سخت کند. بنابراین می توانید به کمک افزونه های دیگر لگد اسلحه را کم کنید و همچنین با بالا رفتن تجربه خود، کنترل سلاح را بهتر در دست بگیرید.

اسلحه AVM

همانطور که در مطلب مربوط به برترین سلاح های بروزرسانی 2020 بازی پابجی موبایل به آن اشاره کردم، در این آپدیت یک اسلحه با قدرت تخریب بالا عرضه شد که حتی قادر به از بین برد دشمن شما که به یک کلاه ایمنی سطح 3 مجهز شده است را دارد. حال این سلاح را با یک اسکوپ 8 در نظر بگیرید، این سلاح با وجود این اسکوپ و قدرت دیدی که به کاراکتر شما می دهد، می تواند تاثیر شگفت انگیزی در موفقیت شما داشته باشد. به کمک این سلاح سرسخت ترین دشمنان خود را از بین ببرید و به فاتح بی چون و چرای میدان نبرد بدل شوید.

اگر شما هم در رابطه با استفاده از این اسکوپ فوق مدرن بر روی سلاح های دیگر، تجربه ارزشمندی دارید، از شنیدن این تجربیات استقبال می کنم و آن را با سایر بازیکنان این بازی جذاب در میان می گذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.